Jump to content
E-sigareti foorum

Kolumatz

Tavakasutaja
 • Postitusi

  32
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Aurujumalad on Sind kuulda võtnud.Well...vähemalt mind on
 2. See polegi nii loll küsimus. "Saadikud on vastu tubatoodetele eristava maitse andvate ainete lisamisele. " Tähendada võib see siis seda et ka e- maitsed kaovad,või tuleb kohustuslik vastikust tekitav lisa,pigimaitse vms? Mentooliga sigarette ka selle mõttega kiusavad,peaasi et suitsetamine mõnus või meeldiv ei oleks.
 3. Kolumatz

  Laua alus/hoidik

  Hinda osatakse küsida küll...pöial pihku ja lootma et FT võtab ka säherdused asjad hoolde,saab ehk ilma pangalaenuta laual korda luua.
 4. Sellest saab absurdihuumori klassika,kindel värk.
 5. Kolumatz

  Videod

  Keerame tõsisema raja pealt jälle tagasi.
 6. Kahjuks vähesed loevad kommentaare ja kui loevadki,siis igaüks leiab sealt omale sobiva tõe.Eelnevat kirjatükki arestades ei ole raske arvata millele kommentaaridest kinnitust otsitakse.
 7. Võimalik,see nikotiiniga ajupesu on mõtlemisvõimet pärssinud kõvasti Mind häirib see et ükskõik kus E-sigarettidest juttu,seal kisa taevani nikotiini ohtlikusest,ometi müüakse meil ametlikult vaid 0 vedelikku,millest see kisa siis? Nüüd avastati alles mürk,krt,mida kuskil mujal ei leidu ja mida keegi pole varem pruukinud.
 8. Tõsiselt või!? See klipi lõpp on ju lausa otsene tubakareklaam,konkureerivat toodet halvustav pealegi(mis minu teada ei ole lubatud). Ja nikotiin...nikotiin,NIKOTIIN! tavaline sigaret koosneb maisijahust ja vitamiinidest? Ma ei teadnudki et olen siiani oma tervist turgutanud ja nüüd äkki mürgitan ennast nikotiiniga :S Tubli töö,reporterid,kas reklaamirahad ähvardati ära võtta?
 9. Mis siin enam mõelda,see on su universaalne lüliti:
 10. Mis valu sul nende juhtmetega on? :S Atomizer (Abbreviated as Atty) - The part of an e-cigarette that actually heats the juice to the point of vaporization.Selle kirjelduse järgi on kõik e-sigaretid hübriidid Aga jah,nagu eespool mainisin,võin ka eksida,nii ongi ja sinu pakutu on õigem. Seletus,milleni lõpuks jõudsin on selline: A Hybrid PV is a personal vaporizing (PV) device that has a battery housing, a tank and a rebuildable atomizer all built into a single unit. They are designed to work as a single unit, not separate pieces like most PVs that have battery mods, separate thread on atomizers and optional tanks. Samas...tundus et see pole päris õige,põmst on tegu modiga millele on genesis otsa keevitatud,ei leidnud kohe et see ära käiv pole. Moditud atoga väga palju neid,kasvõi üleval pildil Empire ja tema kloonid(ei tea miks seal keskmisel pildil taskulamp on,a see selleks ) Ja Bolti mina ikka meh modiks ei pea.Mehhaaniline peaks olema ikka selline et pärast tuumasõda korjad selle üles, raputad prussakad seest välja ning pahvid edasi.
×
×
 • Create New...