Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Kanger MT3S

Recommended Posts

Pane lahtist wicki juurde, ei pea olema sugugi punti keerutatud. Praegu saab lihtsalt liiga palju peale, sest wick ei täida pealevooluaukusid ära.

 

Nähtavasti mingi partii coile hõredam, sest mul käituvad Liquaga 6,5w peal praktiliselt ideaalselt :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli T3S'iga see jama, et clearo küljes olev coil andis rõvedat maitset. Tundus et ei wickinud hästi. Paar mahvi olid head ja siis rõve maitse. Lasin natuke seista ning jälle paar mahvi on head. Õnneks sai coile lisaks tellitud ja coili vahetusega muutus asi paremaks :)

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis pagana värk on? Aurutasin uue coiliga pool clearot vedelikku ning nüüd sama teema nagu eelmise coiliga.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unustasin mainida, et eelmise coiliga tegin seda, et võtsin pealt ühe wicki vähemaks. Ei andnud paremat tulemust. Tegin veel seda, et lisasin kaks 1mm kõrvuti asetsevat wicki ja proovisin ka ühe 2mm wickiga. Ei muutunud miskit. Uuel coilil võtsin nüüd samuti ühe pealmise wicki ära ning vaatan, mis teeb. Ise kahtlustan seda, et põhisüüdlane on see traadiga wick. Tundub, et suht tugevalt on traat keritud ja poob wicki kinni. Samas on ka lohakalt keritud, keerud suht lähestiku ja praegusel coilil on keerud rohkem ühe külje peale jäänud. Mitte ei ole kenasti ära jagatud (3+3 keerdu) nagu Tabac'u coilidega olen seda näinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et ühe coili sain tööle. Võtsin tahti vähemaks, teine jamab endiselt. Ei viitsi rohkem pead vaevata sellega, kui tuhin peale tuleb, siis üritan uue coili keerata.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin wicki juurde, nüüd ei leki enam nii nagu enne aga see maitse on jube. Peab vist Spezzilt ühe peotäie neid juurde võtma, arvestades ,et nad päeva mul vaid kestavad (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin wicki juurde, nüüd ei leki enam nii nagu enne aga see maitse on jube. Peab vist Spezzilt ühe peotäie neid juurde võtma, arvestades ,et nad päeva mul vaid kestavad (N)

Mis wicki sa kasutasid? Kui peleoni oma, siis see annabki jubedat maitset. Ostsin e-smoker24'st 1 ja 2mm wicki ning need on ok.

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui hirmsat maitset annab , siis võib proovida wicki põletamist. Lõika jupp ja lahtise tulega, hea oleks selline 'leegiheitja' tüüpi välgukas või lausa gaasipõleti. Vahest on nad mingi tehase möginaga koos ja siis tuleb ilget maitset...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh........... on ikka äbarik teine, aga äkki täätsa hea

Ma ei saa aru, miks sa asja äbarikuks nimetad kui ise kasutanud pole?

 

Tegemist väga hea clearoga (nagu enamus Kangeri omi), mis sobib hästi kokku kuni 1100mah Ego akude läbimõõduga (diameeter 14mm, pikkus 65mm, maht 1,7ml).

 

Õhku nõks rohkem kui Evodil, kusjuures Evodi coil sisse ei sobi.

 

Müügil juba juuli lõpust http://www.healthcabin.net/index.php?ma ... =1179_1181

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ma mitte pahapärast, lihtsalt orig suuruses t3s kõrval näeb välja nagu oleks pooleks tehtud, mul omal suurem varjant olemas ja ühtegi paha sõna pole öelda (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

T3S ei väsi üllatamast. Evic näitab kord 3ohm, siis 2.0ohm ja siis jällegi mingit muud suvalist takistust ja seda kõike mõne minutilise aurutamise jooksul. Uus kogus coile on tulemas, näis kas siis muutub asi paremaks või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Sama asi siin, T3s coilidega näitab eVic suvalist takistust. Evod ning Protank coilidega seda probleemi pole. Samas töötavad ilusti ning kärsakat ei anna, niiet suht savi sellest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no vamo näitab iga kord 2ohmi, FT coilid

 

pole sellist kõikumist olnud t3s-ga...kontakt võib kehv olla, siis on kõikumine nagu mu iClear30-ga :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...