Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

keraamilised coilid

Recommended Posts

Minuarust oled sina Rein üks vähestest siin , kes keraamilist proovinud on. Just sina peaks omi mõtteid ja tundeid siin jagama :) Oled sa keraamilist pikemalt veipinud või ainult ülevaate jaoks?

Meil tavainimestel on kujunenud arvamus ainult ülevaateid jms vaadates. See ei pruugi mingil juhul adekvaatne olla. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kauem on ka suhteline...ma lasin 1 coiliga kuu aega, mõnega 4 päeva, hetke dualiga ca 2 nädalat

Oleneb mehust jah väga palju. Blueberry Falcon näiteks lase või nädalaid....samas Calipitter on räpane juba 3-4ndal päeval. 

 

Seega, kes üldse antud teemal suu lahti teeb, peaks samade mahladega sama configa testima kasutatavust samade seadmetega ja erinevate coilidega (eelistatult sama ohm) ning samadel wattidel. 

 

Ehk hetkel on ilmselt ükskõik kelle arvamus puhtalt tasandil "naised saunas rääkisid..." no offence naiste suunas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul keraamilised kuidagi ikka soiku jäänud, just nimelt siis vaperosso oma. Kui see kahtlus üles tuli, et võib olla toxic, siis seisis laua peal kuniks sai selguse. Peale laual seismist on maitse kuidagi imelikuks läinud, võibolla peab coili ära pesema, ei tea kas on soovitatav kuid õhtul proovin ära. Mis puudutab maitsesse mis alguses sain oli tõesti hea, kuidagi puhas ja pehme. Naised saunas rääkisid jah seda et peaks kauem kestma, kuid see väga seinast seina mõiste, et millega sõltuvalt ja mis setupidelt, mis vedelikuga jne. Kui rääkida auru kogusest, mis selle coiliga saab, siis ega see midagi märkimisväärset ei ole. Selline keskmine või isegi alla keskmise. Olen seda kiskunud ka ainult vaperosso enda modiga, mis annab kuidagi vähem powerit peale kui seda teeb näiteks cuboid. In sum up: vajab veel testimist, et saaks midagi kindlamat juba ette tuua ja enda arvamust siis rääkida. Antud teema läks üldiselt selle küsimuse peale, et kas ollakse rohkem skeptilised selle suhtes või ongi uus tulevik :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oleneb mehust jah väga palju. Blueberry Falcon näiteks lase või nädalaid....samas Calipitter on räpane juba 3-4ndal päeval. 

 

Seega, kes üldse antud teemal suu lahti teeb, peaks samade mahladega sama configa testima kasutatavust samade seadmetega ja erinevate coilidega (eelistatult sama ohm) ning samadel wattidel. 

 

Ehk hetkel on ilmselt ükskõik kelle arvamus puhtalt tasandil "naised saunas rääkisid..." no offence naiste suunas :)

No ma olen sama configa testinud ja näiteks parfüümi maitsega kestab coil paar korda kauem kui map omaga. Capella jääb kusagile vahepeale. Võiks kohe faktina esitleda eelpool kirjutatut. Vähemalt nende maitsetega mida mina kasutan.

Ses suhtes pole coili eluiga mingi argument tõesti. Saaks aru kui tehakse coil, mis igas asendis paugutab kuu ja peale, maitset ja auru muutmata, hetkel  see nädal siia sinna on BS müügiargument

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis krt see nüüd oli ??? (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...