Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
ptarmu

Keraamiline taht ja AGA-T2 "retsimine"! ;)

Recommended Posts

zivipf.com saatsis mulle portsu eurode vastu 3 keraamilist tahti!

http://www.zivipf.com/epages/63862298.s ... .8x40-3%22

Huvitav pakend, 3 tk. pudelikeses ja mingis vedelikus:

Posted Image

Mõõtsin küll ainult ühte tahti, aga 2,8 mm asemel oli läbimõõt 2,9 mm. Ühtegi sobiva auguga aparaati polnud... võtsin ette AGA-T2-e! Puurisin tahi augu 3 mm puuriga läbi! Aega ei mõõtnud, aga kaua läks... tilgutasin õli puurile... aga ikka läks kuumaks ja tuli jahutada vahepeal...

Ostsin ka lapikut kanthal-i...

Monteerisin luubi all kokku:

Posted Image

Takistus jäi 2,5-2,6 oomi..

Tundub, et tossab kah:

Posted Image

Kasutanud ühe päeva... ilus valge taht hakkab ülevalt juba pruuniks määrduma :( Eks paistab, kaua töötab.... Juttude järgi peaks taht keetes uuesti puhtaks minema, eks paistab...

Ainuke viga, mis tegin, et panin enda jaoks täiesti uue vedeliku sisse ja nüüd olen segaduses - ei oska maitse asju kommenteerida.... tundub väga võõras... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris ilus teine (Y) , aga sellise jaoks on 2,5oomi liiga palju. Heaks muutub ta mingi 1,5 oomiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njaa viimane kord kui sealt tellisin mõtlesin isegi, et prooviks aga krdi kallis tundus ikka :lol: kui pikemat aega oled proovinud tee siis ülevaade või järelevaade vms, et teised ka teada saaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nägin kinu, kus luisust saagis sellise kandilise tüki, või oli see käiakibi, ja siis rellakapeal lihvis selliseks piklikuks ja ka tossas mis hirmus (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unustage ära see jura! :P Esimene taht pooleks! :D Maha pole kukkunud! Võib-olla on taskus olles kuskile kõksti vastu läinud....

Olen ikka väga ettevaatlikult (võrreldes tavalisega) oma "piibuga" ringi käinud..... :S

Proovisin nokia-ga praegu pilti teha, ei tule midagi välja.. hiljem proovin fotokaga....

Eks katsetan keetes puhastamise ka siis ära.... tahi ots on must nagu ööö! :D

Nikerdasin praegu "piibu" lühema tahiga tööle.... eks õhtul panen uue, saab ruttu sodist lahti! :D

 

-- 08 Juul 2013 20:51 --

 

Plussid siis selle katse käigus:

Tahi kaudu ei valgu tumedat kärsatamise jääki tanki! Vedelik kogu aja ilus puhas! :) Tossab nagu ikka!...

Miinused:

Eriliselt õrn asi!

Keetmine vabastas tahi ainult coili väliselt alalt mustusest!

Põletamine.... ei saanud seda 5-6-7 mm-st juppi eriti hästi põletada... Põletamine tegi peale keetmist ikka kõvasti valgemaks! ;) Aga coili koht jäi tumedam!

Nii, et pole see asi igavene midagi - nädalakesest piisab, et enam puhtaks ei lähe! :P

Võimalik, et usa vennad oma tumedamate tahtidega ei märkagi seda? ;)

Head lugemist!: http://www.discountvapers.com/fc-2000-c ... 4-x-1-1-2/

Nii pikalt ma sellega loomulikult ei mänginud..... aga katsetamise võimalusi mul veel on! ;)

Ilmselt peab siis seda keraamilise tahiga piipu hoidma nagu jumala õnnistust kapi ääre peal? :o

Ühe võtan veel taskusse kaasa... ma ikka ostsin selle kasutamiseks! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niii.... 2 tahti 3-st juba ammu katki... kasutasin neid järele jäänud 3 cm-seid juppe (üks läks ka juba katki!)

Nii, et ikka VÄGA õrn materjal... :(

Aga puhastamise koha pealt - pole vaja isegi setup-it laiali lammutada!- piisab, kui tahi ots "kuivale jätta" kärsatada seni, kuni taht kuiv.. ja siis läheb coil-i sees olev taht PUNASEKS! mõned korrad veel ja ongi "puhas"! :)

Viimase tahi teen vist umbes 2 mm lühemaks! Kahtlustan, et liiga pikk! All tangis on tahi ots nibin-nabin tihendi kõrval - võimalik, et satub mõnikord ka tihendi peale ja siis on kindlasti liiga pikk!!!

Aga kuna juba näha, et ka 3 cm jupp kaua terve ei püsi.... :S Siis jätan "piibu" selle viimasega koju kapi peale - jääb koduseks kasutamiseks! ;) Paras käraka kõrvale 3 ml ära "imeda"! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...