Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maku

Gensis atty-dega kõrbe maitse?

Recommended Posts

Olen mütanud mitmeid päevi AGA T2-ga ja Cobra klooniga ja mõlemiga tulemuseks peale paart mahvi kõrbe maitse. Kasutasin mõlemil attyl 400 meshi (sai ilusti põletatud 3 korda) ja kanthali 0,20mm traati. AGA T2 tulemuseks 1,9 oomi ja Cobra klooniga 1,7 oomi. Traat hõõgub mõlemil ühtlaselt ja hot spote ei tundu olevat, seega ideaalne. Nagu saan attytel vedeliku sisse, et testida nii peale kahte kolme mahvi tuleb jube vastik kõrbe maitse. Kas tegin midagi valesti või millest see kõrbe maitse tuleneb?

 

Mahlast ei saa tulla kõrbe maitse, äsja tellitud holo mahl ja kangeri tangiga maitse nagu olema peaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Järelikult ei wikka korralikult, kas liiga lõdva või liiga tihke. 400 sisse ei pea tegelikult auku jätmagi, kuda sul on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaasa tulid cobraga kaks meshi, mis olid aukudega. Proovisin neid ning rullisin ka ise ühe testiks ja ilma auguta. AGA-l ka ilma auguta. Meshid ei lähe aukku tihkelt ega ka otseselt logise. Selline pehmelt lükatavad. Watid olid testimisel on nii 8 ringis ja nüüd kerisin 5 peale siis nagu kanntaks kuidagi puffida aga lahjaks jääb ja tibakene on ikka seda imeliku kõrval maitset.

 

-- 19 Juul 2013 21:44 --

 

Need on mu esimesed RBA-d ja kogemusi põhimõteliselt RBA-dega polegi. Räägivad, et see cobra atty ei ole muidugi algajale ja suht raske on seda saada korralikult tööle. Youtubes oli video, kus mingi tegelasel läks kuus tundi, et seda saada tööle. Seega, mul veel pikk-pikk tee ees.

Oleks võinud muidugi muretseda wicki atty, millega vist on setupi kergem teha. Klaas tangiga wicki attysi kahjuks palju ei leia. Endal just meeldib see klaas tank, et näeks palju veel vedeliku järgi on ja sellest need minu attyde valikud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ärge keerake traati tihedalt meshi ümber, pange nõel keeramise ajaks vahele trassile, mul oli sama, kui traadi vastu võrku tihedalt keerata, oli totaalne kärsakas , kui jätta väike vähe, on päris hea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen keeranud traadi kruttimise ajaks sigareti paberi ümber, pärast dryburnid ta lihtsalt ära ja jääb ilus vahe. Aga t'le olen ka tavalise tahiga setupeid teinud. Vaata, peaks aga teemas olema.

 

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wicki suhtes need nii sensitiivsed ei tohiks olla. Olen ise teinud wicke nii, et südamikuni täis ja ka nii, et vaevalt paar-kolm kihti. Mõlemal juhul wickis adekvaatselt (pisemat tuli siiski kallutada kui paak poole peal).

Kus poolt ta kuivana hõõguma hakkab? Kui keskelt siis on korras, kui alt või ülevalt siis on oksüdatsiooni kihiga häda kuskil (nii märkamatu kui ta ka ei ole).

Kas jalad hõõguvad(need coili osad mis lähevad wicki küljest kaugemale)? Need peaksid mitte hõõguma.

Tasub ka vaadata hõõgumist pimedas toas, nii võib ära tabada leebemat sorti hotspotid.

Lisaks, kui oled juba korra kõrbema lasknud siis see kõrbe hais jääb külge mõneks ajaks, selle vastu võid dryburni teha nii kaua kuni ei tossa enam aga see kaob niisama ka ära paari tunniga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegin cobrale uue coili, kasutades nõela. Tulemus 1,7 oomi ja proovisin 6,4w ja lõi kurku kibeda maitse.

Proovisin AGA-le 2mm wicki, mille ajasin aukku kahe kortselt. Tulemus tunduvalt parem aga järjest tõmmates kõhve....nii 6-7 siis kergelt oli tunda jälle seda kibedat/kärsa maitset. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui vedurit tahad teha, siis peab ülihea wikkamisega riist olema. Tavaliselt kannatab kolm neli pikka kõhvi, siis pead nats vahet ja jälle.

Kärsakat muidugi võib ka vedelik anda, kui liiga palju volte annad

 

Sent from my Xperia acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas jalad hõõguvad(need coili osad mis lähevad wicki küljest kaugemale)? Need peaksid mitte hõõguma.

Ilusti keskelt hõõgub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

see coil on ikka väga lõdvalt wicki ümber, coili ja wicki vahel ei tohi ruumi olla

õige jutt, selline õhk õrn vahe peab olema (suitsu paberi paksune on paras...peaaegu olematu vahe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

olen mõelnud mõnda aega eesti keelset videot teha coili ja tahi tegemisest RBA'le siis kui vahetama pean aga praegune ei taha juba kuid otsi anda krt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muidu ma olen eelenvalt neid coile keeranud otse meshi ümber ja siis ei jää sellist vahet nagu pildil on. Kas meshil peaksid olema kindlad mõõdud või on see ikka selline suht suva järgi ja peaasi, et ots tanki põhja ulatuks. Et siis pikkus tähtis ja laius selline oma otsustada. Homme katsetan neid attysi edasi, ei tahaks veel loobuda ja neid aknast välja visata.

Samas, ma ei tea kas asi on minus või milles aga tundub, et need gensis tüüpi attydel läheb see huulik ka kole kärmelt kuumaks ja on veidi selline eba meeldiv popsutada.

 

Ehk oleks olnud algajale lihtsam rba wickiga, näiteks BT804 DREAM või siis kohe korralikum tank Kayfun Lite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vbl sinu mudeli eripära, minul küll huuliku temperatuur ei muutu. vbl wick liiga pikk ja on otsaga vastu kambri katet? see tekitaks päris head kärsakat

 

Muidu kui kõik meshi eesmärgid (et saada vedelik paagi põhjast coili vahele ilma lühiseta) on täidetud siis vahet pole mis kujuga või kui suur see on. Seda ka, et vaata üle, et wick paagi põhjast miinust ei saaks.

 

Algajale oleks lihtsam olnud ehk RSST, see igat pidi isoleeritud, traat käib posti vahele klõpsuga ja hea avar kamber meisterdamiseks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole aimugi, miks eelnevalt ei saanud asja toimima. Täna võtsin karbist oma cobra välja ja lõikasin suvalt mingi tükkikese võrku ja kerisin rulli ja põletasin ning keerasin coli ilma paberita ja nõelata ja millegita. Esimese testimisel sain oomideks 1,9 ja panin pudelist paar tilka mahla wicile peale ja müts pähe. Paar matsu sain tõmmata ja kõik ideaalne, krõbiseb ja krabiseb ilusti. Täitsin tangi ära ja nüüd mitu tundi seda cobrat tõmmanud ja kõik ideaalne. Huulik ei kuumene ka enam. Tossu pilv korralik ja mahla maitse ka teistsugune kui pro tankidega ja vividega ja kõige muuga mida oman. Nüüd olen asjaga rahul. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, või siis on juba harjutatud ka nati ja võiks hakkata miskit looma vaikselt :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kasuta juba mitmeid kuid gensis attysi ja ei taha enam neid proovida ka. Põhja coilidega attyd sobivad mulle paremini. Sammuti ei ole plaanis ka enam võrku kasutada, kogu see vaev ja juramine ei ole seda väärt ja maitse ei ole ka kiita võrreldes vattiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...