Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

E-vedelike märgistamine

Recommended Posts

Off-Topic :
walc, aga mida vesi reaalselt mõjutab? Ise mahlasid kokku kallates ei ole ma kunagi vett lisanud kuigi tõsi, baaside ja maitsetega alati ei tea, kas need vett sisaldavad või mitte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walc ei see on kindlasti absurdne, et kui sul 100+ erinevat mahla ja segad neid vastavalt vajadusele, et hakkad täpselt infot peale panema.

Selle täpsema lalbelingi all pean ma ikka silmas seerja toomist ja sisse toomist + eesti keelsete siltide lisamist.


Off-Topic :
walc, aga mida vesi reaalselt mõjutab? Ise mahlasid kokku kallates ei ole ma kunagi vett lisanud kuigi tõsi, baaside ja maitsetega alati ei tea, kas need vett sisaldavad või mitte.

Vedeliku voolavust mõjutab. Ehk siis selleks, et VG põhine vedelik clearodes wickiks peab mahla vedelamaks saama. Võimalused on lisada alkot, vett või PG'd. Iga üks annab vist natuke erineva tulemuse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :
walc, aga mida vesi reaalselt mõjutab? Ise mahlasid kokku kallates ei ole ma kunagi vett lisanud kuigi tõsi, baaside ja maitsetega alati ei tea, kas need vett sisaldavad või mitte.

 

Ma pole võrrelnud, et kui vesi asendada PG-ga, kuid ilmselt peamiselt on see VG kasutaja sõbralikkus, mis on seotud vee osakaaluga.

100Vg mehu (st  10% maitseid + 90% (100%-st) VG-d oli ikka liiga uimane ja maitset edasi ei andnud hästi.

 

Peaks proovima. Keegi tahab katsejänku olla? ISe segades ma tean, et mida ja kuhu ja palju ma panen. Teeks 2 test-pudelit : ühte 25PG/75VG ja teise näiteks 15PG/65VG/10H2O lahenduse ja siis võrdleks, kas on erinevust tunda ka.

 

Aga ma kaldun arvama, et vee osakaal on kasutamis sõbralikkusega seotud. Lihtsalt palju on baase, kus seda on LIIGA palju. +10% on ikka minu silmis liiga palju. Optimaalne on 5-10% vahel.

Samas tonnide viisi tootes on see kopikas tootjale ilmselt :D

 

Õnneks vesi sobib maitsete edasi-kandjana ka, siis väikeses koguses e-vedelikus ta ilmselt pole häiriv.

Walc ei see on kindlasti absurdne, et kui sul 100+ erinevat mahla ja segad neid vastavalt vajadusele, et hakkad täpselt infot peale panema.

Selle täpsema lalbelingi all pean ma ikka silmas seerja toomist ja sisse toomist + eesti keelsete siltide lisamist.

Vedeliku voolavust mõjutab. Ehk siis selleks, et VG põhine vedelik clearodes wickiks peab mahla vedelamaks saama. Võimalused on lisada alkot, vett või PG'd. Iga üks annab vist natuke erineva tulemuse.

Ka siin ma arvan, et piisab kodulehel info edasi andmist.

Masstoodangul loeb ju iga mm2 sildi suurusest jms lõpptoote hinda. Ma ei arutle siin hetkel ärimeeste üüratutest juurdehindlustest, vaid pigem just puhtalt masstoodangu tegijat. Tema jaoks on isegi 0,1euro senti aasta lõpuks SUUR raha. Siin ma mõtlen 0,1senti ühe pudeli kohta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teeks 2 test-pudelit : ühte 25PG/75VG ja teise näiteks 15PG/65VG/10H2O lahenduse ja siis võrdleks, kas on erinevust tunda ka.

 

Olen midagi sarnast proovinud, head mõlemad. Ilma veeta on tunda rohkem maitsenüansse, veega on mahedam ja vuntsid hakkavad tilkuma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võin vabalt katsejänes olla. Aga võid siis juba kolm pudelit teha - ühe teed vedelemaks veega, ühe PG-ga ja ühe alkoholiga.

Ma poest tõin viina just - võin ära teha :D

Kas on maitseeelistusi ka. St mis maitsega ma selle ära korraldan.

 

 

Kas teha nn ametlik 25/75 suhe või alustada 25/75 PGVGH20 suhtest ja seal siis H20 asendada vastavalt PG-ga ja alkoholiga?

Ma ise kipun arvama, et esimene vedelik võiks testi mõttes olla lausa 15/75/10H20 vedelik. Teised siis 25/75 suhtega amelikult, sest vesi ju loetakse automaatselt VG hulka miskipärast.

 

Soovitaks testida pirnida - see kõige õrnem maitse vist mu valikust. see tähendab, et erinevused peaks kõige paremini välja paistma...

Tugev maitse aga peksab nagunii maitsemeeltele tugevalt.

 

nap - sobiks pirn ja mu test-partii?

Ma poest tõin viina just - võin ära teha :D

Kas on maitseeelistusi ka. St mis maitsega ma selle ära korraldan.

 

 

Kas teha nn ametlik 25/75 suhe või alustada 25/75 PGVGH20 suhtest ja seal siis H20 asendada vastavalt PG-ga ja alkoholiga?

Ma ise kipun arvama, et esimene vedelik võiks testi mõttes olla lausa 15/75/10H20 vedelik. Teised siis 25/75 suhtega amelikult, sest vesi ju loetakse automaatselt VG hulka miskipärast.

 

Soovitaks testida pirnida - see kõige õrnem maitse vist mu valikust. see tähendab, et erinevused peaks kõige paremini välja paistma...

Tugev maitse aga peksab nagunii maitsemeeltele tugevalt.

 

nap - sobiks pirn ja mu test-partii?

 EDIT: Huvitav - kas erinevad maitsed mängivad oma maitsetega ka erinevalt. Ma mõtlen siin, et kas mõni maitse kannab end paremini edasi PG-ga ja teine H20-ga?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirn sobib, kui seda soovitada julged, siis vast väga keemia maitsega ei ole (Y). Alustada 15/75/10H20 sobib samuti. Aga vaata jutukasse, suhtleb seal edasi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...