Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

Kanger Protank 3 dual coil

Recommended Posts

vaatasin, et PT3-le on erinevad coilid olemas- lühikesed ja pikad. on keegi mõlemaid proovinud või teab öelda, kuidas praktilisest küljest erinevad?

Hetkel olen ise PT3-s kergelt pettunud. Erinevalt PT1-ga, tuleb raskemini läbi (mõlemil pika toruga 1.8 oomised coilid).

Teine probleem, et luriseb. PT1 kippus ka lurisema ja lekkima, aga airflow control kaanega see kadus, PT3-l see ei aidanud.

Teine jama, mis häirib- eVic näitab täiesti lampi oome enamus ajast. coilid kõik 1.8 ja enamus ajast näitab evic 2.1 või 2.2, vahest harva ka 1.9 või 2.0, aga mitte kunagi 1.8. proovinud erinevadi uusi ja ksutusel olnud protangi coile clearos, aga ikka kõigub.

 

kui eelolev välja arvata, siis PT3 näeb väga äge välja. saaks aint lurisemisest ja lekkimisest lahti, võiks PT1 loorberitele puhkama saaata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul samuti PT3 alguses kohutavalt lekkis(põhjast), Aerotank'i põhjaga kadus probleem jäädavalt. Olen proovinud nii pikka kui lühikest ja samuti olen mõlemasse keeranud oma coilid. Kuigi ma pole reaalsest vahest aru saanud, siis kasutan alates pika proovimisest ikkagi ainult viimast. eVic-u oomiprobleem on mul endalgi aktiivselt, kuigi viimasel ajal näitab ta ikkagi 1,7-1,8 stabiilselt, siis mingisuguse eelmise vatiga näitas vahepeal ka 1,9 ja 2,0. Coil ise on kogu aeg sama olnud ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eVicul oomiprobleemi pole, probleem on coilides kuna traadi ühendus korpusega sõltub ainult isolaatori (silikooni) survest. Kuumenedes coili osad paisuvad, jahtudes kahanevad, lisaks on vahele imbunud vedelik hea isolaator.

Ühendust annab mõnikord parandada kui clearo keskmist klemmi nt kruvikaga ümber oma telje edasi-tagasi keerutada. Takistuse muutumine väiksemaks peale vati vahetust näitab, et traadi liigutamine on ühenduse paremaks teinud.

Kui võtad sama coili ja paned mõnda kruviühendustega RDA-sse, seisab takistus nagu raudnael :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on pt3-ga selline probleem, et tossu ei tule peaaegu üldse, väga vähe aurustab. Algselt arvasin, et viga on coilis. Vahetasin selle välja, kuid midagi ei muutunud. Seejärel ostsin reguleeritava õhuvooluga põhja, sest algselt tuli õhku väga palju läbi. Ka see ei aitanud. Seejärel arvasin, et probleem on äkki selles, et mul on ego tavaline aku ja äkki ei toida ära. Nüüd siis sai korralikum VW/VV aku ostetud, voldid vastavalt paika pandud, kuid tossu ikka ei tule. Milles probleem võib olla? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ja mis vedelikku me ka kasutame...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju oomi coilidel ? Vedelike PG/VG suhe ? Korralikult puhastada / kokku laduda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovi mõned mahvid kuivalt tõmmata, äkki ei saa piisavalt mahla peale. Pane kasvõi õhk korraks täiesti kinni ja ime paar korda tugevalt. Kuidas muidu maitse on? Ega kärsakat pole?

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaatasin, et PT3-le on erinevad coilid olemas- lühikesed ja pikad. on keegi mõlemaid proovinud või teab öelda, kuidas praktilisest küljest erinevad? Hetkel olen ise PT3-s kergelt pettunud. Erinevalt PT1-ga, tuleb raskemini läbi (mõlemil pika toruga 1.8 oomised coilid). Teine probleem, et luriseb. PT1 kippus ka lurisema ja lekkima, aga airflow control kaanega see kadus, PT3-l see ei aidanud. Teine jama, mis häirib- eVic näitab täiesti lampi oome enamus ajast. coilid kõik 1.8 ja enamus ajast näitab evic 2.1 või 2.2, vahest harva ka 1.9 või 2.0, aga mitte kunagi 1.8. proovinud erinevadi uusi ja ksutusel olnud protangi coile clearos, aga ikka kõigub. kui eelolev välja arvata, siis PT3 näeb väga äge välja. saaks aint lurisemisest ja lekkimisest lahti, võiks PT1 loorberitele puhkama saaata

 

ma vist sain jagu lurisemisest/lekkimisest ! panin küll uue pika coili (PT3-mega olid kaasas pildil olevad lühikesed...) kui sul vedeleb mõni varu coil, võta sellelt kummist krae ja pane topelt... vaata pilti :) .

 

Algul

post-460-0-43008700-1407488252_thumb.jpg

 

Pärast

post-460-0-89641100-1407488297_thumb.jpg

 

Ehk aitab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oome 2.0, PG 80/ VG 20, puhastamine ja uuesti kokku panemine ei aitanud.
Lasin paar korda kuivalt, peale seda hakkas kõvema häälega aurustama ja tossu tuleb ka veidikene rohkem, aga ikkagi pole asi õige. Tossu tuleb sama palju kui külmaga aure suust, kui sedagi. Maitse on normaalne, kärsakat pole. Õhu kini keeramise ja kõvasti tõmbamise tulemusena tõmbasin omal suu vedelikku täis hoopis :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...