Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

unxv

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  285
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About unxv

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling

Converted

 • Varustus
  sahtlitäis erinevaid vidinaid ,enam ei viitsi kokku lugeda.ilmselt koguneb juurde!
 1. Lp. Administraator ,mis krt selle foorumiga juhtunud on ? olin vahepeal eemal . Enne oli kogu foorumi sisu lihtne ja arusaadav ,nüüd ei saa mitte sittagi aru ,mis ja kus on .Miks on vaja kõik nii keeruliseks ajada ? Kas see vana ja mitu aastat olnud foorumi formaat siis tõesti ei sobinud enam ,et oli vaja kõik nii keeruliseks ajada ??? Keerulisem ,kui Eesti maksusüsteem arumaeisaa !!! Ei ole kindel ka enam ,et see postitus õigesse kohta jõudis ja üldse kuhugi jõudis.
 2. Smok Alien, HELP!

  mul oli sama jama sellega .mingil hetkel viskas suitsupilve õhku ja kärssas läbi.
 3. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  KL suvepäevad kahjuks samal ajal.Peab sinna minema
 4. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  ma ei tea neist 2 aku modidest miskit. mul evic vtc mini 75 singel coil goblin v3 mini .igapäevaselt aasta käigus ja jumasla ok on ja istick pico +serpent mini ka igapäevaselt käigus. SWiiani ei näe mõtet mina 2 akule ja suuremale võimsusele üle
 5. UD Goblin v3 jõudis pärale koos 2 ml lisajupiga .Esimesed katsetused tehtud ja töötab ,mis mühin .Tõsiselt hea riist.
 6. mis moodi nad baasi müüvad 10 ml kauppa?Lähed poodi oma 10 ml. taaraga ja kallatakse seal 100 10ml pudelit.
 7. Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

  mina lasin 0,5 coili natuke soojaks ja lukustan oomid 0,54 juures .siis on ok ja ei jookse piirajasse.muidu külma coiliga on 0,5 oomi ja jooksebki piirajasse kinni .tõmban ise 200-210 kraadi juures kuskil 25-27 W. Kestab kuskil 5-7 paagitäit siis hakkab vaikselt võõrast maitset andma .
 8. Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

  cubis on mul kõik teised välja tõrjunud .nii 0,5 kui ka 1.0 kasutuses vaheldumisi.1 coin kestab mul keskmiselt 5-6 paagitäit ja siis tuleb imelik maitse man.aga coil on hulgi ostes odav ja ei viitsi enam rta-dega ja traatidega mässata .
 9. Üks artikkel

  kuna ei saa nii hästi sellest keelest aru siis paluks vabatõlget
 10. Kayfun Mini V3

  Aga ma ei teegi kedagi maha .Ma lihtsalt ise ei jõua osta nii kallist (ilmselt ka head) masinat ja pean leppima odavamaga .Kui oleks pappi ,nagu putru siis muidugi ostaks originaali ja loomulikult ka Eesti poest.Aga see on puhtalt minu isiklik arvamus ja ärge siis pikka viha pidage
 11. Kayfun Mini V3

  Mul on igapäevaselt käigus kay v4 cloon .Ka oli odav aga toimetab ilusti ja veatult .Pinni vedru on ära vahetatud ,seda mitte ühenduse pärast ,vaid kraanikausi pärast mis eelmise vedru ära sõi aurusti pesemise käigus.
 12. Kayfun Mini V3

  https://www.fasttech.com/products/0/10006473/4278000-kayfun-mini-v3-styled-rta-rebuildable-tank kas see kuidagi halvem sellest 99.95 est ?
 13. Aumeeste mäng veebruar 2016.

  luban teha kõikke seda ,mida siiani teinud olen ja seda teve kuu järjest
×