Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
s6ltlane

Viskooskiud (Rayon)

Recommended Posts

:!: seda 2 korda kuus ma ei pannud tähele, kuidagi harva jah...kord nädalas vähemalt norm veippimise juures. Kui kasutada mitut mahla/seadet muidugi vähem aga ikka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2x kuus? Tarbid vedelike olematus koguses ja 0,1W juures?

Päevas alla 10ml kohe kindlasti hakkama ei saa, nagu mainisin - ahelveipija. Samas tarbin alati sama jooki(Seduce's Snake Oil kloon) ja madalal võimsusel(9-10W). Ju mul siis maitsemeel ära hävinud, vb abiks ka see, et dry hitte õppinud vältima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt see muidugi aitab, et sa 9-10W tõmbad, ei kärsata nii palju coili/vatti ja eks oleneb mahlast ka, aga ikkagi ulme aeg ühe vati, võimalik tõesti, et sa kannatad sellist kõrvalmaitset rohkem kui mõni teine. Vähemalt mina nii ei saa, kohe kui maitse natuke muutub, kohe panen uue vati :) Lisaks vahetan ma muidugi mahlasid ka tihti, mõni "määrib" rohkem kui teine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päevas alla 10ml kohe kindlasti hakkama ei saa, nagu mainisin - ahelveipija. Samas tarbin alati sama jooki(Seduce's Snake Oil kloon) ja madalal võimsusel(9-10W). Ju mul siis maitsemeel ära hävinud, vb abiks ka see, et dry hitte õppinud vältima.

Ma usun, et ma pole ilmselt ainus - aga kuidas kurat on ühe vatiga võimalik vastu pidada 2 nädalat tarbides 10ml per day?!??

 

Ise tarbin ca 3-4ml päevas, samuti vatt. Peale 2-st päeva avades coil on räpane, aga veel tõmmatav, 3-4 päev juba päris hirmus tihti, 5 päev ei kannata isegi kriitikat enam.. Oleneb kõik maitsest muidugi.

 

Aga 14 päeva ühe vatiga - ma isegi ei hakkaks proovima, et mis sousti sealt tuleks. Ja ma teen 3-4ml, mitte 10ml.

 

Kindel ikka, et vatt, mitte wick?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindel ikka, et vatt, mitte wick?!

Vatt mis vatt, kasutaja EMTA poolt eelmisel lehel lingitud VapeMesh-ist. Proovin enne järgmist vativahetust pilti ka teha 14-päevasest wickist. Mahl on ka väga väikese maitsekontsentratsiooniga (2-3%), see mõjutab vast kah  :roll:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

See kui kiiresti vatti on vaja vahetada sõltub suuresti just mahlast. Mul momendil samuti 1-2 nädalat rahulikult ühe vatiga. Tavaliselt üle nädala ei lase. Vahet pole, kas vatt on omdega õhtal vvõi mitte, vahetusse läheb ikka. Traadi kohalt on vatt tavaliselt pruun, kuid maitset ja tossu ei sega. Samas on olnud mahlu mis kolme päevaga vati nahka keerasid. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

oi mai pand tähelegi et mind mainitud.

minul jäi ka Rayon seisma. Tuli ta mulle nagu nööri kujul, selline paks. Ebamugav seda sealt lõigata.

Vedeliku imavus minu arust oli suht sama nagu jaapani vatil. materjal ise tundus näppude vahel selline siidjam aga kui käed niisked või nats märjad siis on kohutav seda käsitleda sest jääb näppude külge.

Maitset ei old mingit erilist tal juures ja pidas vastu ka suht sama kaua kui jaapani vatt. 

Jäin ka jaapani vatile puhtalt selle pärast et lihtsam käsitleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui see pole just mingi eriline viskoos, siis mul on tööjuures seda tonnide viisi. Soovitaks mitte kasutada seda, kes teab mis kemikaalidega see töödeldud on, sest viskoos põleb ikkagi nagu säraküünal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

theodoriga nõus, rayon on sünteetika. mis siis, et öeldakse, et turvaline. kes on uurinud mis juhtub kui seda aurudena kopsu tirida. vaevalt, et keegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...