Jump to content
E-sigareti foorum

olaf

Tavakasutaja
 • Postitusi

  57
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About olaf

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Kasutajast

 • Asukoht:
  Tallinn
 1. Tere kõigile. Sobrasin täna arvutis ja leidsin lemmikutest foorumi lingi. Polnud need suitsuajad enam meeleski. Ma isegi ei tea kui kaua ma prii olen olnud, see lugemine on mingil hetkel mõttetu, aga peale 35 aastat sigarette ja vist 3a. e-suitsu sai see etapp elus läbi. Tänulik olen sellele foorumile ja Spezzile, hea nõu ja toe eest. Edu teile ja olge hoitud.
 2. Kolm aastat sai täis, kulud 1340.-. Täna on reaalsus 30 ml päevas 1,5mg. (Krdi clapton)
 3. Ilmselt on kruvi lahti ja tihvt välja kukkunud. Igaks juhuks hoiatan, et ümarad mehhid on väga head loodid. Võimalusel hoia neid laual püsti. Pikali panevad üldjuhul jooksu ja alati ei jõua reageerida. Ma ei mäleta ühtegi loodis pinda.
 4. olaf

  Murjamite kodustamine

  http://uudised.err.ee/v/valismaa/d7ed5fc1-cb97-4fdc-96e1-24fec8520722/soome-politseinike-esindaja-kardan-et-varsti-tuleb-saata-tanavatele-sodurid Arvestades naabrite rahulikku meelt tundub asi neil juba päris tõsine olevat.
 5. Lisan, et kasutan kahte mehmodi ja kaifarit. Baase ostan liitriga ja segan ise. Akud 6x18650, millega loodan nädala Siilil vastu pidada.
 6. Kaks aastat täis. Kulud 910.-. Tagasi vaadates on kahju egodel, spinneritele jne kulunud rahast. Alustajatele soovitan kohe osta korralik, vahetatava akuga riistapuu. Kui e-suits ei sobi saab vähemalt mingigi raha järelturult tagasi.
 7. olaf

  Palju ÕNNE

  Õnne Sulle Isamaa! Elagu Eesti!
 8. https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&v=aelwn_UfeN0&x-yt-cl=84503534 Strelkovilt aus ülestunnistus.
 9. olaf

  iOS/Androidi äpid

  ForEst peaks olema maastikul liikumiseks päris hea. Näed kelle valdustes asud ja plussiks on el.liinide asukohad, mis offroadil võivad abiks olla.
 10. Mul kaifaris vahel livani segu 25 tilka 100ml ja lõhna kiidetakse.
 11. Soetasin Stingray meh.modi. Ülemist kontakti reguleerida ei saa ja Kaifar kontaktini ei ulatu. On mingeid lahendusi välja pakkuda? Tänud.
 12. olaf

  Üks artikkel

  Minu arusaamist mööda on ravimeid teatud tingimustel ja koguses praegu võimalik seaduslikult piiritagant hankida. Aktsiisikaubad on eranditult tolli teema.
 13. olaf

  Üks artikkel

  Sotsiaalkomisjon tõstatas e-sigarettide aktsiisiga maksustamise küsimuse. Istungil leiti, et e-sigarettide kättesaadavuse piiramiseks on järgmise sammuna vajalik muuta õigusakte, mis maksustaksid need aktsiisiga sarnaselt teiste tubakatoodetega. See on artiklis oluline sõnum. Kaua võttis aega, aga nüüd teevad ilmselt ära. Huvitav kas aktsiis puudutab ainult vedelikke või lähevad raua kallale ka.
×
×
 • Create New...