Jump to content
E-sigareti foorum

unxv

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  285
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About unxv

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling

Converted

 • Varustus
  sahtlitäis erinevaid vidinaid ,enam ei viitsi kokku lugeda.ilmselt koguneb juurde!

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lp. Administraator ,mis krt selle foorumiga juhtunud on ? olin vahepeal eemal . Enne oli kogu foorumi sisu lihtne ja arusaadav ,nüüd ei saa mitte sittagi aru ,mis ja kus on .Miks on vaja kõik nii keeruliseks ajada ? Kas see vana ja mitu aastat olnud foorumi formaat siis tõesti ei sobinud enam ,et oli vaja kõik nii keeruliseks ajada ??? Keerulisem ,kui Eesti maksusüsteem arumaeisaa !!! Ei ole kindel ka enam ,et see postitus õigesse kohta jõudis ja üldse kuhugi jõudis.
 2. unxv

  Smok Alien, HELP!

  mul oli sama jama sellega .mingil hetkel viskas suitsupilve õhku ja kärssas läbi.
 3. KL suvepäevad kahjuks samal ajal.Peab sinna minema
 4. ma ei tea neist 2 aku modidest miskit. mul evic vtc mini 75 singel coil goblin v3 mini .igapäevaselt aasta käigus ja jumasla ok on ja istick pico +serpent mini ka igapäevaselt käigus. SWiiani ei näe mõtet mina 2 akule ja suuremale võimsusele üle
 5. UD Goblin v3 jõudis pärale koos 2 ml lisajupiga .Esimesed katsetused tehtud ja töötab ,mis mühin .Tõsiselt hea riist.
 6. mis moodi nad baasi müüvad 10 ml kauppa?Lähed poodi oma 10 ml. taaraga ja kallatakse seal 100 10ml pudelit.
 7. mina lasin 0,5 coili natuke soojaks ja lukustan oomid 0,54 juures .siis on ok ja ei jookse piirajasse.muidu külma coiliga on 0,5 oomi ja jooksebki piirajasse kinni .tõmban ise 200-210 kraadi juures kuskil 25-27 W. Kestab kuskil 5-7 paagitäit siis hakkab vaikselt võõrast maitset andma .
 8. cubis on mul kõik teised välja tõrjunud .nii 0,5 kui ka 1.0 kasutuses vaheldumisi.1 coin kestab mul keskmiselt 5-6 paagitäit ja siis tuleb imelik maitse man.aga coil on hulgi ostes odav ja ei viitsi enam rta-dega ja traatidega mässata .
 9. Aga ma ei teegi kedagi maha .Ma lihtsalt ise ei jõua osta nii kallist (ilmselt ka head) masinat ja pean leppima odavamaga .Kui oleks pappi ,nagu putru siis muidugi ostaks originaali ja loomulikult ka Eesti poest.Aga see on puhtalt minu isiklik arvamus ja ärge siis pikka viha pidage
 10. Mul on igapäevaselt käigus kay v4 cloon .Ka oli odav aga toimetab ilusti ja veatult .Pinni vedru on ära vahetatud ,seda mitte ühenduse pärast ,vaid kraanikausi pärast mis eelmise vedru ära sõi aurusti pesemise käigus.
 11. https://www.fasttech.com/products/0/10006473/4278000-kayfun-mini-v3-styled-rta-rebuildable-tank kas see kuidagi halvem sellest 99.95 est ?
 12. luban teha kõikke seda ,mida siiani teinud olen ja seda teve kuu järjest
 13. Lihtsalt tuulikupuit tuli tuttav nimi ette.. mul tuli nostalgialaks 20 aastat tagasi meelde sellest asutusest.Rõõm kuulda ,et see on siiani säilinud ja jõudne ettevõte.
×
×
 • Create New...