Jump to content
E-sigareti foorum

brutal

Tavakasutaja
 • Postitusi

  89
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by brutal

 1. UKecigstore'st, koos saatmisega 42.-eurikut.Võtsin ühe ka naisele, aga talle veipimine ikka hästi ei istu, nii et kui huvi siis ühe isendi võin loovutada.
 2. Kuna suured modid hetkel on minu jaoks out siis sai sebitud minivolt & coolfire4. Mina rahul.
 3. On. Siiani ainult head. TC-s pole kasutanud.
 4. brutal

  Eleaf Lemo 2

  Mul ka hetkel lemmik.Kuu aega tõmbasin ~90% VG-d, ei saanud mina teda lekkima. Coili tegemine lihtne ja täita võib käigu pealt. Tossu ikka meeletult. Mina väga rahul.
 5. brutal

  SXmini M Class

  Mitte ainult titaani,sellega leiab ka kulda,teemante ja naftat:-)
 6. Subtank ja Kbox kasutuses olnud päeva. 0.5 ohmine coil ja 25 w täiesti ok. Rba-d pole jõudnud veel proovida. Samas ärkas Kboxi otsas uude ellu kayfun lite kloon, mis toodab 0.96 oomiga hullult auru ja maitse on ka super.
 7. brutal

  Russian 91%

  http://revelation.pro/calc/võta see endale kõigepealt appi, tee selgeks, mida saada tahad. Kaifaris-russianis on suht lollikindel 0.32 mm traat diameetriga 2....2,25 mehhi jaoks. Kui leiad 0.34 mm traaati kärab see kah peaaegu ideaalselt. Coil katsu teha ideaalilähedane, kui kruvid seda paika,jäta õhuavasse minimaalne vahe. Kerge dryburn,kontrolli,et coil läheks keskel äärtesse kenasti punaseks, vajadusel suru pinsettidega koomale.Siis jaapani vatt,pane parajalt, lõika horisontaalse mahlakanali lõpuni või ehk mm rohkem. Loputa mahlaga üle ja suru täitepudeli nõelaga vastu decki külgi. Anna tuld ja vajadusel korrigeeri.Kruvi korstna alumine osa peale,kontrolli veel kord, kas kõik funkab ja kruvi kupatus kokku.Kindlasti kontrolli korstna ja topcapi hermeetilisust ja täida täiteaugu kaudu. Kui on korralik kloon, peaks asi töötama, mõni isend jääbki jukerdama. Edu katsetamisel!
 8. brutal

  Pakun tööd

  Otsitav leitud. Teema lukku
 9. brutal

  Pakun tööd

  Lootus sureb viimasena...Hea kui oleks elementaarsed algteamised ja saaks suheldud ka naabrite keeltes
 10. brutal

  Pakun tööd

  Pakun tööd e-sigaretipoes müüjale. Tegemist reaalselt toimiva poega, asub Koplis.Küsimused palun privasse.
 11. Mul vedelebhttps://www.fasttech.com/p/1692100selline jubin, üks deki kruvi puudub, õhuauk on kah suuremaks puuritud, ehk läheb kellelgi juppideks vaja.Muud nodi leiaks ka.
 12. brutal

  Palju ÕNNE

  Õnnitlused Sulle, Spezz!
 13. Parematel modidel on ikke positive pin kahest jublakast, st reguleeritav 510 ja aku sobitamiseks Eesmärk kaotada vahe kere ja ato vahel.
 14. Kui zmax meeldib, siis tasub. Nupp aeg-ajalt juperdab aga kokkuvõttes kena väike vidin
 15. brutal

  18650 Akud

  Mul läks 4 aga pold probleemi jälle uus sisse visata
 16. brutal

  18650 Akud

  Mul lillad 18500 efestid kuskil 350 laadimist üle elanud, nüüd tundub et jõudu hakkab väheks jääma. Lähen vahelduseks 18350 peale üle. Saab lühikese mõnusa toru.
 17. ma ikka endast räägin rohkem, sorry kui sa pihta ei saanud
 18. kurat noor sügis juba käes, aga õlutit läheb ikka , veel ei mängi välja, ootame ehk suusailma
 19. brutal

  18650 Akud

  Hakkavad surema? Hakkavad. Sul isegi hästi vasta pidanud
 20. . Kui vähe aega kulutada siis fasttechis olemas selline asjandus nagu evod-carl kuhu sisse saab üllatus, üllatus toppida 14650 akud. Asi ise suht viisakas,sobib hästi kangertechi mow clearoga. Kui tahad vähe asisemat vitsa, siis selline kooslus töötab suht kindlalt. Kogu kompott fasttechis saadaval suht võileiva hinnaga, silma kah eriti ei riiva. Aga varem või hiljem lõpetad ikka mechi ja kayfariga. Eks igaüks saab omad vitsad vastavalt oma rikutuse astmele. Aga edu edasisteks spinnerite ja egode soetamisel ja kergitamisel!
 21. Lihtne. Aerotankile teine spinner ja spinnerile teine aerotank. Ja kolmandale spinnerile kolmas aerotank ja kolmandale aerotankile neljas spinner jne võiduka lõpuni. Kurat, ostke endale ükskord korralikud lollikindlad asjad, on endal ka elu vähe lihtsam( ja igavam)
 22. Cleaning mechanical mod toksi guuglisse ja nii lihtne see ongi, ei ole vaja suurt diskussiooni ja bla bla blad, ..et mis nüüd teha. Lihtsad asjad ongi lihtsad. Sorry, s.ta ajab vahel keema see õpitud abitus.
×
×
 • Create New...