Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kekko

Protank 3 + vision spinner probleem.

Recommended Posts

On selline probleem, et aku kuidagi jääb kõrvetama seda aurustajat, kui ma lasen nupust lahti, siis mingi 2 sekundit on kuulda kuidas aurustaja krõbiseb ja järgmine mahv on kõrbe maitse juures.

Mida soovitate? Milles võib olla probleem? Olen puhastanud mõlemat, aurustaja otsa ja aku otsa salvrätikuga, pole aidanud.

Aitäh igasuguse abi eest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedelik on veidi paks äkki? Keera volte natuke maha, proovi siis. Tee mõned "dry puffid" (mahv ilma nupule vajutamata), vaata kas toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vedelik on vedel nagu vesi, aga kui ma keeran volte vähemaks, (4.3 pealt keerasin 3.8 peale) siis see krabisemine ära ei kadunud, küll aga muutus vaiksemaks. Ajaliselt krabises umbes sama kaua.

E: Tavaliselt olid mul vedelikud spezzilt, aga nüüd ostsin kohaliku vedeliku tegija käest, äkki on probleem vedelikus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lootsin et vahest peab coil kauem vastu. Ei ole just mingi entusiast sellel e-sigareti alal.

Aitäh abi eest igaljuhul.

mitte ei tahaks norida aga kas pole enamus asjadega nii et tahaks et need kauem kestaksid . näiteks auto võtaks vahem kütust , talved oleks soojemad et kütte arve oleks väiksem , asjad ei maksaks niipalju ja palk olek suurem . Ja pole se coil ju niikallis et võtab hingekinni .

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, soovitan siiski ise keerata coili, tuleb odavam, kui koguaeg uut sisse vahetada... Ise tegin ka enda protankile kuskil 3 nädalat tagasi coili, palju parem kui stock coil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis coile te sinna Protank 3 -e sisse keerate, et hea jääb, mul Aerotanki kohe kuidagi ei taha ükski sobida. Protank 3-e ja Aerotanki coilid peaks ju ühesugused olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spinnerile sobivad paremini põhjacoiliga aurustid . Tihti ei taha alt õhuvõtuga ülemise coiliga aurustid hästi Spinneril töötada- õhuvool jääb väheseks. Auru vähe ja vedelik suus.

Põhjacoilil pealejooks parem, saab volti rohkem peale keerata ilma, et kärssama läheks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...