Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Stewie

iClearo 16 puhastus ja atomisaatori vahetus.

Recommended Posts

Tere kõigile!

 

Olen algaja e-sigareti kasutaja, olles eelnevalt suitsetanud 6a. Tellisin Spezz´ilt Innokin stardikomlekti http://www.fastvape.eu/innokin-esigaret ... 6e4pv80172 ja sellega seoses tekkis paar küsimust.

Kas sellel clearol saab atomisaatorit vahetada?

Kuidas seda õigesti puhastada, sest eile proovisin youtube video järgi, mis ka siit läbi käinud, aga tulemuseks oli jube kärsaka maitse juures :cry: . Mul igatahes ei läinud coil oranžiks. Praegu on nädalaga käsil juba 3 clearo, sest tuleb juba kõrbemaitse juurde, nii ei tule see just palju odavam suitsetamisest.

 

Tänud!

Stewie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esiteks, selle poega ei ole Spezz'il mingit pistmist.

Seal komplektis on single coil iClear 16 clearo (tavaline CE4, müüakse väga erinevate nimedega) millel ei ole vahetatav atomisaator.

See kuiv põletamine ei ole minul ka kunagi head tulemust andnud.

Kui kaua kellegil atomisaator kestab sõltub väga paljudest asjadest, vedelikust, tõmbamisstiilist jne. Minul isiklikult kestavad 1-2 nädalat, sõltuvalt tüübist ja vedelikust.

Ilmselt on majanduslikult kõige mõislikum osta mingi clearo millel on vahetatav atomisaator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esiteks, selle poega ei ole Spezz'il mingit pistmist.

.

sry my bad :oops: isegi pm saatsin valele inimesele

Ei ole hullu ja Sa ei ole esimene kes meid segamini on ajanud. :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen puhastanud ce4 clearosid alkohoolis. Hoidsin neid seal terve öö ja siis tegin väheke kuivpõletust ja panin vedeliku sisse. Tükk aega pead tõmbama ennem kui hakkab auru tulema. Ütleme nii, et kasutada saad kauem clearo siis aga ma pole kindel kas asjal mõttet on. Jamis puudutab kõrbemaitsesse, siis proovi mitte huulikut päris sulgeda, minul küll nicorexi ce4 peal aitas see. Kõrbemaitse pidi tekkima sellest, et sinna ossa kuhus vedelik on tekkib vaakum ja vedelik ei imbu nii coilile. Proovi ära see, et ära päris kinni pane huulikut, äkki funkab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas peaks selle võtma http://www.fastvape.eu/innokin-iclear-p ... hfun8c3vi0 sellel saab atomisaatorit vahetada. Tegelikult tahaks clearot, mis mahutab natuke vedelikku rohkem. Praegu kulub päevas 2-2,2ml ja seda 1,6ml pean täitma 2x päevas. Oskab keegi soovitada?

probleem tyhja kohapeal. ma täidan Iclear30 1-2 korda päevas, tykki kyljest ei võta need 10 sek

Share this post


Link to post
Share on other sites

probleem tyhja kohapeal. ma täidan Iclear30 1-2 korda päevas, tykki kyljest ei võta need 10 sek

seda küll, aga kui mul kulub 2ml, siis suurema clearoga ei oleks vaja vedada kaasa vedelikke (pole veel jõudunud soetada sobivat karpi kuhu staff panna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dry burn töötab kui seda õigesti teha - ehk siis pesust läbi, vidinad kuivaks ja siis dry burni tegema ja seda tuleb teha kuni coil EI ANNA ENAM KÕRBENUD LÕHNA. ise teen kusagil korra nädalas või natukene harvem kui on tunda, et ei anna enam piisavalt auru peale (traadile on jäägid jäänud) või hakkab kõrbema. peale seda auru kogus natukene väheneb võrreldes uuega aga mitte midagi hullu, kannatab ilusti kuni 1 kuu või isegi rohkem ühte coili kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Ei hakka eraldi teemat tegema ja küsin siin: plaanis tellida VV/VW mod e-sigar valikus SVd, Vamo ja Smoktech SID.

Küsimus miks peaks eelistama üht teisele(kui välimus erinevus välja jätta), kas on maitse erinevus, on vastupidavam kui teine- tean, et loll küsimus, aga tahaks korraliku süsteemi osta, ning riistavara peale enam mitte kulutada (akud ja clearod va muidugi).

Tervitades!

Stewie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eelnevale tuginedes peaksin mina siis SVD'd soovitama kuna muud mul hetkel pakkuda ei ole... ;-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No selle loogika järgi ära võta midagi, sest mul pole midagi pakkuda :P :P

Peab tunnistama et see on ilmselt parim pakkumine. Soodne ja kuluvaid osasid ka pole.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No selle loogika järgi ära võta midagi, sest mul pole midagi pakkuda :P :P

Peab tunnistama et see on ilmselt parim pakkumine. Soodne ja kuluvaid osasid ka pole.

 

Lisaks on pakkujaid seinast seina :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...