Jump to content
E-sigareti foorum
unemployer

Kapo ametnik viidi Eestist relva ähvardusel Venemaale

Recommended Posts

ulme  (ullike)  venemaa teeb, mis tahab ja mitte keegi ei reageerigi justkui enam...  :twisted:

praegusel ajal peaks piir olema jõhkra kontrolli all ja kogu sõjavägi piki piiri valvel  (relv)

muidu jõuab varsti terve armee puhkusel olevaid vene sõdureid igasse Eestimaa nurka ja ükski laulupidu meid enam ei aita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei usu et asi on nii drastiline. Venemaale ei ole Eestil täna enam nii suurt väärtust, et sellise hinna eest tulla meid ära võtma lihtsalt. Kunagi jah oli, mereteed euroopa poole olid strateegiliselt soodsad ja ka kauba veo mõttes lihtsam. Täna on meist tolku ainult US ja EU jaoks ja nende väiksed libud oleme juba suht ammu.

 

Ma arvan tegemist on pantvangi vahetuse looga või info vahetuse looga nagu seda on tehtud sajandeid. Teisalt äkki on kutt ise müünud infot, siis jooksu pand ja nüüd tuldi järgi ja meelitati lõksu nö. Kolmas variant mida ma mõtlen on see, et mingid salakauba tüübid lihtsalt panid vähe ämbrisse millegagi.

 

Inimesed spekuleerivad ka falseflag teemadel kuna obama just käis siin aga ma ei tea...see ka kuidagi kahtlane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma hetkel ei teagi mida arvata. loogika ütleb, et kuna tegemist kapo ametnikuga, siis ei saa välistada provokatsiooni meie poolt aga samas pole see teema ammu enam loogikale alluv.

Aga kaldun siiski arvama, et Venemaa ise testib ja torgib kuna raadioside oli Venemaa poolt häiritud ja kui nemad poleks selle taga, siis oleks selle segaja allikas juba tümaks tehtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen elanud 2 aastat kohustuslikus korras venemaal. Loogikaga pole neil seal kunagi lood head olnud. Nagu nad ise armastavad öelda, parim strateegia, on tegutseda ebaloogiliselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irwwww praegu just uudistes rääkis, et venelased olevat pidanud kinni Pihkva oblastis eesti kaitsepolitsei töötaja, see venelaste pressiteade, njahh mida nüüd uskuda.................. ennem nagu olid kõik jõustruktuuride venemaapoolsed töötajad nagu  mittesõbrad, nüüd on kolleegid..)))


Varsti tuleb eestipoolne pressiteade, et  Kohver oli , mitte on kaitsepolitseinik ..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irwwww praegu just uudistes rääkis, et venelased olevat pidanud kinni Pihkva oblastis eesti kaitsepolitsei töötaja, see venelaste pressiteade, njahh mida nüüd uskuda.................. ennem nagu olid kõik jõustruktuuride venemaapoolsed töötajad nagu  mittesõbrad, nüüd on kolleegid..)))

Varsti tuleb eestipoolne pressiteade, et  Kohver oli , mitte on kaitsepolitseinik ..)

 

Eiei seal peeti kinni eesti kodanik 4 grammi amfetamiiniga ju.

Edit: Yep, ongi käes :D Kaks head linki ja kaks vahvat paralleeli

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fsb-teatas-kaitsepolitsei-ametnik-eston-kohveri-vahistamisest?id=69682599

 

Ja ajaloost vana hea luuremehe trikk

 

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/loik-tiit-made-raamatust-juhtum-eesti-vene-piiril-1938-aastal-veretoo-mis-ei-unune?id=69682195

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...