Jump to content
E-sigareti foorum
renxnrj

Aspire Nautilus mini

Recommended Posts

Reviewsid kahjuks veel pole aga toode ise müügil http://www.aspirecigonline.com/aspire-nautilus-mini-tank-clearomizer-bvc-coil-p-75.html

Uut tüüpi coiliga BVC bottom vertical coil

Kui on sama kvaliteetselt kokku pandud nagu suurem vend,siis isegi plaaniks osta. Loodan,et nad coilidega seekord ämrisse ei astu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi youtube ülevaadet just vaatasin... see vertical coil pidi 17-18W vabalt taluma ja paremini aurama ja maitsema.
Originaal Nautilus on minu arvates suht crap (võrreldes tava kasutaja jaoks tehtud kayfun/venelase buildiga).... eks näis mis see endast kujutab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palun linki. Öö otsa tööl googeldasin aga ei leidnud midagi.

Eks see nautilus ole jah pirtsakas aga kui töötab,siis super imo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud.Ei tea kuidas ma seda ei näinud aga jah.. Peale vaadatas tundub,et need coilid peaks sobima ka tavalise nautiluse sisse. Peab pikema review ära ootama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud.Ei tea kuidas ma seda ei näinud aga jah.. Peale vaadatas tundub,et need coilid peaks sobima ka tavalise nautiluse sisse. Peab pikema review ära ootama.

Väidetavalt sobivad jah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei sobi tegelikult.

Sain tehasest sellise vastuse:

 

mini nautilus is pre order now need 2 week for shipment

but mini nautilus coil has changed

and it can not work with nautilus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei sobi tegelikult.

Sain tehasest sellise vastuse:

 

mini nautilus is pre order now need 2 week for shipment

but mini nautilus coil has changed

and it can not work with nautilus

Paistab et nad ei tea ise ka mida nad müüvad seal hiinas (nagu tavaliselt). Mulle öeldi et uute coilide mõõtmed on samad ja seega sobivad. Eks siis varsti paistab kas sobivad või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis modile see mini üldse peale sobiks? Ma mõtlen flush. Mini läbimõõt 19mm.. kas vamol v5-le läheb ilusti peale? Kuna vamol ots ju veits koonuses ja läbim altpoolt 22mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyr, ma tahan ka seda proovida 8-)

 

Andke teada, kui saadavus tekib

Mul on tellitud ja lubati et järgmine nädal pannakse teele, seega järgmise nädala lõpp või ülejärgmise alguses peaks kohal olema.

Tulevad nii clearod kui coilid. Clearo on sama hinnaga mis vana Nautilus. Coilid on paraku natuke kallimad kui vanad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis see coili hind tuli siis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ootan siis ära, kui viitsid yht pärast avada, siis võiks pulga otsas võrrelda.

Igaks juhuks võid katsetada kas tavalisele coil sobib. Hetkel mõtlesin tellida tavalise +uued coilid.

Olin just parasjagu su kodukal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis see coili hind tuli siis?

Kui ma peast hästi mäletan, siis 3,29€

 

Ma ootan siis ära, kui viitsid yht pärast avada, siis võiks pulga otsas võrrelda.

Igaks juhuks võid katsetada kas tavalisele coil sobib. Hetkel mõtlesin tellida tavalise +uued coilid.

Olin just parasjagu su kodukal :)

Ma loodan ka et need uued coilid sobivad suurele Nautilus'ele (ma ei viitsi päevas mitu korda täita). Mulle öeldi et sobivad ja grimmgreen väidab ka videos et sobivad. Proovin kindlasti kohe kui kaup kohal ja annan teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui suur see mini siis on... Kas ta ikka sobilikum modidele vms või ego pulkadele. Otsin endale praegu mingit pisikest komplekti üritustel käimiseks nagu spinner või ego slb ja siis mingi vastav clearo otsa... Nautilus mini sellistele mõeldud?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui suur see mini siis on... Kas ta ikka sobilikum modidele vms või ego pulkadele. Otsin endale praegu mingit pisikest komplekti üritustel käimiseks nagu spinner või ego slb ja siis mingi vastav clearo otsa... Nautilus mini sellistele mõeldud?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Mõõdud on ju olemas

19,1x72,5mm

 

Natuke suurem kui ce5 14,3x72,5mm

Nii et ülevalt peaks jämedam olema kui aku

Share this post


Link to post
Share on other sites

19mm läbim. http://www.aspirecig.com/products/tank-series/tank156.html

 

Täitsa vastuvõetav,kui on nii hea nagu videos ja pole praake nagu tav nautilusega. Plug n play eest nõus maksma lisa

Ma kasutan ka Nautilust ja mulle pole siiani veel ühtegi praak coili sattunud. Ükski klient ei ole ka kurtnud, seega ei oska kaasa rääkida selles osas, võibolla sõltub partiist.

Nende BVC coilide ülevaated on siiani küll uskumatult positiivsed olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma näen aint negatiivset tagasisidet coilide kohta netis. Vähemalt karbis kaasasolevate kohta. Paljud on jätnud just sellep ostmata..mul kah karbis olevad coilid kestsid kumbki paar päeva,ca 10ml kumbki. Sellep ka proovisin ise coile teha. Varucoilid mis ostsin olid juba paremad.

Btw aspire ise ka tunnistas,et nende viga ja uurivad asja. Pidavat palju meg tagasisidet olema. Seda ma siis lugesin väljamaa foorumist kus üks klient näitas nendevahelist kirjavahetust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma näen aint negatiivset tagasisidet coilide kohta netis. Vähemalt karbis kaasasolevate kohta. Paljud on jätnud just sellep ostmata..mul kah karbis olevad coilid kestsid kumbki paar päeva,ca 10ml kumbki. Sellep ka proovisin ise coile teha. Varucoilid mis ostsin olid juba paremad.

Btw aspire ise ka tunnistas,et nende viga ja uurivad asja. Pidavat palju meg tagasisidet olema. Seda ma siis lugesin väljamaa foorumist kus üks klient näitas nendevahelist kirjavahetust.

Mulle on siis head partiid sattunud, ei oska midagi muud arvata.

Mis nende coilidega siis paari päeva pärast juhtus?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...