Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

eVic + iClear 30s - Mida ma valesti teen?

Recommended Posts

Heip! Ostin mõni aeg tagasi Spezzilt eVicu ning oma 1,8 ohm clearo sinna otsa kruttides käisin suitsetaja taevas ja tagasi :D

Nüüd aga, kõik kiidavad toda 30s'i seega käisin võtsin selle ka. 2.1ohm.

 

Probleem on selles, et odavama, eemise clearoga küpsetasin tiramisu mahla 7 wati juures ja see oli täiesti prfect. Palju tossu ja kõik jutud. Ainult et jõle magus minu jaoks. Nüüd aga on mul mahlaks ry4 mis maitselt väga meeldib aga uue comboga ei toimi lihtsalt. 30s'st tuleb nii palju õhku läbi, et pean endal silmad kõõrdi lutsutama enne, kui hea veipi saan. Teine variant on keerata watte peale nii 10ni, et hea aur saada aga siis hakkab justkui kärssama vähe. Viimane võib olla ka minu ettekujutus lihtsalt kuna karamellil on selline "kõrbenud" maik juures nagunii.

Kolmas variant on madalama wati juures ebanormaalselt kaua ja tasa tõmmata nii umbes 5 sec, et saada enam-vähem talutav mats.

 

 

Ehk siis palun kirjutage siia, kellel on kogemusi eVic + iClear30s(2.1ohm) comboga.

Vabalt võib ka soovitada teist clearot minu eVicu otsa.

Veel, kui kellelgi on mingi trikk, kuidas õhu takistust suurendada, siis ootan ka huviga. Kuidagi lõdvalt tuleb läbi hetkel ja rikub ära asjad minu jaoks.

 

 

 

Cheers

Un

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clearo on maitse asi, ühele meeldib üks, teisele teine. Sama vedelik on erinevates clearodes erineva maitsega.

 

5 sekundiline mahv ei ole üldse ebanormaalne. E-sigaretiga tulekski pikemaid mahve tõmmata, 4-6 sekundit peetakse täiesti normaalseks. Kui sulle meeldib lühemaid tõmmata, siis sulle sobib Protank ilmselt paremini, aga sellega on palju vähem maitset.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topi üks õhuauk küünlavaha täis(lased küünlal veits põleda siis puhud ära ja lased tekkinud sulavahal veidi hanguda. Võtad tiku või noaotasga veidi vaha ja surad sinna õhuauku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 sekundiline mahv ei ole üldse ebanormaalne. E-sigaretiga tulekski pikemaid mahve tõmmata, 4-6 sekundit peetakse täiesti normaalseks.

 

 

Soh! :D Ma oma eelmise clearoga teen 2-3sec kõffid ja maitset ajab üle ääre. Tiramisu ajas vaat, et öökima oma magususega :D

Aga selge, eks katsun pikki veipe vedada siis. Jama aga see, et õhk tuleb nii lihtsalt läbi, et pisut ebameeldiv tõmmata. Kas on võimalik coili auke millegagi natuke ummistada ntx? Proovisin ka näppudega kõiki õhuavasi kinni hoida, siis oli mehka.

 

-- 19 Dec 2013 10:14 --

 

Topi üks õhuauk küünlavaha täis(lased küünlal veits põleda siis puhud ära ja lased tekkinud sulavahal veidi hanguda. Võtad tiku või noaotasga veidi vaha ja surad sinna õhuauku).

 

Sa pead silmas seda vagu siis eks, mis on clearo all? Hea mõte, kodus proovin =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See vaha seal sulama ei hakka või? Üsna kuumas piirkonnas ju.

Lammuta üks coil lahti siis näed kus spiraalid asuvad :) Ennem hakkab vedelik paagis keema kui seal all vaha sulama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende aukude täitmisega võib uue probleemi tekitada. Kogu see asi toimib ju vastavalt õhu takistusele, ehk siis alt takistus peab õige olema, et õige kogus vedelikku spiraali juurde tõmmatakse. Alt auke kinni pannes võib liiga palju vedelikku keskmisse torusse sattuda ja siis hakkab see clearo lurisema. Sama juhtub ka nendel kes liiga kõvasti imevad.

Auke suuremaks tehes juhtub täpselt vastupidine. Kuna alt takistus on liiga väike, siis ei imeta piisavalt vedelikku spiraali juurde ja suure tõenäosusega hakkab asi kärssama.

Muidugi mängib veel rolli ka see mis seadme otsas clearo on, mõne akuga ime ennast siniseks ja õhk üldse läbi ei käi. Ühesõnaga peab aku ja clearo kokku sobima ja tulemus veel konkreetsele kasutajale meeldima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende aukude täitmisega võib uue probleemi tekitada. Kogu see asi toimib ju vastavalt õhu takistusele, ehk siis alt takistus peab õige olema, et õige kogus vedelikku spiraali juurde tõmmatakse. Alt auke kinni pannes võib liiga palju vedelikku keskmisse torusse sattuda ja siis hakkab see clearo lurisema. Sama juhtub ka nendel kes liiga kõvasti imevad.

Auke suuremaks tehes juhtub täpselt vastupidine. Kuna alt takistus on liiga väike, siis ei imeta piisavalt vedelikku spiraali juurde ja suure tõenäosusega hakkab asi kärssama.

Muidugi mängib veel rolli ka see mis seadme otsas clearo on, mõne akuga ime ennast siniseks ja õhk üldse läbi ei käi. Ühesõnaga peab aku ja clearo kokku sobima ja tulemus veel konkreetsele kasutajale meeldima.

 

Ma kardan, et minu jaoks ongi sel coilil siis liialt suured augud. Lisaks see droptipi alune kummist jubin, coili sees, sellel on ka liiga suur auk. Oleks see peenem siis oleks ka juba hea tulemus vast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke oleneb vedelikust ka, mõni vedelik kannatab alla 10W, teine jälle samas clearos 12W tõmmata. Magusamad kipuvad varem kärssama, suhkur ilmselt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natuke oleneb vedelikust ka, mõni vedelik kannatab alla 10W, teine jälle samas clearos 12W tõmmata. Magusamad kipuvad varem kärssama, suhkur ilmselt...

 

See Tiramisu oli sigamagus ja sellega sain madala wati peal juba mõnusaks olemise.

ry4 ei ole kaugeltki nii magus, seepärast ilmselt nii ei küpse ka. Üks asi mis ma veel tähele panin on see, et tõmmata enne paari secised laksud nii kolm tükki ja siis lasta watt madalamale ja toimib mõnusalt.

Vbla tasuks siis minna RVW reshiimi hoopis. Lasta esimene sekund tal küpseda 12W juures ja siis tõmmata alates 2. sekundist madalamaks nii 6-7 lähedale.

 

-- 19 Dec 2013 12:43 --

 

Mul oli esimese iclear 30s iga sama jama ja nüüd teine millel on pöörlev huulik toimib hästi, imelik küll

Mul niisamuti too pöörleva peaga praegu. EI ole kuidagi rahul. Tüdruku protank peaks saabuma varsti, katsetan sellega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katsetasin just RVW'ga.

 

0-1 sec panin watid 11st 6ni jooksma ja siis 1sec kuni 3.5sec seisab 6 wati peal ja täitsa hakkab looma juba :P

Soovitage mahlasi, mis ei oleks üleliia magusad. Hetkel olen katsetanud:

Tiramisu - kuulpäheliigamagus

Cappuchino - mahedam kui tiramisu aga ikka magus pisut

cherry tabac - Täitsa mõnus aga cherry domineeris liialt.

RY4 - ei ole liiga magus aga ka ei tossa nii nagu sooviks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katsetasin just RVW'ga.

 

0-1 sec panin watid 11st 6ni jooksma ja siis 1sec kuni 3.5sec seisab 6 wati peal ja täitsa hakkab looma juba :P

Soovitage mahlasi, mis ei oleks üleliia magusad. Hetkel olen katsetanud:

Tiramisu - kuulpäheliigamagus

Cappuchino - mahedam kui tiramisu aga ikka magus pisut

cherry tabac - Täitsa mõnus aga cherry domineeris liialt.

RY4 - ei ole liiga magus aga ka ei tossa nii nagu sooviks.

Magusus on suhteline

Viinamari äkki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina võtsin enda iclear30s coililt lisa tahid ära.Peale seda hakkas minu jaoks alles normaalselt tööle.

 

Kas mõtled seda pealmist, mis kohe selle kummist jubina all on?

mõlema coili peal on lahtiselt üks nöörijupp . Need tõmbasin sealt ära. Esimene ongi seal kohe kummist jubina all. Muidugi kui ära võttad siis pool võimatu neid tagasi saada sinna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina võtsin enda iclear30s coililt lisa tahid ära.Peale seda hakkas minu jaoks alles normaalselt tööle.

 

Kas mõtled seda pealmist, mis kohe selle kummist jubina all on?

mõlema coili peal on lahtiselt üks nöörijupp . Need tõmbasin sealt ära. Esimene ongi seal kohe kummist jubina all. Muidugi kui ära võttad siis pool võimatu neid tagasi saada sinna.

Ma sain kirjaklambriga tagasi. Eeldan, et heegelnõel oleks perfect selliste protseduuride jaoks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mainisid, et sul Protank tulemas, sealt peaks coili pealt ühe nööri kindlasti ära võtma või on aegajalt kuiv laks garanteeritud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...