Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

See on siis kui tootel pole midagi viga, aga sulle ikka midagi ei sobi ehk tahad lihtsalt tagasi saata.

Returns

You may return items to us within 45 calendar days of delivery. If the return is not a result of our error, customers will be required to cover shipping cost both ways. Please make sure the item is returned as the original condition. Contact us before you return products to us.

Jep sorry my bad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, huvitav, lubati vist 6 kuupäval välja saata, aga piilusin lehele ja mu tellimuse staatus

TCAppWe.png     8-)

Huvitav on see, et lasin neil musta ära vahetada hõbedase vastu ja vahetamise ajal oli @ progress. Nüüd ilutseb tellimuses ikka must. Aga ok, poogen, tuleb mis tuleb. 

Tracking nr on olemas ja eks ootame siis  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2-3 nädalat üldjuhul, pigem isegi sinna 2 poole


viimane tellimus sealt

 

12-09-2015 13:39 The item has been delivered successfully ESTONIA 09-09-2015 14:51 The item has arrived in the country of destination 09-09-2015 06:53 The item is on transport to the country of destination 08-09-2015 06:40 The item is at the PostNL sorting center 28-08-2015 11:33 The item is pre-advised

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeliseks see, et ma ei tea, mis asi see x cube2 ongi. Järelikult jura   :lol:

Suurus ehk?

Hind?

Ausalt ei tea      :roll:


Edit:

 

Kiire guugel ütleb, et suur vahe on hinnas ja suuruses......suurus loeb vahetevahel vastupidises suunas    8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mina ei propageeri kumbagi nendest, ma nägin seda masinat ja see meeldib mulle. Kuna muid masinaid pole uurinud, puurinud, siis eelistest ei tea midagi, aga väga pisike ja 2 akuga mulle meeldib sigelei 75c asemele, mis on 1 akuga pea sama suur.

Nii et ostke seda, mis meeldib     8-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult seda teemat siin lugedes läks mõte pisut uitama sellist huvitavat rada. Masinaid pole mõtet eestis varsti müüa,samas pole siis ka mõtet tanke müüa.Kui tanke ei müü siis pole mõtet ka coile pakkuda.Mida siis müüakse füüsilises poes? Vedelikke ja traati? Ei vea välja kuidagi.Ok peavad jääma ainult veebi poed traadi ja vedelike jaoks.Krt samas on vedelike pakkujaid ka eesti turul kõvasti ja kasum mis sealt tuleb pole ka eriti vaimustav nagu.Jep, paljud panevad ültse äri nurkka. Aga veippida tahaks ikka edasi ju :(  loodame ,et mõnel poel läheb ikka hästi ja kui ei lähe siis teevad oma kulu ja kirjadega kõik mis võimalik ,et tulevikus liiter VG baasi ei maksaks 300euri. Aga kui ka neil ei lähe hästi? Äki Fastech saadab meile juristi või mingi tugeva eestvedaja kes võitleks riigiga, kuna nad eestlastele nagu oma küla pood siis kindlasti nad aitavad :) Jep ma enam ei muretse kõik läheb hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

150W TC modi kohta on täiesti odav hind. Ise akusid tellinud www.illumn.com -ist kuid alati on Eestis kohapeal ka poode kust osta (e-piip,spezz jne)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult seda teemat siin lugedes läks mõte pisut uitama sellist huvitavat rada. Masinaid pole mõtet eestis varsti müüa,samas pole siis ka mõtet tanke müüa.Kui tanke ei müü siis pole mõtet ka coile pakkuda.Mida siis müüakse füüsilises poes? Vedelikke ja traati? Ei vea välja kuidagi.Ok peavad jääma ainult veebi poed traadi ja vedelike jaoks.Krt samas on vedelike pakkujaid ka eesti turul kõvasti ja kasum mis sealt tuleb pole ka eriti vaimustav nagu.Jep, paljud panevad ültse äri nurkka. Aga veippida tahaks ikka edasi ju :(  loodame ,et mõnel poel läheb ikka hästi ja kui ei lähe siis teevad oma kulu ja kirjadega kõik mis võimalik ,et tulevikus liiter VG baasi ei maksaks 300euri. Aga kui ka neil ei lähe hästi? Äki Fastech saadab meile juristi või mingi tugeva eestvedaja kes võitleks riigiga, kuna nad eestlastele nagu oma küla pood siis kindlasti nad aitavad :) Jep ma enam ei muretse kõik läheb hästi.

Ei ole see asi nii hull midagi. Arvatavasti me suht jääme tipp. Kui ausalt öelda, siis see on vist alles esimene modi, mille ma netist tellisin, ülejäänud on kõik tulnud siinse banaania poodidest    :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole see asi nii hull midagi. Arvatavasti me suht jääme tipp. Kui ausalt öelda, siis see on vist alles esimene modi, mille ma netist tellisin, ülejäänud on kõik tulnud siinse banaania poodidest    :roll:

Ja ma ka ostsin teilt 3 akut just ;)(ma ei ütle muidugi, miks ma just 3 akut ostsin :P)

Ja sorry jeesus, ma ei mõelnud sind selle all vaid epiibu poodi... vott ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult seda teemat siin lugedes läks mõte pisut uitama sellist huvitavat rada. Masinaid pole mõtet eestis varsti müüa,samas pole siis ka mõtet tanke müüa.Kui tanke ei müü siis pole mõtet ka coile pakkuda.Mida siis müüakse füüsilises poes? Vedelikke ja traati? Ei vea välja kuidagi.Ok peavad jääma ainult veebi poed traadi ja vedelike jaoks.Krt samas on vedelike pakkujaid ka eesti turul kõvasti ja kasum mis sealt tuleb pole ka eriti vaimustav nagu.Jep, paljud panevad ültse äri nurkka. Aga veippida tahaks ikka edasi ju :(  loodame ,et mõnel poel läheb ikka hästi ja kui ei lähe siis teevad oma kulu ja kirjadega kõik mis võimalik ,et tulevikus liiter VG baasi ei maksaks 300euri. Aga kui ka neil ei lähe hästi? Äki Fastech saadab meile juristi või mingi tugeva eestvedaja kes võitleks riigiga, kuna nad eestlastele nagu oma küla pood siis kindlasti nad aitavad :) Jep ma enam ei muretse kõik läheb hästi.

Hiina vastu ongi raske saada -  arvestades eestlaste rahakotti. Kiiruses ja suhtluses nad õnneks järgi ei jõua - VEEL.

Mina näen siin aga pigem suuremat probleemi selles, et reklaam on keelatud ja uusi ei tule piisavalt peale (osad vanad lõpetavad) ja tänu sellele jääb supp lahjaks.

Kuna reklaam otseselt keelatud siis äkki poed peaks/võiks mõelda nö. suusõnaliste kampaaniate peale, et kui vead analoogi kasutaja meie juurde siis saada mingit X nänni või soodukat.

Mõte äkki foorumi siselt teha analoogi pealt e-peale konvertimise kuu.... ma ei tea kuidas mis stiimulid jne aga mõte tuli selline.

Uusi kasutajaid (tubaka peal olejaid) on juurde vaja ja selle nimel võiks natuke kõik panustada ... aktiivsemalt - ka kasutajad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult seda teemat siin lugedes läks mõte pisut uitama sellist huvitavat rada. Masinaid pole mõtet eestis varsti müüa,samas pole siis ka mõtet tanke müüa.Kui tanke ei müü siis pole mõtet ka coile pakkuda.Mida siis müüakse füüsilises poes? Vedelikke ja traati? Ei vea välja kuidagi.Ok peavad jääma ainult veebi poed traadi ja vedelike jaoks.Krt samas on vedelike pakkujaid ka eesti turul kõvasti ja kasum mis sealt tuleb pole ka eriti vaimustav nagu.Jep, paljud panevad ültse äri nurkka. Aga veippida tahaks ikka edasi ju :(  loodame ,et mõnel poel läheb ikka hästi ja kui ei lähe siis teevad oma kulu ja kirjadega kõik mis võimalik ,et tulevikus liiter VG baasi ei maksaks 300euri. Aga kui ka neil ei lähe hästi? Äki Fastech saadab meile juristi või mingi tugeva eestvedaja kes võitleks riigiga, kuna nad eestlastele nagu oma küla pood siis kindlasti nad aitavad :) Jep ma enam ei muretse kõik läheb hästi.

Vihje Skysmoke poodidele? :) Ma ka aru ei saa miks siin mingid pisikesed poed turgu solgivad, neil pole juristide jaoks rahagi. Las suured tegutsevad Eestis ja siis on veipimise tulevik ilus ja helge. [END IRONY]

PS! Väga offtopic läheb, teema ikka Joyetechi Cuboid mod

PPS! Kas mõni pood Eestis Joyetech Cuboid modi müüb? Mina küll ei leia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtsin midagi kirjutada. Lugesin. Enam ei taha. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis hinnaga kui saladus pole?

Koduleht näitas "errorit" cuboidi peale    

pole veel sisestanud toodet (samuti ka Snowwolf mini-t)

hinda pean veel täpsustama

Share this post


Link to post
Share on other sites

kes cigabuyst tellisid, teil ka näitab The item is pre-advised või midagi muud ka?  Krt ei mäletaks, et kuni hollandini oleks selline tekst

 

Edit:

ai kurva, ikka on nii jah. üks vanem tellimus

 

 

2015-09-08 06:40

The item is at the PostNL sorting center

2015-08-28 11:33

The item is pre-advised

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...