Jump to content
E-sigareti foorum
renxnrj

Aspire Nautilus mini

Recommended Posts

Maitse muutus imelikuks,tuhmiks. Ja kerge kärsamaitse. 1.8ohm pidas paar kolm päeva vastu aga 1.6 oli pmst kohe prügi kaup. Järgmised kaks 1.8oomist mis ostsin toimetasid ikka pikemalt aga vähem kui nädalaga hakkas ikka üks plokkima. Teisest siiamaani läbinud 15ml ja ilus puhas seest ja töötab. Muidugi ma olen teda pesnud iga paagi järel..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loputada..tõmbab veits seda kinnikõrbenud mahla lahti ja kestab paremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on tellitud ja lubati et järgmine nädal pannakse teele, seega järgmise nädala lõpp või ülejärgmise alguses peaks kohal olema.

Tulevad nii clearod kui coilid. Clearo on sama hinnaga mis vana Nautilus. Coilid on paraku natuke kallimad kui vanad.

kas silmapiiril paistavad clerod/coilid?  :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas silmapiiril paistavad clerod/coilid? :-)

Clearod paistavad, ilmselt jõuavad teisipäeval minuni (kui toll pidurdama ei hakka).

Coilidega on kehvemad lood, eigate pidurdab. Minu andmetel pole keegi veel coile saanud, mingi jutt on et ehk järgmine nädal saab...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii, Aspire BVC coil proovitud. Sobib tavalisse Nautilusse ilma igasuguse probleemita. Aga seda et ta ülihea on, ei saa mina veel kahjuks kinnitada. Ma ei tea kas mulle sattus praak või lendasin ma ise liiga kõrge voldiga peale (ma mingil põhjusel ei mõelnud sellele et see single coil on), aga jube vastik kõrvalmaik on juures.

 

EDIT: Võtsin teise BVC coili ja kallasin sinna sisse natuke vedelikku (nagu kartodega tehakse) ja see toimib. Seega ilmselt küpsetasin esimese ise ära, kuivalt ja liiga kõrge voldiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panin kah bvc just suure nautilise sisse ja esmamulje päris hea. Tossab päris kenasti ja maitse ka parem kui originaaliga. Vaatab kaua vastu peab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umbes 10ml tõmmatud. Coil ok aga tahab, et paagis oleks vähemalt 1.5ml vedelikku. Kui alla selle, siis hakkab kõrisema :) ei oska seda muudmoodi öelda. Vbl kuna Coil vertical, siis lurina asemel kõrin. Ei aita tagurpidi shooting, läbipuhumine ega viskamine. Ja teine asi mida esimest korda kogesin oli see, et pritsib vedelikku suhu kui oled kaua kõrinaga tirinud.

Kõige selle vastu aitab paagi täitmine ja mured murtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sry. Teemad siin natuke sassis tänu sellele bvc coilile. Kasutan suurt Nautilust bvc-ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis wati /voldiga keegi seda bvc-d tõmbab? Mul mechi otsas ilma kickita ja luristab kuidagi jube palju. Eile korra sain proovida twisti peal 4.8v ja oli ikka hoopis teine tera. Poole tunni jooksul ei lurisenud grammigi ja toss ja maitse ka paremad. Et kas peaksin kicki muretsema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul seda bvc-d alla 13W pole õnnestunud tõmmata, kohe lurin taga, aga 13W ja sealt edasi on küll ulme hea. Mõnus küll, et need asjad paremuse poole arenevad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peab siis kicki muretsema ja proovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kick sees ja tossab mehiselt aga siiski jookseb Coil nö täis. Kui laua peal ca 15min seisab,siis esimene mahv sülitab mahla lausa kaarega ja mingi aja pärast hakkab tasapisi luristama . Mingi negative pressure teema? Samas paak pmst täis.. Kellelgi veel sama jama. Tarbin küll bvc koos suure nautilusega aga paak ei tohiks rolli mängida

Share this post


Link to post
Share on other sites

See sülitamine on nüüd vähemaks jäänud. Miks? Ei tea. Pole nagu midagi muutnud. See selleks.

Eile uurides veits YouTube videoid jäi silma "Nautilus bvc coil dryburn".

 

Ta küll ise 2 nädalat tagasi vandus vastupidist aga see oli enne kui ASPIRE märkis enda kodulehel, et selle coili filler material on heat resistant. Äkki kellelgi viitsimist proovida järgi. Ma proovisin aga ikka kuidagi kärsakas pärast juures. Külmetasin ka vähe vahepeal ja niigi maitsemeeled suht metsas nii et võin eksida. Lasin coili korralikult pikalt mitu korda punaseks. Coili sisu igastahes ära ei põlenud seega tundub tõesti, et kuumakindel. Õhuvool läks tagasi selliseks nagu oli uuestpeast. (praegusel, mis nädal v natuke rohkem sees olnud on Õhuvool kehvemaks läinud). Tossab ilusti. Mul võis tegelt olla selles coilis natuke ry4 sees enne Dryburni ja vbl ka sealt see kärsakas tuleb..

Igastahes kui keegi korralike maitsemeeled viitsib, siis võib testida ja teada anda siia. Kindlasti enne loputada vee all puhtaks ja lasta kuivada v puhuda läbi vms. Ma ise ei näe pointi lasta kuivada kaks päeva kui saab ka kiiremini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kui hästi selle coilid vastu peavad? kui vedelikku vahetada, kas dryburni on mõtet teha või lihtsalt läbi loputada? Ei viici enam nii väga Kaifariga jännata ja ei teagi kumab võtta kas see mini või delta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...