Jump to content
E-sigareti foorum
Kirp

Evic Supreme

Recommended Posts

mis moodi mingit updatet teha saab? mul puudub see inverse võimalus a päike rsk nii kõva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks see akude alafoorumis on?

läks vähe sassi. Kui ufo viitsib võib siin räägitud asjad tõsta õige teema alla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

läks vähe sassi. Kui ufo viitsib võib siin räägitud asjad tõsta õige teema alla?

Ee, täitsa õiges kohas ju. Eraldi foorumit modide jaoks pole ja sisuliselt ongi ju akuga tegemist?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ee, täitsa õiges kohas ju. Eraldi foorumit modide jaoks pole ja sisuliselt ongi ju akuga tegemist?

Seda  küll aga see teema minu meelest kusagil oli lahti tehtud juba ...

 

PS: Kuradi vinge masin on :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga rauhul antud tootega. Samuti teenusega. reede õhtul tellitud, laupäeva hommikupoolikul käes! au ja kiitus Spezzile! Russian 91% klooni puhul ei saa täiesti sellist tulemust välimuse puhul nagu sooviks. Nimelt ei saa keerata lõpuni antud clearot ja tuleb see Evicu ülemine rõngas vastu kerida et oleks kenam välimus. Töökindluse koha pealt väga hea. 1 ohmise, triple twisted coili puhul ja 17W on täiesti hull kogus maitset ja tossu..loomulikult ka vedelikku kulub vastavalt :) Võiks olla inverse võimalus ka minu meelest aga ilmselt see tuleb mingi updatega.
Väga hea asi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga rauhul antud tootega. Samuti teenusega. reede õhtul tellitud, laupäeva hommikupoolikul käes! au ja kiitus Spezzile! Russian 91% klooni puhul ei saa täiesti sellist tulemust välimuse puhul nagu sooviks. Nimelt ei saa keerata lõpuni antud clearot ja tuleb see Evicu ülemine rõngas vastu kerida et oleks kenam välimus. Töökindluse koha pealt väga hea. 1 ohmise, triple twisted coili puhul ja 17W on täiesti hull kogus maitset ja tossu..loomulikult ka vedelikku kulub vastavalt :) Võiks olla inverse võimalus ka minu meelest aga ilmselt see tuleb mingi updatega.

Väga hea asi!

 

Russianil keera ühendust sissepoole põhja alt. Selleks aga soovitan ta lahti võtta, et vastu mingit olulist elementi ei kruviks. Siis sasab tasa :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Russianil keera ühendust sissepoole põhja alt. Selleks aga soovitan ta lahti võtta, et vastu mingit olulist elementi ei kruviks. Siis sasab tasa :)

ööö..sa mõtled seda miinus kruvi clearp põhjas? mul see nii kinni kui kinni olla saab minu arust...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin siin eksida aga enda oma puhul ma võtsin ta lahti ja ainult põhja jubin oli peos, siis keerasin ja läks sissepoole nii, et vicu peal istus. Udupeen vahe, pea märkamatu, jäi. Teine variant - viil pihku :) Väljapoole saab ju iisilt kruvida. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võin siin eksida aga enda oma puhul ma võtsin ta lahti ja ainult põhja jubin oli peos, siis keerasin ja läks sissepoole nii, et vicu peal istus. Udupeen vahe, pea märkamatu, jäi. Teine variant - viil pihku :) Väljapoole saab ju iisilt kruvida. 

ma olen selle venelase täiesti lahti võtnud, sest puurisin õhuaugu suuremaks. eks mulle tundub et peab tiba viilima hakkama :D mul tuleb nagunii üks asendus deck sellel väi järgmisel nädalal, siis ei ole enam kahju proovida ka kõike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ööö..sa mõtled seda miinus kruvi clearp põhjas? mul see nii kinni kui kinni olla saab minu arust...

See kruvi on PLUSSklemm ikkagi. Ja sellega on niisugune lugu, et kuna selle pika kruvi keskel on õhuavaused, siis parima õhuvoolu huvides ei peaks seda kruvi niisama suvalisse asendisse jätma (v.a. õhuvoolu kehvemaks reguleerimise eesmärgil). Ehk keerata tuleks kruvi tegelikult 180 kraadi kaupa. Mina teen nii, et keeran kruvi kõigepealt üsna kinni (aga mitte täielikult), pistan clearo külje peal olevast õhuaugust sisse peenikese naela ning keeran siis clearo horisontaalasendisse nii, et õhuauk koos naelaga jäävad ülespoole -- nüüd kruvi veel rohkem kinni kruttimisel annab tema õigest asendist märku see, et nael sügavale auku kukub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jep seda sama plus klemmi (miinus kruvi pea) mõtlesingi :D praegult ta ongi mul omadega suht kinni miskinni nii et õhuavad on lahti ikka loomulikult. seetõttu tundubki et tuleb hakata viilima hoopis. aga hea soovitus (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...