Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
vikat

OBS Crius RTA

Recommended Posts

Nende pikkade preorderi aegadega on see kole asi, et kui asi lõpuks saadaval on, siis selleks ajaks on vähemalt 10 veel ägedamat toodet turule ilmunud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nende pikkade preorderi aegadega on see kole asi, et kui asi lõpuks saadaval on, siis selleks ajaks on vähemalt 10 veel ägedamat toodet turule ilmunud :)

Nii on jah :) See konkreetne efun.top preorder on ikka tohutult pikk. Lõppeb alles 12 november ja alles siis hakatakse pakkima/postitama. Arvestades milline pakiralli hakkab Hiinas pihta enne jõule, siis ei imestaks kui see alles jõuludeks kohale jõuab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tundub, et antud isend on Gearbestis juba saadaval. http://www.gearbest.com/crius-rta-_gear/

 

Mike Vapesi ülevaatest selgub, et on väljas parendatud versioon. Postide avad on suuremaks tehtud ja driptip on standarditele vastavusse viidud. 

 

Ma vist isegi kaalun selle RTA soetamist. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile sain kätte siis. Lendas ikka kaua küll, vist tuli tsepeliiniga :D

Build 2 x 2,5mm/8,5 keerdu 0,45mm A52(nife) õnnestus esimesest korrast

(tegelikult keerasin esimese coili jala katki - posti augud on läbivad ja kruvi saab traadist 'läbi' keerata :twisted:

vist peab sinna teisele poole mingi korgi nuputama, vot sulle linnajalgratast! Aga võibolla pole see probleem,

lihtsalt ise harjunud kõvemini pingutama. Praegu on kruvid üsna kergelt kinni ja takistus paigas 0,11 pidevalt.

 

Töötab VÕIMSALT - paks, üleküllastatud aur, algselt oli 55W/225C aga ei kannatanud kaua tõmmata,

võtsin alla 45W/210C peale, vähe inimlikum ja kuumeneb vähem. Kuumenemine ongi probleem - kerge paak + suur võimsus

-> jube tuliseks võib minna.

Vedelik kaob kiirelt, ja üledoosi võib ka saada. Eile õhtul oli süda paha pisut ja turgutasin end klaasikese külma marjaveiniga :idea:

Klaasist driptip pole iseenesest paha ja ei lähe liiga tuliseks ka, aga kogub kondensaati sisse, mis on ka hästi näha, klaas ikka

ja jätab ebapuhta mulje. Proovisin ka teisi driptippe, aga päris sobivat sinna mul pole. Pildil olev sobib kärbitud võimsusega kasutamisel.

 

Ja muidugi saatis gearbest mulle tellitud roostevaba asemel valge isendi. Pole kunagi isegi mõelnud valge peale, gb mõtles nüüd minu eest (relv) . Ah, las ta olla.

 

Muidu tundub kvaliteetne tükk kuigi kerge selline ja toimib ladusalt.

Vot :!:

 

EDIT:

EScribe Device Monitor näitas, et antud setup tahab alguses siiski 80W ja siis läheb kohe mürtsust käima

205C juures tundus paras mulle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna oma V3 kätte. Hetkel väga rahul isegi kanthal .25 dual coiliga . Täitmine on väga mugavaks tehtud ja ka kõik muu lapse mäng. V3 homsest eestis saadaval ;) Ainuke mis häirib on tõesti läbivad kuuskandid mille õige pingutamine vajab harjumist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna V3 kätte. SS coilidega töötab :) ja hästi. Esialgu tundub, et annab maitset paremini edasi kui Bellus. Natuke häirib  vedeliku peale andmine (liiga kergelt keerleb). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esimene partii läks uskumatu kiirusega,aga kolmapäevast on jälle saadaval. Ise tegin twisted 26GA SS dual 0,2 ohm . Väga mõnus paks aur ja 3 kangus paneb käed värisema. Aeg vist 1,5 kangusega baasi katsetada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vbla müün sulle oma ära mis juba teel ..... mul on tunne, et ma tahan Criffinit :D

Griffinit, mitte Criffinit :) Aga ma vist tahan ka Griffinit, ilmselt panen ka enda Criuse müüki (kui saabub), veel kindel pole :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Griffinit, mitte Criffinit :) Aga ma vist tahan ka Griffinit, ilmselt panen ka enda Criuse müüki (kui saabub), veel kindel pole :P

Tellisin ka FT-st Griffini. Aga siis lugesin kasutajate kommentaare ja otsustasin, et ei võtagi seda. Õnneks oli ta restocking staatuses ja sai veel ära canceldada. Võtsin selle asemel Zephyrus v2. Igatahes, mis ma tahan öelda, on see, et oodake ikka enne see Griff ära, enne kui Criused müüki panete. Aga katsetage ja andke siis siin ka teada, kui hea se Griffin on või pole. Usaldan siinse foorumi rahvast rohkem, kui FT trolle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tellisin ka FT-st Griffini. Aga siis lugesin kasutajate kommentaare ja otsustasin, et ei võtagi seda. Õnneks oli ta restocking staatuses ja sai veel ära canceldada. Võtsin selle asemel Zephyrus v2. Igatahes, mis ma tahan öelda, on see, et oodake ikka enne see Griff ära, enne kui Criused müüki panete. Aga katsetage ja andke siis siin ka teada, kui hea se Griffin on või pole. Usaldan siinse foorumi rahvast rohkem, kui FT trolle.

YT top 5 videodes jooksis mitmes Criffin läbi ja mõnel oli eelmise aasta parm RTA .... Sampled napilt mahutisid sinna mööndusetega :D.

Aga Crius läheb müüki ikka siis kui ise natuke näpitud :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna ka enda oma kätte. Tegin kaasa tulnud coilidest, välja tuli 0,3oomi. 35W peal auru parajalt ja maitse intensiivsem kui Zephyrusel, aga sülitab hirmsasti. Kas tuleb vatti rohkem panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIP Crius (facep)

kuna see asjandus kippus külmaga põhjast rohkem mahla välja ajama, kui ma kannatasin, otsustasin põhja lahti võtta. Et paneks pisut sobivama o-rõnga.

No oli ikka üle mõistuse kõvasti kinni see kollane kruvi seal. Panin külma 1/2 tunniks ja keerasin kõvemini. (ullike)

Nukid murdusid ära.. Ei tea mis sitast see kruvi seal tehtud on, puutuda seda küll ei maksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIP Crius (facep)

kuna see asjandus kippus külmaga põhjast rohkem mahla välja ajama, kui ma kannatasin, otsustasin põhja lahti võtta. Et paneks pisut sobivama o-rõnga.

No oli ikka üle mõistuse kõvasti kinni see kollane kruvi seal. Panin külma 1/2 tunniks ja keerasin kõvemini. (ullike)

Nukid murdusid ära.. Ei tea mis sitast see kruvi seal tehtud on, puutuda seda küll ei maksa

Kust soetatud isend?

endal lekkimist ei ole täheldanud. Samas ma rohkem soojas+autos vennike ka...aga mingi 5-15min külma on siiani täitsa rahumeeli vastu võtnud :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...