Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
ummi60

Nemesise nupp ei taha töödata :(

Recommended Posts

Sai omale kunagi soetatud nemesise clone, hetkel polnud kohe head akut võtta ja see jäi sahtlisse istuma.

Nüüd sain omal aga sony VTC5e niiet proovisin oma cabronni sinna peale keerata. Keermed jne on puhtad ja ühenduskruvid on ka sätitud nii et aku ei sees ei loksuks aga ikkagi on jama.

Jama on selles et nupp ei taha töödata. Töötab, aga ainult teatud nurga all. 
Äkki keegi targem mechimees oskab aidata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoohoo :D pole sellist juhust olnud ... kuigi nemesisi olen katsunud ja näinud päris palju.
1. Veendu et ülemine kruvi oleks ilusti tugevalt vastu atit keeratud
2. Veendu, et nupu küljes olev kruvi oleks korralikult kinni keeratud - see vist on kõige levinum probleem - see kruvi keerab ennast ise lahti. Ma tavliselt näpitsatega väänan selle kinni.
3. Veendu, et nupu peal olev tihend oleks korralikult paigas.

 

Kui neist abi pole siis oleks vaja ise näha, katsuda ... nemesis on nii lollikindel toru, et seal nagu ei saa midagi juhtuda.

 

Kas nupp liigub vabalt? Kas nupu kruvi tõuseb tihendist kõrgemale kui vajutad?
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilmselt on kruvi lahti ja tihvt välja kukkunud.

Igaks juhuks hoiatan, et ümarad mehhid on väga head loodid. Võimalusel hoia neid laual püsti. Pikali panevad üldjuhul jooksu ja alati ei jõua reageerida. Ma ei mäleta ühtegi loodis pinda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ei käinud lõpus kummalgi nemmiel nupp ideaalselt. Eriti tundlikud olid sodi suhtes, mis selle nupu osa peale tekkis, mis kinnitusrõnga sees liigub. Oli ka nii, et mingitpidi vajutades kiilus. Aitas ainult puhtus. Ahjaa, päris uuena käisin mõlemal selle liikuva osa mõnest kohast peene viiliga üle, sest oli natuke ebaühtlusi. Ja pärast viilitud kohad veel ülipeene liivapaberiga, sest viilitud kohad ilmselgelt ei ole ideaalseks kontaktiks -- mida siledamaks saab, seda parem. Kui jäãb liiga kare või liiga palju maha lihvida, tekib säde. Spetsmäärdeid pole proovinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niisiis. Tänud kõigi abi eest aga sain korda. Probleem oli selles et nupu kruvi augu keermed olid omadega puskud. Kui kruvi sisse keerasid siis oli kuulda nagu olrks liivaterad vahel.

 

Õnneks sain tellides ühe messing modi ka, võtsin sellest nupu alusosa millel olid keermed korras ja töötab ilusti nüüd. :)

 

Sent from my LG-D722 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...