Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Leino

Nemesise nupp

Recommended Posts

Nemesise nupp käib jõle lihtsalt ära, tõmmates. Vindid enam ei pea. Kas on kuidagimoodi võimalik parandada või ongi kaput? Meeles mõlkus vindi ületõmbamine toruteibiga, väike riba peale ja peaks pidama, kuid sellisel juhul oleks nupu regulliga kõik, kuna keerata enam ei tohiks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keermeliimiga saad ka umbes sama tulemuse, kuid sama häda, et kaotad reguleerimisvõimaluse.

Mida proovida võib on see, et anna torule ettevaatlikult haamriga, et see pisut lapikuks lüüa, siis ehk mõnda aega peab. Aga rõhk sõnal ettevaatlikult, muidu ei õnnestu sinna pärast üldse nuppu keerata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keermeliimiga saad ka umbes sama tulemuse, kuid sama häda, et kaotad reguleerimisvõimaluse.

Mida proovida võib on see, et anna torule ettevaatlikult haamriga, et see pisut lapikuks lüüa, siis ehk mõnda aega peab. Aga rõhk sõnal ettevaatlikult, muidu ei õnnestu sinna pärast üldse nuppu keerata.

 

Keermeteip peab olema sellisel juhul selline mis voolu juhib. Fooluim on hea tihendaja ... paigal ei seisa kui päris lahti keerata aga regullimise võimalus jääb.. akut saad ka kesmisest liitmikust vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keermeliimiga saad ka umbes sama tulemuse, kuid sama häda, et kaotad reguleerimisvõimaluse.

Mida proovida võib on see, et anna torule ettevaatlikult haamriga, et see pisut lapikuks lüüa, siis ehk mõnda aega peab. Aga rõhk sõnal ettevaatlikult, muidu ei õnnestu sinna pärast üldse nuppu keerata.

Mul ka sama jama nupuga, peab vist jah väikse litri andma, äkki tõesti ärkab ellu, nupu ostmine kusagilt võrdub kolme Nemesisega umbes, Nemesis ise pidas mul siis mingi 2 nädalat vastu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2nädalat :| mis versioon? Mul neid mitu tk olnud sõppradel ka kõigil nemesised.... 6kuu-1a pole ühtegi probleemi olnud. Aga need ei ole need kõige odavamad hiinakad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis mingi erand ... ma arvan et ca 20tk neid kallimaid FT omasid minu käest läbi käinud ja kõik on probleemi vabad olnud. Ühel pin kruvi käis natuke raskelt alguses.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...