Jump to content
E-sigareti foorum

Hans

Tavakasutaja
 • Postitusi

  370
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About Hans

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  maal keset metsi

Converted

 • Varustus
  Nemesis + Russian 91

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sul on puhkus ilmselt selle sõna otseses mõttes aga minu töö ongi mu kodus (ja vastupidi)
 2. Tra, mul pole id-kaartigi. Pole kunagi olnudki. Viimase spezzi käest smartposti tellitud paki võttis välja mu sõber kelle ID oli aegunud ja kes laenas paki kättesaamiseks tuttava käest ID-d. Seetõttu lasen om-nii-vä postiljonil paki koju tuua.
 3. Juba filmis The Tourist (2010) imes Johnny Depp mingit odavat junni. (vt esimene videoklipp lingitud imdb lehelt)
 4. Minul on selle kliki oma rahakotist toetamine lõplikult ära visanud . Nüüd vaid tarvis hankida veidi tõsisemad nikobaasi tagavarad. Ühel heal päeval jätan auramise üldse maha aga sinnani kulub ju veel aega.
 5. Hans

  18650 Akud

  Kunagi ennevanasti levisid müüdid, et liitiumaku kardab vähem külma kui näiteks leelispatarei ja on üldiselt külmakindlam. Päris nii see siis vist ei ole. Huvitav, mis toimub akutrelli 3,0 Ah akude sees, kus kümme 18650 pulka -15°C juures 22 minutiga täis surutakse?
 6. Mul saab varsti aasta ja üks kuu. Tubaka poole pole vaadanudki. Pole ka kordagi komistanud. Ei taha enam tunda kinniseid kopse ja hommikust rögisemist.
 7. Kui mis tahes telefon nii kukub, et klaas löögi enda peale võtab, on asi suht ühene. Mul on kah see "Cati klots" aga siiani kõik okei kuigi lennanud küll ja küll.
 8. microSD pesa? Saab fotosid vaadata ja musa kuulata? Päris äge diskosuits
 9. Normaalne ving jah. Omalgi mul tuttavaid, kes ainult "Aktuaalses Kaameras" kuuldut usuvad ja avatud arutelu ei tule kõne allagi.
 10. Tavasigaretilt e-suitsule üleminek on omamoodi valulik protsess. Algul on tunne, et ei saa e-suitsust küllalt. Ühel hektel aga on otsaesine higine ja süda taob. Ilmselt ei jää muud üle kui, et sul tuleb see lihtsalt üle elada. Vedeliku osas oleks vast ehk kõige kindlam soetada vedelik, mis kindla peale ka nikotiini sisaldab. Võimalik, et alustamiseks sobib 18mg. Hiljem saad lahjema peale üle kolida kui see liiga tihti üledoosi põhjustab. Minul oli algul sama tunne - ei saa e-sigaretist seda õiget tunnet kätte. Hiljem, kui võõrutusnähud kadusid, sai selgeks, et organism nõudis tegelikult oma tavapärast tõrva. End popsima unustades sain e-vedeliku nikotiinist korduvalt kergeid üledoose. Retrospektiivis võiks öelda, et aurutamisega kohanemiseks kulub julgelt üks kuu. Seega, hangi omale sobiva nikotiinisisaldusega vedelik ja ela üleminekuperiood üle.
 11. Vamol kipub jälle clearo keere ära kuluma kui ma nüüd õigesti mäletan. Lisaks on Vamol rohkem jamasid + kontaktiga. Minu kaks SVD-d lasevad rõõmsalt kaheksandat kuud ja pole hullu midagi. Clearode osas soovitaks iClear30 ja ViVi STV.
 12. Sigaretid jätsin päevapealt ja pole ka kordagi "komistanud". Suitsu lõhn on ebameeldiv aga talutav. Pole tekkinud ka mingit isu sigari või sigarillo järele.
×
×
 • Create New...