Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kolumatz

EGO aku surnud?

Recommended Posts

Tegu siis isendiga mis tulnud Peleoni stardikaga.Poole päeva pealt hakkas ennast ise välja lülitama,tööle klikkides toimis mõned minutid ja lülitas jälle välja,ilma hoiatuseta,lihtsalt ei toiminud enam

Lõpuks täitsa tumm,laetud sai just eelmine õhtu,nüüd laadijasse pannes nagu ei oleks seal midagi järgi.Elumärke ka ei anna,kliki palju tahad.

Kas on mingi nipp elustamiseks või tuleb kahjudesse kanda?

Kahju teisest,pole veel kuud aegagi vanust. :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kisu lahti ja vaata, kas juhtmed ikka veel küljes on. Kergita + kontakti natuke nõelaga. Proovi uuesti. Mõõda testriga, kas sealt üldse miskit välja tuleb. Alustama pead siis viimasest soovitusest ja kõige lõpuks kisu lahti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõõdetud,kangutatud,lahutatud,kõik juhtmed küljes,akus vool,aga sisse ennast ei lülita ja mujale ei jõua,eeldatavasti sai otsa see meeletu elektroonika seal pea sees.

Kuid mis talle siis nüüd üle jõu käis?

Kukkunud ei ole,väänata ka ei ole saanud,otsas on siiani kaasa tulnud T3...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezzi kaudu? Räägi temale oma mure ära. Ma kindel, et Peleon saadab vastavalt tema palvele sulle uue aku garantiikorras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz ,on küll :) a kuna asi nüüd lahti võetud korra juba,siis garantii värk pole nii kindel vist enam,pigem äriks herr Spezzi käest uue aku asemele,kui on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhtub ikka. Mul naistega ka nii olnud, et möni veab vaevalt garantii löpuni välja, teine noname aga kestab ja ei tahagi otsi anda. Telli kusagilt uus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui juba lahti kangutatud võid elektroonika vahelt ära jätta ja otse akust porti juhtmed panna. maha regulatsioon jääb tegemata aga vähemalt töötaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spezz ,on küll :) a kuna asi nüüd lahti võetud korra juba,siis garantii värk pole nii kindel vist enam,pigem äriks herr Spezzi käest uue aku asemele,kui on?

Ok, ma lihtsalt su kasutajanime järgi vaatasin, et sa otse minult pole võtnud. Aga mul muidu need vidinad olemas: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1883

Enamasti selle vahetusest on piisanud. Tagavaaraakusid leidub ka, hind 15€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...