Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Tishka

Probleem e-suitsuga.

Recommended Posts

Aga kas Nicorexi poolt pakutavad clearod on head? Ja kui kaua mul see clearo veel enamvähem vastu peab?

Need Nicorexi clearod mida ma näinud olen, tunduvad olevat samasugused kui su pragune, ehk tuhmuvad ja pragunevad. Pigem võta fastvape.eu või Spezzi sahtlist mõni clearo ligi.

Kui läbi tilgub siis ei peagi enam ju vastu. St tõmmata saad aga pead arvestama et mingi hetk on jälle kõik kohad vedelikku täis. Teibiga kinni tõmbad peab vast kauem vastu :D Kuigi üldjuhul neid liimi/küünelaki/teibi parandusi eriti ei soovita, vedelik võib neid lahustada ja pärast tirid seda jama auruga enda sisse (öäk)

No nagu ma siit olen näinud, et ühel oli pakk vägisi topitud postkasti jne. ja olen kuulnud , et pakk ei jõuagi kohale... Aga eks ma vaatan, loodan et võtan julguse kokku, või tulen millalgi ise Tallinna(?) järgi ;)

Smartpost on täiesti töötav mudel.

No nagu ma siit olen näinud, et ühel oli pakk vägisi topitud postkasti jne. ja olen kuulnud , et pakk ei jõuagi kohale... Aga eks ma vaatan, loodan et võtan julguse kokku, või tulen millalgi ise Tallinna(?) järgi ;)

See mitte kohale jõudmine oli ilmselt välismaalt tulnud pakk. Ma ei tea küll kedagi kes oleks FastVape poest midagi tellinud ja pole pakki kätte saanud. Vaata http://www.fastvape.eu , tee tellimus ja ma garanteerin et sa saad ka tellitud asjad kätte.

FastVape internetipoodi haldab Eestis registreeritud ettevõte, seega kehtivad sulle sealt tellides ka kõik tarbija õigused.

Lisaks on sul võimalik kauba eest tasuda alles Smartposti pakiautomaadis pakile järgi minnes, seega puudub võimalus et sul pakk saamata jääb.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk 4 Beta