Jump to content
E-sigareti foorum
old

Öiste joodikute lällamised jms....

Recommended Posts

urh hea idee on tahaks vanale sõbrale mõistliku kirja krjutada aga 7.00 hommikul pärast 1l rummi pole vist hea mõte?

Mõtted mis on ei taha üldse normaalsel kujul tekistiks vormuda...

 

-- 19 Apr 2014 07:31 --

 

Parim mõte mis pähe tuleb on see, et kirjutada tekst valmis see salvestada ja siis kaine peaga üle vaadata enne saatmist... kellegil on paremid mõtteid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No paistab, et sa suudad omale tunnistada, et sa ei ole kaine.... see on hea märk...

 

Salvesta ikka ära, hommikul kopeeri meile siia ka, saame kõik koos naerda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No paistab, et sa suudad omale tunnistada, et sa ei ole kaine.... see on hea märk...

 

Salvesta ikka ära, hommikul kopeeri meile siia ka, saame kõik koos naerda :D

Millisel hommikul? (õlut)(psühho)

 

-- 19 Apr 2014 08:28 --

 

krt miks on nii, et kinni peaga tulevad väga head mõtted aga kui ärkad kainena üles siis need mõtted üldse ei tundu head ??

Selgitage palun... ja palun mitte ajada sellist juutu, et põhjuseks e-aurust tulevad lahusti arud... (delfis arvati, et neid me igapäevaselt tirime)

 

-- 19 Apr 2014 08:37 --

 

Seriaal "Hannibal" on teatud konditsioonis nagu komööida

 

-- 19 Apr 2014 09:12 --

 

Ok kell on 9.00 läbi hommikul kes veel ei maga siis nüüd on tagumine aeg tuttu minna (ullike)

NB! suur klaas vett tagab selle, et keset päeva ärgates on natukengi inimese tunne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis jama? Ikka helistama pead! Mida joogisema peaga seda parem. Ja kui juba helistamiseks läks siis võta paar exi ka ette, hiljem natuke sms laenu ja jood edasi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures mul on siiamaani meeles, et 2006 aastal oli mul ilmatuma hea äriidee kinnipeaga, mitte keegi eestis ei olnud seda veel teoks teinud, plaan oli lihtne teostada ja loogiline, türr, mõtlesin ka tol hetkel, et peaks üles kirjutama..... Ja pe*se. Ei mäletanudki hommikul, mis kuradi idee see oli, siiamaani kahetsen, et kirja ei pannud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures mul on siiamaani meeles, et 2006 aastal oli mul ilmatuma hea äriidee kinnipeaga, mitte keegi eestis ei olnud seda veel teoks teinud, plaan oli lihtne teostada ja loogiline, türr, mõtlesin ka tol hetkel, et peaks üles kirjutama..... Ja pe*se. Ei mäletanudki hommikul, mis kuradi idee see oli, siiamaani kahetsen, et kirja ei pannud.

Kas ideeks võis olla alkoholipudelite varustamine väikese krihvli ja paberilehega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures mul on siiamaani meeles, et 2006 aastal oli mul ilmatuma hea äriidee kinnipeaga, mitte keegi eestis ei olnud seda veel teoks teinud, plaan oli lihtne teostada ja loogiline, türr, mõtlesin ka tol hetkel, et peaks üles kirjutama..... Ja pe*se. Ei mäletanudki hommikul, mis kuradi idee see oli, siiamaani kahetsen, et kirja ei pannud.

Kas ideeks võis olla alkoholipudelite varustamine väikese krihvli ja paberilehega?

Eiei, asi oli midagi paremat/geniaalsemat. Aga ma ei kujuta ette, mis see oli :D ma tean asju, mis see ei olnud, aga välistamistehnikaga ma asjale jälile pole veel jõudnud. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelt vinguks, et spezz käis Tartus joomas aga pani nii kiiresti leekima, et ei saanudki talle näidata mis elu Tartus on :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks Eesti kõik ju :D Odav õlu ja ilusad tüdrukud...same old, same old :D

 

Ega ikka pole küll ... Tallinall on oma (linnapea) hingus... Pärnul oma ja Tartul sama moodi oma vaim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelt vinguks, et spezz käis Tartus joomas aga pani nii kiiresti leekima, et ei saanudki talle näidata mis elu Tartus on :(

Juu, just jõudsin koju tagasi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...