Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

Nextgen (Genesis style) RBA

Recommended Posts

Tundub, et Genesis RBA-d lähevad jälle moodi. Selline asi on väljas ja loomulikult ka selle kloonid (Fasttech, Focalecig, Gearbest jms)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

tuleb ikka moega kaasas käia ja mech sahtlipõhjast üles otsida  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegemist ei ole nextgen tootega vaid yesterdaygen'iga. Vaata kust otsast tahad aga tänapäevasele vatiga rba'le jääb asi alla nii oma ... ah ma ei viitsi. Minu arust on tootja tagurpidi käigu sisse tõmmanud ja paneb silmaklapid peas minevikku. Polnud Genesise aur tugev üleeile, ei ole see ka täna ega hakka olema homme. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

põhimõtteliselt olen emta-ga nõus - RBA-de ja vati tõttu see mesh kuskil sahtlipõhjas vedeleb     :D

 

aaa, ma ei tea mitte midagi niklist ja kontrollist       :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu mõte oli ka just proovida TC-d ja niklit sellega, sest siis jäävad need vanad ebamugavused, metalli maitse (ei tohiks tekkida hotspotte) jne ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC töötab seal kindlasti. Eks jama tekib jälle õigete setingutega, kuna TC on ju kalibreritud nikliga. Kindlasti tekib probleeme juurde ka takistuse kõikumisega, kuna rv võrku on vaja oksiidiga katta läbi erinevate teguviisidega, ning sealt tekib kindlasti kohe ka kõikumine. Aga mis põhiline... 1.Genesis imeb ainult ühelt poolt, ning sellega kannatab tossu kvaliteet hirmsasti. 2. ülimalt aske on rv võrguga saavutada lekkimise pidamatust nii, et mahla pealejooks oleks piisav. 

 

Aga loomulikult võib ja peab proovima asju, lihtsalt mina suunaksin oma energia mujale :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No väidetavalt see Nextgen ei leki, kloonidest muidugi ei tea, vähemalt orikate kohta nii öeldakse. Teine teema on muidugi see oksüdeerimise teema, SS võrku peab jah enne põletama. Ega ise pole ka kindel, et ostan, lihtsalt mõte on huvitav, ootan kloonide ülevaated ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...