Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
walc

New study

Recommended Posts

#‎CONAN‬ Mono: A new study shows that smoking e-cigarettes does not help people quit smoking real cigarettes. The study concludes that people who smoke e-cigarettes are being "douchebags for nothing. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha :D huvitav miks analoog mulle vastu nüüd siis hakkab hoopis

+1

 

Aga uuring raudselt mingi tubakatootjate kinnimakstud värk. Kui üldse mingi uuring toimus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi kes ise hakkama ei saanud, ütles lihtsalt enda arvamuse ilmselt.

E suits aitab aga mingit enesedistsipliini on ikka vaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

#CONAN Mono: A new survey has revealed that for Valentine's Day, 30% of women prefer sex over flowers.

:P

Täpselt. Selle mono peale ei tasu kohe ennast õhku täis kka tõmmata. Tegemist on siiski rohkemal või vähemal määral muudetud uudis-naljadega.

 

-- 27 Mär 2014, 13:41 --

 

#‎CONAN‬ Mono: Every man in North Korea is now required to get Kim Jong Un’s haircut. Or, as that style is known in the U.S., "The First Year Lesbian."

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi kes ise hakkama ei saanud, ütles lihtsalt enda arvamuse ilmselt.

E suits aitab aga mingit enesedistsipliini on ikka vaja

Suhteline mul küll mingit distispliini vaja polnud tegin päris pikalt mõlemat paraleelselt kuna aastaid tagasi oli tehnika suht saast. Kui tehnika läks paremaks jäi analoogi vähemaks ja nüüd pole päris mitu, mitu, mitu kuud proovinud... paki suitsu ostsin viimati ise üle 2a tagasi... sigarellot vast ca 1a tagasi... isegi napsuse peaga mitte. Aga olenevalt olukorrast võin vabalt pool analoogi vahepeal teha ja mingit ohtu kül pole, et samassse kohta tagasi kukuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

keegi kes ise hakkama ei saanud, ütles lihtsalt enda arvamuse ilmselt.

E suits aitab aga mingit enesedistsipliini on ikka vaja

Suhteline mul küll mingit distispliini vaja polnud tegin päris pikalt mõlemat paraleelselt kuna aastaid tagasi oli tehnika suht saast. Kui tehnika läks paremaks jäi analoogi vähemaks ja nüüd pole päris mitu, mitu, mitu kuud proovinud... paki suitsu ostsin viimati ise üle 2a tagasi... sigarellot vast ca 1a tagasi... isegi napsuse peaga mitte. Aga olenevalt olukorrast võin vabalt pool analoogi vahepeal teha ja mingit ohtu kül pole, et samassse kohta tagasi kukuks.

Eks oleneb inimesest aga mul täpselt sama. Vahest teen piipu aga seda ka harva. Tongis peaga vahest pumman sõbralt mõne analoogi aga seda üldjuhul lõpuni ei jaksa teha. Ja pärast on kohe vaja käsi pesta (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...