Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
g0nadz

Mech mod ja akud...

Recommended Posts

Hei.

 

Kontrollin, et olen kõigest üigesti aru saanud:

 

ICR - vv & vw modidele

IMR - mech modidele (ja vv & vw)

Protected - mech modidele

 

?

 

Tänks.

 

g;

 

EDIT: Subohm coilidest ei hakka rääkima, "normaalsed" kasutustingimused :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina kasutan mehhaanilisega kick'i ja kaitseta akut. (Smoki kickil peaks kaitse sees olema).

 

Sent from my Xperia Acro S using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttech pakub kicki 8 taala eest ja teleskoop mech`i saad 16 taala eest. Kokku läheb 18 eurot, kui kunagi kätte saan eks siis võin kirjutada mis asjast arvan (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahaks jääda 18350 suurusesse.

 

g;

!!!

 

Mech on juba kohe ukse taga, sammuti akud. Küsin targemate käest igaks juhuks üle, et õige asi sisse läheb... :roll:

 

g;

Share this post


Link to post
Share on other sites

ICR - vv & vw modidele

IMR - mech modidele (ja vv & vw)

Protected - mech modidele

 

nii laialt ei saa ühelegi neist lajatada. ICR ja IMR ei tähenda teaduslikus mõttes midagi ja neid silte pannakse akudele külge nii kuidas tootja ise tahab. Kui ostad akut siis uuri välja aku soovitatav tühjenemis amper(ntx LiCo puhul ~1.5*C ja LiMN ~10*C kus C on mahutavus Ah) ja võrdle seda oma energia tarvitusega. Protected või mitte - e-sigareti tarbimise poolest mingit vahet ei ole, kui elektroonika hakkab amprit piirama siis ei peaks sa seda akut seda moodi naguinii kasutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänu juutuubi ja väljamaa foorumitele ning ohtrale guugeldamisele hakkab pilt looma. Oohmi seadus ja whatnot on endale selgeks tetud. Tänud.

 

g;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen kasutanud aw imr 18350 akusid ilusti meh modidel 0,7 ohmise coiliga ja ilma kickita, ei ole midagi juhtunud, töötab väga ilusti. Aw imr 18350 kannatabki paberite järgi minimaalselt 0,7 ohmist coili, nii et piiri peal mängimine aga ilmelt on akudel ka imepisike "tootja poolne varu". Ühe aku olen meh.modil õhtale lasnud ja see oli ka enda viga, kuna kruvisin jõuga kayfuni otsa ja see kayfuni alune kruvi keeras coili decki sassi ja tekkis lühis. Lühisest oli kohe aru saada kui nuppu vajutasin, sest sekundiga läks meh.mod väga kuumaks. Aku läks praguliseks aga pauku õnneks ei teinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töötab kindlasti aga akut vahetad viis ja enam korda päevas? Mul kulub 2800mAh akusid kaks, vahel kolm tykki päevasm. Seda siis mechi sees. Vamoga saan ühe akuga enamasti päeva õhtusse. Mechi otsas .6 - .8 oomi, Vamo otsas 1.2 - 1.5 oomi. Kick on tegelikult üsna mõttetu. Enamikul mechimeesetel on reguleeritud seade olemas ja 15w piires toimetavad küll. Ok, vamo 15w ei ole 15w, aga siiski. Mechi otsas just huvitav 30+++ Watti proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega see 18350 conf oli lihtsalt näide, et töötab ilusti 0,7 ohmise coiliga 18350 aw aku. 18500 aw peab juba 0,5 ohmist vastu ja 18650 aw 0,3 ohmist.

 

Kusjuures see tabel tuleks teha stickiks: https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0AhCCsGn6F0QLdDJxNzV2c0dSc01mUkl6RXNnM2o2R1E&usp=drive_web&pli=1

 

18350 modi on lihtsalt hea kodus RDAga imeda, kaasas kannan üldiselt ikkagi suurema akuga mode või siis on akude karp kaasas, sest see 18350 on ikka tõsine stealth mod. Kui terve päeva imeda 18350 aku ja 0,7 ohmiga, siis kulub mul 4 akut kindlasti. Kui päevas pikemad sõidud plaanis, siis kannan kaasas suurema aku mahutavusega mode, kui väiksemad sõidud plaanis, siis väiksema aku mautavusega mod.

 

Suuruse võrdluseks tegin pildid: vasakul 18500 WAE koos Aquaga, keskel 18350 Provari Mini koos Kayfuniga ja paremal 18350 Luxe Mods Custom Cocoa mod koos Luxe mods SS dripperiga. Päris tihti kannan kaasas parempoolset just selle mõõtude tõttu, Innokin Ucan võtmehoidjaks ja tänu sellele piisavalt vedelikku ka olemas. Parempoolset kasutan ka koos Kayfuniga, kuna on mõõtudelt väiksem kui Provari Mini ja sisse läheb ikka samas suuruses aku.

 

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...