Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Spezz

E-sigaretiäri lööb rekordeid

Recommended Posts

Ma hindan Spezzi väga just sellepärast, et tal pole mingeid röövelike vahendushindasid vahel. See klappib mu vaatega kuidas peaks tegelikult elama ja mitte koorima kõigilt seitse nahka nagu eestis tavapärane. Spezz on sellessuhtes üks väheseid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hindan Spezzi väga just sellepärast, et tal pole mingeid röövelike vahendushindasid vahel. See klappib mu vaatega kuidas peaks tegelikult elama ja mitte koorima kõigilt seitse nahka nagu eestis tavapärane. Spezz on sellessuhtes üks väheseid.

Aamen (Y)(esiga)

 

Jõudsin juba mõelda, et kui kaugele spezzi kallal aasimine minema peab enne kui ma ärritun (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hindan Spezzi väga just sellepärast, et tal pole mingeid röövelike vahendushindasid vahel. See klappib mu vaatega kuidas peaks tegelikult elama ja mitte koorima kõigilt seitse nahka nagu eestis tavapärane. Spezz on sellessuhtes üks väheseid.

Aamen (Y)(esiga)

 

Jõudsin juba mõelda, et kui kaugele spezzi kallal aasimine minema peab enne kui ma ärritun (psühho)

Pole vaja ärrituda, mina tunnen Spezzi juba aastaid enne siinset foorumit ning sõbralik üksteise üle aasimine on omavahel käinud algusest saadik. Ära saa valesti aru, ka mina hindan Spezzi panust e-sigarettide alase tegevuse (ja mitte ainult) osas kõrgelt ja ei ole kunagi midagi halba mõelnud (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelt ma arvan, et epopsutajaid on ikka veel suhteliselt vähe, no ikka ei hakka eriti siin viljandis silma, et keegi tuleks vastu e-sigarettiga, praegu tekkib tunne, et olen nagu ainus. Samas ega viljandis pole ühtegi asjalikku poodi kah, on ainult nicorexi ja skysmoke edasimüüjad, mille toodete tarbimisel on vaja ikka parajat tahtekindlust, usun, et paljud pettuvad siiski. Tallinnas nagu kättesaadavus lihtsam, seal vast asi teine, aga siin provintsis ei usu ma, et väga tugevatel alustel e-sigarett veel viibib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...