Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Aku laadija ohutus?

Recommended Posts

panin praegu ühe 4,04 voldise sisse, kui täis saab, mõõdan veits kallima riistaga üle ja annan teada.

Jeesu, proovisin magnetiga veel, tundub, et + klemm ei võta külge ja ka see rail seal all, milles sõidab miinus klemm ei võta kinni. Ise miinus võtab küll

Riff, kust ostsid enda oma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechist ostsin.

Testisin ka magnetiga ning pluss ei võta , kuid miinus võtab kinni. Kuid samas siin milles miinus sõidab ka ei võta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laadisin täis ja tester näitab 4,18V. Samas hiina voltmeeter näitab mehhi sees 4,19/4,20V. Tester pole ka kõige kallim võib vabalt 0,2 voldiga puusse panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

panin praegu ühe 4,04 voldise sisse, kui täis saab, mõõdan veits kallima riistaga üle ja annan teada.

Jeesu, proovisin magnetiga veel, tundub, et + klemm ei võta külge ja ka see rail seal all, milles sõidab miinus klemm ei võta kinni. Ise miinus võtab küll

Riff, kust ostsid enda oma?

pm mulle tundus täpselt sama olukord olevat

mul see magnet ei mahtunud otse alla, samas tõmmet liini peal ei tundnud

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Lammutasin aliexpress’ist tellitud Nitecore D4 lahti ning see on originaal. Plaadil on Nitecore D4 kirjas, kondekad kah Nitecore omad ning kõik on 1:1 sama lygte-info.dk testis olevaga D4'ga.

 

 

Untitled-1.jpg Untitled-2.jpg Untitled-3.jpg

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lammutasin aliexpress’ist tellitud Nitecore D4 lahti ning see on originaal. Plaadil on Nitecore D4 kirjas, kondekad kah Nitecore omad ning kõik on 1:1 sama lygte-info.dk testis olevaga D4'ga.

 

 

Untitled-1.jpg Untitled-2.jpg Untitled-3.jpg

OK mul ka sõber alist võttis siis ka lootus ikka originaal saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...