Jump to content
E-sigareti foorum

brutal

Tavakasutaja
  • Postitusi

    89
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

    100%

About brutal

  • Kasutaja rank
    Uus kasutaja

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. UKecigstore'st, koos saatmisega 42.-eurikut.Võtsin ühe ka naisele, aga talle veipimine ikka hästi ei istu, nii et kui huvi siis ühe isendi võin loovutada.
  2. Kuna suured modid hetkel on minu jaoks out siis sai sebitud minivolt & coolfire4. Mina rahul.
  3. On. Siiani ainult head. TC-s pole kasutanud.
  4. brutal

    Eleaf Lemo 2

    Mul ka hetkel lemmik.Kuu aega tõmbasin ~90% VG-d, ei saanud mina teda lekkima. Coili tegemine lihtne ja täita võib käigu pealt. Tossu ikka meeletult. Mina väga rahul.
  5. brutal

    SXmini M Class

    Mitte ainult titaani,sellega leiab ka kulda,teemante ja naftat:-)
  6. Subtank ja Kbox kasutuses olnud päeva. 0.5 ohmine coil ja 25 w täiesti ok. Rba-d pole jõudnud veel proovida. Samas ärkas Kboxi otsas uude ellu kayfun lite kloon, mis toodab 0.96 oomiga hullult auru ja maitse on ka super.
  7. brutal

    Russian 91%

    http://revelation.pro/calc/võta see endale kõigepealt appi, tee selgeks, mida saada tahad. Kaifaris-russianis on suht lollikindel 0.32 mm traat diameetriga 2....2,25 mehhi jaoks. Kui leiad 0.34 mm traaati kärab see kah peaaegu ideaalselt. Coil katsu teha ideaalilähedane, kui kruvid seda paika,jäta õhuavasse minimaalne vahe. Kerge dryburn,kontrolli,et coil läheks keskel äärtesse kenasti punaseks, vajadusel suru pinsettidega koomale.Siis jaapani vatt,pane parajalt, lõika horisontaalse mahlakanali lõpuni või ehk mm rohkem. Loputa mahlaga üle ja suru täitepudeli nõelaga vastu decki külgi. Anna tuld ja vajadusel korrigeeri.Kruvi korstna alumine osa peale,kontrolli veel kord, kas kõik funkab ja kruvi kupatus kokku.Kindlasti kontrolli korstna ja topcapi hermeetilisust ja täida täiteaugu kaudu. Kui on korralik kloon, peaks asi töötama, mõni isend jääbki jukerdama. Edu katsetamisel!
  8. brutal

    Pakun tööd

    Otsitav leitud. Teema lukku
  9. brutal

    Pakun tööd

    Lootus sureb viimasena...Hea kui oleks elementaarsed algteamised ja saaks suheldud ka naabrite keeltes
  10. brutal

    Pakun tööd

    Pakun tööd e-sigaretipoes müüjale. Tegemist reaalselt toimiva poega, asub Koplis.Küsimused palun privasse.
  11. Mul vedelebhttps://www.fasttech.com/p/1692100selline jubin, üks deki kruvi puudub, õhuauk on kah suuremaks puuritud, ehk läheb kellelgi juppideks vaja.Muud nodi leiaks ka.
  12. brutal

    Palju ÕNNE

    Õnnitlused Sulle, Spezz!
×
×
  • Create New...