Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

brutal

Tavakasutaja
 • Postitusi

  89
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About brutal

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 1. Pildid varustusest

  UKecigstore'st, koos saatmisega 42.-eurikut.Võtsin ühe ka naisele, aga talle veipimine ikka hästi ei istu, nii et kui huvi siis ühe isendi võin loovutada.
 2. Pildid varustusest

  Kuna suured modid hetkel on minu jaoks out siis sai sebitud minivolt & coolfire4. Mina rahul.
 3. SMOKTech Koopor plus 200W TC

  On. Siiani ainult head. TC-s pole kasutanud.
 4. Eleaf Lemo 2

  Mul ka hetkel lemmik.Kuu aega tõmbasin ~90% VG-d, ei saanud mina teda lekkima. Coili tegemine lihtne ja täita võib käigu pealt. Tossu ikka meeletult. Mina väga rahul.
 5. SXmini M Class

  Mitte ainult titaani,sellega leiab ka kulda,teemante ja naftat:-)
 6. Ühinen siis ka teiega seitsme paiku
 7. Kanger Subtank

  Subtank ja Kbox kasutuses olnud päeva. 0.5 ohmine coil ja 25 w täiesti ok. Rba-d pole jõudnud veel proovida. Samas ärkas Kboxi otsas uude ellu kayfun lite kloon, mis toodab 0.96 oomiga hullult auru ja maitse on ka super.
 8. Russian 91%

  http://revelation.pro/calc/võta see endale kõigepealt appi, tee selgeks, mida saada tahad. Kaifaris-russianis on suht lollikindel 0.32 mm traat diameetriga 2....2,25 mehhi jaoks. Kui leiad 0.34 mm traaati kärab see kah peaaegu ideaalselt. Coil katsu teha ideaalilähedane, kui kruvid seda paika,jäta õhuavasse minimaalne vahe. Kerge dryburn,kontrolli,et coil läheks keskel äärtesse kenasti punaseks, vajadusel suru pinsettidega koomale.Siis jaapani vatt,pane parajalt, lõika horisontaalse mahlakanali lõpuni või ehk mm rohkem. Loputa mahlaga üle ja suru täitepudeli nõelaga vastu decki külgi. Anna tuld ja vajadusel korrigeeri.Kruvi korstna alumine osa peale,kontrolli veel kord, kas kõik funkab ja kruvi kupatus kokku.Kindlasti kontrolli korstna ja topcapi hermeetilisust ja täida täiteaugu kaudu. Kui on korralik kloon, peaks asi töötama, mõni isend jääbki jukerdama. Edu katsetamisel!
 9. Pakun tööd

  Otsitav leitud. Teema lukku
 10. Pakun tööd

  Sellega jah
 11. Pakun tööd

  Lootus sureb viimasena...Hea kui oleks elementaarsed algteamised ja saaks suheldud ka naabrite keeltes
 12. Pakun tööd

  Pakun tööd e-sigaretipoes müüjale. Tegemist reaalselt toimiva poega, asub Koplis.Küsimused palun privasse.
 13. Kayfun litle plus v2 - sulanud

  Mul vedelebhttps://www.fasttech.com/p/1692100selline jubin, üks deki kruvi puudub, õhuauk on kah suuremaks puuritud, ehk läheb kellelgi juppideks vaja.Muud nodi leiaks ka.
 14. Mulle kah mõlemad, aga eelistaks 7ndat:-)
 15. Palju ÕNNE

  Õnnitlused Sulle, Spezz!
×