Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
T_MM_T

E-suits ja mõju kodustele.....

Recommended Posts

Kui järele mõelda, siis mingi keiss võib passiivse aurutamise korral ju olla küll. Mul on kaks tuttavat, kes e-suitsu ei kannata- köhivad peale tõmbamist omal kopsud välja. Vähemalt ühel neist on suhkrutõbi.

Mu naine on ka diabeetik ja tõmbab ka vahel e-suitsu, ei köhi ja ei ole ma ka muid 'anomaaliaid' märganud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen allkirjast alates teinud kodus siseruumides kõikjal. Laps saab viieseks ja naine pole kunagi suitsetanud. Mingeid anomaaliaid pole kohanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka igal pool teinud/teen, töö juures kontoris, kodus ja ka pole keegi ütelnud, et miskit nagu jama oleks.

Korraks veel seda teemat soojendades...

 

Tänud kõigile kes viitsisid kaasa mõelda ja kirjutada.... (Y)(õlut)

 

Asi, nagu arvata oligi, on (esiga) väga kaugel...... e. siis tuli välja et mingil imelikul põhjusel põnnidel kõrvad nõrgad, iga pisike nohu v.külmetus tekitas põletiku... mis avaldus hingamisteede ärritusena..... nüüd järgmisel nädalal mõlemil "korvien putkitus"....

..."pisikeste torukeste panek keskkõrva hingamise eesmärgil"

Tänud veelkord arutelust.... Kunagi ei tea millal seda tarkust vaja võib minna....... (Y)(Y)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aurutan samamoodi toas, autos... ei mingeid kõrvalnähtusid ei 5a tütrel ega kaasal. Suuremaid pilvi lasen köögis pliidi väljatõmbe lähedal ja autoroolis piirdun samuti väiksemate suutäitega.

 

Aga hoiame põnnidele pöialt ;)

 

Sent from my CAT B15 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ka mina hoidun laste vahetus läheduses või pisikestes kinnistes ruumides aurutamast, ei ole raske paar sammu võtta teises suunas, nii igaks juhuks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...