Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
silver

Mõned küsimused enne "nutitossajaks" hakkamist

Recommended Posts

Tere e-suitsetajad, loodan leiate aega minu küsimustele vastamiseks.

 

1. Kuidas on e-sigaretile üleminekul märgata levinud nähtusi, mis suitsetamisest loobumisega kaasnevad: lõhna- ja maitsemeelte paranemine mõne nädala jooksul, rohkem energiat tekib, ei ole hommikuti rõga kurgus, ei ole nn "suitsumehe kõha"

 

2. Kas Joytech eVic on hea/parim valik alustamiseks, et õiget tunnetust saada?

 

3. Olen lugenud, et 5v mida eVic maksimaalselt välja annab on liiga vähe, on see nii?

 

4. Kuidas, kurat, ma peaksin valima seda "vidinat", mis käib pea ja huuliku vahele, atomiseerija vms...?

 

5. Kas too paljunimetatud Poola leht on kõige õigem koht omale start kiti(eVic) soetamiseks?

 

Kui midagi lisandub küsin uuesti.

 

Suured tänud juba ette neile, kes on mind valmis aitama sel teel parema elu poole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Minul on kõik tunnused olemas. Lisaboonusena parem maitsmismeel - head toidud on tunduvalt tugevama maitsega - paraku sama kehtib ka kehva toidu korral ;)

2. eVic on lihtsaima seadistusega vidin, ülejäänutel on voltide/wattide seadistamine mitte nii intuitiivne

3. Pole sellesse piirangusse sisse sõitnud seni, reegline volt ikka seal 4 ümbruses(pigem tiba alla)

4. Valikuid on mitmeid, pead enda jaoks sobivaima ilmselt katse-eksituse meetodil leidma. Enda jaoks on parim seni Vision STV nova, järgmisena soovituste reas oleks iClear16 ja Vapeonly BCC.

5. Kit'i ei soovita võtta, karpi/manuaali sul nagunii vaja pole ja nende eest pole seega mõtet maksta. Lisaks soovitan kindlasti välise laadija(Nitecore i2 näiteks) soetada, teeb elu oluliselt lihtsamaks(USB kaudu laadimine on aeglane, palju mugavam on laadijast täislaetud element sisse visata).

Share this post


Link to post
Share on other sites

1)ca kuuga peaks röga kadunud olema

2) alustuseks kindlasti hea valik, samas t3 set käib ka, äkki ei hakka meeldima (kahtlen selles)

3) ei jää ta midagi lahjaks, sa ei hakka tõmbama 10+w

4) iclear 30 on väga hea valik, samas on ka väiksemaid, katsetama pead

5) neid saab igalt poolt, aga see norm koht jah, pm võid ka mujalt vaadata ( ma ei viitsi hinda hetkel vaadata)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samas soovitan kaaluda eVici asemel ka mingit muud VW modi, eriti kui plaanis igal pool kaasa vedada....tugevamat (esiga)

Mulle endale meeldib evic kolmel põhjusel

Ta on võrreldes teiste modidega kergem ja väiksem, mis teeb tema kaasasvedamise lihtsamaks

Seadistamine on lihtne ja arusaadav. Korra seadistad ja siiani pole midagi ära kadunud või paigast ära läinud

Välimust saab lihtsalt muuta, kui mingi värv hakkab ära tüütama. Näiteks vahetasin hiljuti musta korpuse kroomitud korpuse vastu ja olen rahul ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kõha kadus ja mul oli see ikka päris hull juba - nii mõnigi mees noris juba " sügisel kõhid , kevadel läinud "

2. Mina kui paadunud eVici fänn julgen soojalt soovitada , aga joogi ja spordi üritusteks võiks üks lihtne ego pulk ka olla.

3. Ei ole puudu tulnud - reaalselt seal 4v ümber käib enamasti elu.

4. Peab proovima - mul sahtlis ca. 10 erinevat. Hetekel siis Iclear 30 ja cobra kloon saavad enamuse töötunde.

5. Ikka norm koht

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alguses (mõne päeva jooksul, mille jooksul leiab aset ka lõhna- ja maitsemeele märkimisväärne paranemine) muutub suitsetaja köha mahajätnu köhaks, s.t. kops asub end koheselt puhastama. Aga see pole midagi hullu, pigem rahuldust pakkuv (rewarding), motiveeriv.

 

Üks lisamärkus, mis võib-olla sobiks paremini mõne teise teema alla: mõned vedelikud võivad esile kutsuda kerget ärritust ja lühiajalist köhimist. Näiteks minul on mingi keiss T.Hasegawa mentooli sisaldavatega. Iseenesest suht peene maitsega asjad, aga pärast seanssi kipun nats köhima (tunne on selline, nagu oleks tiba vett kurku tõmmanud). Ei teagi, mida see tähendab. Muidugi on võimalik, et see konkreetne asi on mingi minu kapriis, aga igatahes oletasin selle põhjal, et taoline asi on ka teistel võimalik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

suurim esuitsule ülemineku miinus on siin mainimata.

nädalaga oled sa "suitsu haisu" vingujate leeris... (psühho)

isegi vähem kui nädal kulus, et aru saada et mõni suitsetaja on enne sind liftis sõitnud peale suitsetamas käimist...

 

kui sa evici kaalud siis raha pole ilmselt probleem ja võid vabalt alustada ka ego komplektist või twistist (650mah on sama pikk kui ego pulk, natuke väiksema mahtuvusega kuid saab volte muuta). juude soovitaks võtta evod (1.8 oom) ja i16 (2 oom) otsikud. minul kulus pea kuu aega enne kui maitsemeel ja arusaam voltide muutmise vajalikkuseni jõudis. piisavalt aega, et selgekssaada kas eelistad alumist või ülemist coili versiooni ja no ja siis on selge ka millist tegijamat komplekti sa eelistad/ihaldad... ;). minul leavad ego pulgad siiani evici kõrval kasutust kui suuremat kolakat pole otstarbekas mingil põhjusel kaasa tarida. ego pulk + evod (või siis i16) ideaalne pluusi või pintsaku tasku pistmiseks...

 

evic'iga mul kasutuses 3 clearot: kanger protank, iclear i30 ja Vision STV NOVA. kõigil omad head-vead. sõltuvalt kasutatavast vedelikust ja kuuseisust igaüks neist lemmik olnud. Vision STV NOVA vast kõige lollikindlam variant - pole kordagi lurisema hakanud ja maitset piisavalt. ainus probleem, et kui vedelikku alla poole paagi peab "keerutama" hakkama, et vedelik aurustini jõiaks korralikult. protank on alumise coiliga ja jahedama auruga, mis minu maitse meele järgi annab kõige "puhtama maitse", mis aga tähendab et nõuab head kvaliteetset vedelikku, kuna ka kõik kõrvalmaitsed kohe tunda. protangi häda on et PG vedelikud (mis on vedelamad kui VG või VG+PG segud) kipuvad lurisema hakkama. i30 on suurima tossu kogusega ja "tugevima maitsega" kuna on topelt küttekehaga. nõrgemate maitsete, näiteks õuna korral ideaalne valik. tugevate maitsete nigu puhas mentool või mint kipub maitset natuke liigagi palju saama. algse komplekti coiliga töötas suurepäraselt, aga lisa coilid miskipärast sitema kvaliteediga ja vedelik kipib imbuma keskmisse torusse ja lurisema natuke. igatahes on nad kõik head valikud ja päris alt minekut karta pole vaja.

 

mis iganes maitse jutu, mis siit või kust iganes kuuled ära liiga tõsiselt võta, maitsmismeelt puudutavad küsimused on igalühel erinevad ja "õige" valiku leiad ise lõpuks... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei hakka see suitsu lõhn midagi vastu, see oleneb pigem inimesest. mulle meeldib kyll vahel seda kõrval hingata.

samas proovisin eelmisel nädalal suitsu, sest aparaat läks katki.....esimene mahv oli veel ok, aga siis oli puhta piixus (öäk)

läksin hambaid pesema, no ilge sitt oli.

ja see oli sama valge winston, mida ma aastaid ja aastaid imenud olen. mis oli veel parima maitse ja aroomiga (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eVic'i suurem probleem on selle 11w piir. Clearode/cartode peal saab hakkama aga RBA'dele jääb pisut lahjaks sest aparaadi ülempiir on see kus ned alles tööle hakkavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma soovitaks täielikult maha jätta . E.ga on see probleem et võib meeldima hakkata ( :D . ja siis enam taganemis teed ei ole.

ükspäev proovisin tavalist suitsu . ma pole rõvedamat asja tundnud . ma ei mõista siiani kuidas ma sain pea 14a sellist sit.. endale sisse tõmmata. Aga kui muidu ei sa siis soovitaks kohe võtta midagi asjalikumat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...