Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

Olgu see siis feiliteema vastand. Loodan siin teemas saada ahhetada situatsioonide üle, kus oleksid suure tõenäosusega pidanud haledalt feilima, aga üllatuslikult tabas Sind suur edu, jackpot, GREAT SUCCESS. Või siis selliste positiivsete tulemuste üle, mis ei olnud just tingimata üllatuslikud, ent Sa ise kahtlustad (ja loodetavasti teisedki), et nende saavutamise teel ilmutasid ÜLIosavust/-kavalust/-tublidust/-töökust/-andekust/-leidlikkust/-tarkust/-inimlikkust või mõnd muud ÜLIomadust.

 

Eile kukkus mul koridoris paela kinni sidumiseks kummardudes põuetaskust Nemesis+eXpromizer ja oleks kõikide eelduste kohaselt pidanud peatuma kiviplaatidel... ent peatus hoopis mu vasakus käes, küll väga põranda lähedal.

 

Ülikiire, ma mõtlen.

Ja ka üliharv, sest enamasti taolises olukorras ei jõua ma sõrmegi liigutada. Ju siis on ülioluline aksessuaar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleksin peaaegu Origin'i maha müünud, aga viitsisin viimaks natuke ajurakke liigahtada. Selle minutilise pingutuse tulemusena lisasin nupusektsiooni sisse driptipi tihendi ning Aqua hübriidrežiimi plusskontakti alla Evod'i coilist üle jäänud paagi ja coili vahelise tihendi -- komplekt läks oluliselt töökindlamaks, turvalisemaks. Nüüd on lühikese ja tugeva käiguga nupuvajutus (ei pea kappi panemisel lukustama), mod seisab täiesti sirgelt ning ei nupu detailid ei kipu paigast ära keerlema. Evod-i tihend aitab selles suunas, et akuvahetusel Aqua plussklemm ei sõidaks (Y).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...