Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

Cuboid TC joyetechilt

Recommended Posts

Milleks sinna preservatiivi veel ümber vaja panna on?

Ma ei kasuta 600€ telol ühtegi kaitset ja näeb uus välja peale poolt aastat.

Mingi 40€ modi hakata veel rõvedamaks tuunima pisikese heli pärast     (facep)

Ilma näeb normaalne välja ja kui öösel magava naise kõrval ei veibi, siis oleks aeg psühhiaatrit külastada    (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere! Tellisin ka mõni aeg tagasi endale antud isendi ära ja täna näitab omniva et pakk on kenasti jõudnud sorteerimiskeskusesse, kuid taga seisab uhkelt TOLL. Olen tellinud korduvalt (edukalt) fasttechist, ja nüüd siis esmakordselt cigabuy'st - millega ma nüüd arvestama pean, on lootus üldse kätte saada? Paki sisu koosnes cuboid'ist, cubis'est, aukudest ja coilidest.

Sama lugu siin. Saatsin Omnivasse maili, et tehku siis dek ära ja vabas vormis lisasin, et võtaks ka ekspressteenuse,

kuna olen vaid nädala eestis. Pole nagu aega sellega oodata ja jännata. Eks näeb, mis saab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama lugu siin. Saatsin Omnivasse maili, et tehku siis dek ära ja vabas vormis lisasin, et võtaks ka ekspressteenuse,

kuna olen vaid nädala eestis. Pole nagu aega sellega oodata ja jännata. Eks näeb, mis saab.

Kas küsiti, mida saadetis sisaldab?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jess, minu oma jõudis sorteerimiskeskusesse ning on teel postkontorisse!

Tellisin kohe kaks HG2 akut ning jään sõnumit ootama, et võib Cuboidile järgi minna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas küsiti, mida saadetis sisaldab?

Tahavad saada tellimuse kinnitust v arvet. Seal on kõik kenasti kirjas.

Ma tellisin täis jutu 78 raha eest- akulaadija, akud, Cubise tank ja põletid.

Eelduste kohaselt tuleb hinnale juurde ca 30-40 raha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See mingi kõrgem matemaatika?

Kui käibekas on 20%, siis toll on 30?  Tõsiselt kahtlen selles


Üldiselt on nii, et kõiki jännenänne ei tasu ühe mütsi sees hoida...... kui palju tellimist ühest poest, siis soovitav mudru eraldi tellida ja kõige kallim eraldi pakis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nüüd pool päeva olen põgusalt katsetanud.

Metsikult palju kaalub.

Nupp minul eriti kõva klikki ei tee ning ei logise samuti. Out of the box mingeid kriime peal ei olnud nagu olen lugenud, et mõnedel oli.

Jube palju kaalub ikka.

TC nikliga töötab veel paremini kui Clouporil. Teatud juhtudel õnnestus Clouporiga saada hetkeks õrn kärsakas, Cuboidiga üritasin meelega aga ei õnnestunud kuidagi.

Aga kas ma juba ütlesin, et see kaalub palju? :)

 

EDIT: Tarkvarauuendus 3.10 peale samuti tehtud. Aega võttis kogu protsess u. 40 sekundit.

Akude laetust näitab jah erinevalt: said värskelt laetud akud sisse ning peale esimesi mahve näitas nagu üks aku oleks tühjem kui teine. Reaalselt mõõtes oli aga täpselt üks ja sama pinge sees.

Võimalik, et asi on ka vanas coilis, aga tundub et kütab Clouporiga võrreldes pisut ühtlasemalt, aga samas ka leebemalt - auru kogus lühikese mahvi puhul tundub justkui gramm väiksem, samas pika mahvi puhul kuidagi meeldivam.

Esmamuljete põhjal igatahes väga rahul.

 

Joyetech MVR rakendus sellega vist ei toimi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen ka oma küsimused lahendatud saanud - kogu saabunud kombo tollimaks läks kokku 12€ sentidega (sellest omniva poolne deklaratsioon 4.65€) Ühtlasi oli mul üks täpselt samasugune tellimus veel tehtud ja see tuli ilusti otse postkontorisse. :) Seega kõik fain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina toetasin Eesti riiki 25 euroga. Et see neile kurku kinni jääks :)

 

Unboxing Cuboid - Esmamulje ewww... Kogu kroompind on mingite pisikeste pi**kate pisikesi rasvaseid näpujälgi täis.

Dna-d on nii palju, et sellega võiks terve Hiinamaa taasrahvastada. Väga kole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli manti rohkem ehk. Cuboid, cubis, coilid, akud, laadija.

 

Edit. Mis masina raskusesse puutub, siis näiteks evic vt on cuboidist terake raskem. Akudeta cuboid on sulgkerge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli manti rohkem ehk. Cuboid, cubis, coilid, akud, laadija.

 

Edit. Mis masina raskusesse puutub, siis näiteks evic vt on cuboidist terake raskem. Akudeta cuboid on sulgkerge.

Mul oli jah pakis cuboidi ja cubise komplekt + akud. Kuigi akude koha pealt olen hädas, on küll 18650 kuid väga ei fiti aparaati sisse.. Jätsin vist midagi kahe silma vahele :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vana kurat, mul ei taha ka need aparaati mahtuda.

Hakkab meenuma mingi jutt, et cuboidile ei sobi akud, millel on + poolel "nibu"

Tore, et ma neid tükki 4 ostsin    (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui jutt tõesti mingitest Ultrafiredest või mis iganes -Firedest, siis hea ongi, et sisse ei mahu, sest selliste käkkidega laseb endal peatselt näo ribadeks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, see oligi mu järgmine küsimus.

Mis on cuboidile optimaalne mah?

Ma pole füüsik ega pole varem vahetatava akuga mode kasutanud.

Ei viitsinud lihtsalt kodutööd korralikult teha enne ostu sooritamist.

Tuleb üleüldse tahmas peaga netis ostlemist piirata vist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akudega pole mõtet jännata jah, tuleb korralikud võtta... need ahvatlevad 4000-5000 vms mahi ei vasta üldse tõele.... ca 2500mah on reaalne vastavale koormustaluvusele, nagu nt. vtc5 või samsung 25R akud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, see oligi mu järgmine küsimus.

Mis on cuboidile optimaalne mah?

Ma pole füüsik ega pole varem vahetatava akuga mode kasutanud.

Ei viitsinud lihtsalt kodutööd korralikult teha enne ostu sooritamist.

Tuleb üleüldse tahmas peaga netis ostlemist piirata vist.

mah on mahtuvus ehk siis vastavalt mahtuvusele peab ka aku vastu - siin pole kohustust, vaid pigem see, et mida kauem sa laetud akudega veipida saad, seda parem. Võimsustaluvus ehk mitu amprit voolu tegelikult akudest tarbitakse ja palju aku kannatab, see on oluline ja tavaliselt sellistes modides on soovituslik 20A (või rohkem), olenevalt siis sellest mis võimsusega (W) sa veibid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...