Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Lava tube s70

Recommended Posts

Dhl vennad pole ukse taha veel ilmunud?

1 Saadetis vastu võetud HONG KONG - HONG KONG 10:50

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hi, dear Veiko, Have a good day! A new good news,our S70 V2 have put into bulk produce.If you order now,delivery can be within 3-5 days. Is it any update there? Have any further inquiry,please feel free to contact with me. Sincerely, sammi

 

 

 

 

sammile ei anna rahu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Transiidile suunamisel HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 17:22

 

selle kirje järgi võiks hommseks loota (esiga)

kui hilisõhtuks Lepzigis on

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 Transiidile suunamisel HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 17:22

n

Kolmapäev, Detsember 11, 2013 Asukoht Aeg Tükkide arv

6 Väljus DHLi keskusest - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 13:14

5 Transiidile suunamisel HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 12:55

 

Teisipäev, Detsember 10, 2013 Asukoht Aeg Tükkide arv

4 Saabunud DHLi keskusesse - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 19:58

3 Väljus DHLi keskusest - HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 19:10

 

Praeguse seisuga võib juba kindlalt väita, et homme hommikuks on asi eestis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küll ei proovinud kasutada, aga võtsin ühe pakendist välja - ladusin kokku kaasas olnud 18650 2200 mah akuga.

Võrdluseks oli kõrval oma SVD + iC 30s sama akuga. S70 + x-tank on ca 4-5 cm lühem kui SVD/i30s , veidi jämedam (mõni mm).

Käes tundus päris asjalik. LCD on maheda tooniga, lcd ekraan on veidi sügavamale uputatud katteklaasi alla, ei ole kohe pinnapealne nagu SVD-l.

See teleskoopne toru jättis asjalikuma mulje kui SVD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(õlut) Pisike *gift* on ka kaasas komplektiga minu poolt (õlut)

Eks need kel käes kommenteerivad ehk täpsemalt S70 V2 omadusi. (lamp)

Teen vist esmaspäeval uue tellimuse neile ka. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, esimesed muljed. Jäme on :), oluliselt jämedam, kui eVic. See on aga ok. Reguleerida saab ainult volte, vattide reguleerimist või isegi vattide näitamist ma pole suutnud leida. Kas see üldse on võimalik? Või on vaja mingit erilist voodood teha, et see vatte näitama hakkaks? Volte saab igatahes regullida 0,1V sammuga 3,0-6,0V. Pika akuga on eVicust täpselt pealmise korgi võrra pikem, lühiksest akut pole veel proovinud. Välja näeb kvaliteetne, display on loetav ka päikese käes. "Tulistamise" nupp on mugava käiguga. Akusse järgijäänud volte näitab, küljes oleva coili takistust näitab. Ülemine kontakt on vedruga. Kaasas olev clearo ei tööta selle modi otsas. SID'i ja eVic'u otsas töötab, ei tea, mis viga on, kui aega tekib, siis uurin lähemalt. Marc55 on kaasa pannud ka 10ml Dekangi Blackberry vedelikku (aitähh (Y):) ).

Esialgu kõik. Küsige, kui midagi teada vaja või jagage kogemusi, seda eriti VW režiimi osas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kui siit vaadata, siis on piltide pealt näha ka VW mode:

http://etnecigs.en.alibaba.com/product/ ... utput.html

Või ongi 2 erinevat varianti neid? VW jaoks eraldi mingi versioon ja see siis VV ei näita?

Saatsin küsimuse neile.

Sealt see kaup ju pärineb :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Power vasaks või power parem ei muuda nagu svd-l?

Ei, see ei muuda midagi. Olen erinavaid võimalikke klahvikombinatsioone proovinud, miski ei aita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis keeles manuaal on (kui on)?

 

-- 13 Dets 2013 15:29 --

 

...

Mul pole millegiga mõõta volte

http://www.oomipood.ee/product/mas830b/ ... -r-t-diood

ajab lihtsama asja ära :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis sellised vastused:

1. The following picture is the same way to change the lava tube.I hope it will be helpful.

Posted Image

 

2. Yes,i'm sure that is version 2.

I gave to you the picture manual is the same as version 2. You could check the picture to change the voltage.

 

õhtul ise ka ikka ühele isendile elu sisse ajama ja näppima (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selle pildiga ei oska ma midagi teha. Kui power nuppu vajutada järjest mitu korda, siis 5 kliki pärast lülitatakse välja. Väljas olekus lülitatakse 5 klikiga sisse. Nuppu peal hoides toimub see, mis toimuma peab, antakse colile vool peale. + nupp tõstab volte, kauem peal hoides näitab coli takistust. - nupp vähendab volte, kauem hoides näitab aku laetuse taset voltides. + ja - koos all hoides ei tee midagi tarka (Vamol vahetab see VW ja VV režiimi vahel), + ja - mitu korda järjest korraga vajutades ei tee ka midagi tarka. Power ja + või - ei tee ka midagi, peale selle, et colile antakse vool peale. peale väljalülitamist erinevaid nuppe peal hoides ei toimu midagi, sama ka siis, kui sisse lülitatakse, kui kiri ON ees, siis erinevate nuppude mitu korda vajutamine või peal hoidmine ei tee midagi.

Ma ei kujuta ette, miks nad panid ühe nupuga modi menüüde pildi siia kaasa praegu. SID käitub nii, nagu nende pildil näha, et hakkab sisselülitatud olekus näitama erinevaid nummerdatud menüüsid. Töötaks see nii, nagu SID seda teeb, saaksin ma aru, S70 ei tee midagi sellist, nagu sellel viimasel pildil näha.

Ma ei tea, päris lolliks ma ka ennast ei pea, järelikult ei ole nendel saadetud asjadel lubatud funktsionaalsust või on minu isend vigane. Või on mingi eriti kaval variant režiimide vahetamiseks, mida ma eriti ei usu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Või on mingi eriti kaval variant režiimide vahetamiseks, mida ma eriti ei usu.

seisad peapeal, hoiad pulka hammaste vahel, parema käe pöidlaga puudutad nina ja vasaku käe väikesepeetriga vahetad reziime :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis keeles manuaal on (kui on)?

 

-- 13 Dets 2013 15:29 --

 

...

Mul pole millegiga mõõta volte

http://www.oomipood.ee/product/mas830b/ ... -r-t-diood

ajab lihtsama asja ära :D

mul on, aga raibe jäi tööle ja aku tyhi (kick)

 

-- 13 Dets 2013 18:59 --

 

mm väiksem kui svd, paksem, aga sitax kergem. algul mõtlesin, et plastik, aga alumiinium ikkagi.

ekraan on väga deep :lol:

 

-- 13 Dets 2013 19:00 --

 

I gave to you the picture manual is the same as version 2. You could check the picture to change the voltage.

probleem ju wattides (lamp)

 

-- 13 Dets 2013 19:08 --

 

mul sama mis trippil, vajuta kuidas tahad, ikka midagi (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...