Jump to content
E-sigareti foorum
Prospect7

Trident RDA ja vigane positive post

Recommended Posts

Hei,

 

Minu probleem seisneb selles, et  tridenti positiivne post tõuseb ülesse ja orginaal pin  on liiga lühike, et annaks voolu.

Katsusin ise kuidagi mingi lahenduse leida, sest mod sai tellitud aasta tagasi ja vaevalt FT enam ümbervahetab.

Lisasin pikema poldi ja vahele ajasin vedru, mis takistab posti ülesse tõusmist ja kõik töötab kuid antud vedru seisab liiga ligidal rda keermele ja kardan, et võib shortida.

 

Kas keegi on sellise probleemiga maadelnud ja leidnud mingi lahenduse või peaks kohe uue rda poole vaatama?

 

Parimat

 

post-2077-0-82262400-1410275880_thumb.jpg

post-2077-0-30802700-1410275955_thumb.jpg

post-2077-0-85581500-1410276051_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul sama teema.

Esimesel hakkasin seal kruvikeerajaga kõvemini suruma ja asi lõppes sellega, et keskmine post läks juppideks.  (facep)

Siis võtsin kasutusele V2. Kui ma õigesti mäletan ja seal juhtus sama asi, et see post keris end üles. Lugesin veidi välismaa jutte ja selgus, et liialt üle pingutamine põhjustab seda, sest see alumine positiivne kruvi on liiga pehmeke.

Nüüd kasutusel kolmas Trident ja olen ettevaatlik olnud.

Välismaal näidati sellist videot ka. Ise pole seda fixi proovinud.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänud vastuse eest, proovisin järgi selle fixi aga kahjuks on siiski keskmine polt liiga lühike, viimases keermes jääb veel kontaktist palju puudu.

 

 

Kust võiksin samasuguse pika peaga poldi leida... ehituspoodides vaatasin ringi kuid silma ei jäänud. Oleks väga tänulik väikse vihje eest.

 

 

post-2077-0-42947700-1410283220_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...