Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

Steam Crave RDA

Recommended Posts

See "pöörlev õhuvool" on küll bs :) Vähemalt minule isiklikult tundub nii. Siin vanema versiooni ülevaade, aga tundub ikka "ei midagi erilist", reguleeritav õhuvool puudub jne.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina ka mitmesugust proovinud ja minule on andnud parima maitsetulemuse Aris RDA, aga ise jah seda Steamcrave'i proovinud pole, nagu sina ilmselt pole Arist testinud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On Aris proovitud - ei tekitanud positiivset emotsiooni miskipärast :?

No siis küll, eks eelistused on erinevad, minule küll meeldis, ainuke neg. asi on, et ta dripper, ei viitsi mässata enam sellega. Aga teemast veel, siis hea vähemalt, et Eestis keegi on selle Steamcrave'i ära proovinud ja julgeb soovitada.  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juu, see juurdetilgutamise vajadus on minu jaoks samuti piisavalt piirav ja kasutan toda vidinat ainult kodus. Samas tean ka inimesi, kelle jaoks käigu pealt juurdetilgutamine pole probleem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BS see turbo dripper, tossab nagu iga teine dripper, ainukese vahega, et turbol turbiin undab pikalt peale igat laksu.

Selle turbiini võib ju minema visata (mina viskaks).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juu, see juurdetilgutamise vajadus on minu jaoks samuti piisavalt piirav ja kasutan toda vidinat ainult kodus. Samas tean ka inimesi, kelle jaoks käigu pealt juurdetilgutamine pole probleem :)

Nagu mina eile su pargi pingil :D Tilgutasin käed mõnuga täis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...