Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
N2tZ

ELeaf 40W TC küsimus Update

Recommended Posts

Soetasin hiljuti endale Eleaf 40W temperatuuri kontrolliga.

 

Vaatasin siis, et mis sellega teha annab. Nagu ma aru sain siis temp control töötab madala takistusega coilidega nii et toppisin sinna oma Kanger Subtank Nano peale koos tema 0.5 oomise küttekehaga (0.62 oomi display jutu järgi). Läksin temp control mode peale ja panin takistuse lukku (fire button ja ülesnool alla hoidmisega). 

 

Mõned mahvid sain tõmmata TC peal (proovisin nii umbes 200-250C juures) aga siis läheb display tagasi wattage mode peale. Nagu ma aru olen saanud peaks display ikkagi TC infot näitama kui ta TC mode peal on nii et oskab keegi öelda mis värk sellega olla võib? Kas midagi on valesti ja aku lihtsalt viskab wattage mode peale, et ülekuumenemise vms eest kaitsta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istic 40 on mõeldud algselt nikkel coilide kasutamiseks ehk siis madala takistusega coilidega. Saab ka kasutada Ti coile. Ti coil peab olema vähemalt 0,2 ohmi ja ca 120kraadi C (enda kogemus näitab et võib minna kuni 200 C aga üle 175C ei soovia), et toimiks (mudju viskab VW-sse).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soetasin hiljuti endale Eleaf 40W temperatuuri kontrolliga.

 

Vaatasin siis, et mis sellega teha annab. Nagu ma aru sain siis temp control töötab madala takistusega coilidega nii et toppisin sinna oma Kanger Subtank Nano peale koos tema 0.5 oomise küttekehaga (0.62 oomi display jutu järgi). Läksin temp control mode peale ja panin takistuse lukku (fire button ja ülesnool alla hoidmisega).

 

Mõned mahvid sain tõmmata TC peal (proovisin nii umbes 200-250C juures) aga siis läheb display tagasi wattage mode peale. Nagu ma aru olen saanud peaks display ikkagi TC infot näitama kui ta TC mode peal on nii et oskab keegi öelda mis värk sellega olla võib? Kas midagi on valesti ja aku lihtsalt viskab wattage mode peale, et ülekuumenemise vms eest kaitsta?

TC ei toimigi tavalise coiliga.. Vaja siis vastavalt Nikkel või Titaan coili, et Temp. Control toimiks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Ehk siis midagi sellist

Ja kui selline coil sees, siis ära seda atit tavalise modi otsa keera või iStickiga wattage modes kasuta. Nikkelcoili kasuta ainult TC modes seda võimaldava modiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh kõikide vastuste eest. Postitaksin siis väikse update küsimuse:

 

No sain siis lõpuks Nikkel coili (0.15ohm). Nüüd siis selline asi et kui tõmban näitab ekraan kuidas temperatuur tõuseb, kuni määratud piirini, näitab "temp protection" vahepeal ja siis uuesti temperatuuri. Üleüldiselt kõigub nende kahe vahel.

 

Kas see on normaalne temperatuur kontrollimise meetod või on see halb kui ma edasi tõmban samal ajal kui ta "temp protection" kuvab?

 

Juhend ütles nii palju:

"Temperature Protection: In TC-Ni mode, if the actual temperature of coil is higher than the set temperature, the screen shows "Temp Protection""

 

Proovisin tõmbamist erinevate kuumuste juures. Kuskil 150C juures viskab kohe ette. 470F-500+F juures läheb mingi sekund aega enne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on normaalne ja nii peabki seade tegema. Võib natuke temperatuuri tõsta, kui mahv pole nö täiuslik. Näiteks proovida 160C, sest puuvill hakkab kõrbema alles 200+ kraadi juures.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soetasin hiljuti endale Eleaf 40W temperatuuri kontrolliga.

 

Vaatasin siis, et mis sellega teha annab. Nagu ma aru sain siis temp control töötab madala takistusega coilidega nii et toppisin sinna oma Kanger Subtank Nano peale koos tema 0.5 oomise küttekehaga (0.62 oomi display jutu järgi). Läksin temp control mode peale ja panin takistuse lukku (fire button ja ülesnool alla hoidmisega). 

 

Mõned mahvid sain tõmmata TC peal (proovisin nii umbes 200-250C juures) aga siis läheb display tagasi wattage mode peale. Nagu ma aru olen saanud peaks display ikkagi TC infot näitama kui ta TC mode peal on nii et oskab keegi öelda mis värk sellega olla võib? Kas midagi on valesti ja aku lihtsalt viskab wattage mode peale, et ülekuumenemise vms eest kait

 

 

Kus kohast sa soetasid selle aparaadi? Kui füüsilisest poest siis mine tagasi ja palu natuke asja selgitada endale. Kui postiga siis leia mõni teine abivalmis pood.

Hetkel loen ja saan aru soomlaste soovist (Müüja peab olema kohal kui esigaret või vedelik antakse üle tarbijale - e-poes et tohi üldse müüa) Kanthaliga TC+ takistuse lukk jne. Vabandan ,aga sellest aparaadist ei ole sa ikka ültse aru saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Hetkel loen ja saan aru soomlaste soovist (Müüja peab olema kohal kui esigaret või vedelik antakse üle tarbijale - e-poes et tohi üldse müüa) Kanthaliga TC+ takistuse lukk jne. 

 

Kathaliga TC veel enam-vähem, aga kui mõni halvasti instrueeritud tegelane hakkab niklit mechi otsas pahvima, on lugu vist veel halvem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...