Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EHRG

Hastur RDTA by Cthulhu

Recommended Posts

Kust saab?

 

Ei saa hästi aru, seda joogi peale saamist, augud all?

Mhmh, nagu Aromamizer. Täotsa OK lahendus, Aroma peal töötab veatult. Boonusena saab kasutada vertikaalset coili, (tegelikult ma ei tea kas see on boonus või mitte, Aromaga pole muud coili proovinudki teha).

Oleks ka huviline, kui keegi ühistellimust koostama hakkab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

we ship orders by first-class registered airmail. (we will send you tracking number by email)

Samas näitab, et see stockis ju olemas

Huvitav, kaua see preorder kestab, st millal välja saadavad.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

we ship orders by first-class registered airmail. (we will send you tracking number by email)

Samas näitab, et see stockis ju olemas

 

Ah, no siis hästi kui regatud shipping, ei märganudki seda. Ma väga ei usu, et neil see stockis olemas :) Aga telli ära ja anna teada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

we ship orders by first-class registered airmail. (we will send you tracking number by email)

Samas näitab, et see stockis ju olemas

Huvitav, kaua see preorder kestab, st millal välja saadavad.....

 

Tellisin ka ära. Peale seda lugesin, et puhkavad 31.01 - 16.02, seega enne 16.02 ei shipita midagi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist ikka töötavad, vähemalt lõustas on aktiivsed

Aga mingi FAIL on põhjaga, avastasid praagi. Loodan, et minu oma tuleb ikka uuenenud põhjaga

 

 

Hastur RDTA will come with a needle bottle(for refilling high VG liquid). our technician had fixed the loose positive pin problem(they are testing it now. we will send replacement decks to our retailers this weekend) Thank you for your support.

Share this post


Link to post
Share on other sites

täitmine (millegipärast suure VG armastajate kasutajatele mõeldud)  Samas ma ei saa aru, kas saeal mingi kanal kuhu tuleb seda jooki süstida, kui nii, siis natuke sitt variant.


vist tuleb ikka uue deckiga   :)

F6fOv3s.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigeme ei saanud aru palju ta seda sinna toppis , samas ta ise mainis, et see pole päris õige ülevaade vaid tutvustus.

Igatahes minu isend on ikka ootel ja arvatavasti nad veel modivad natukene seda poisikest seal. Uued kruvid tulevad ka, hetkel pidid mingid juustud olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigeme ei saanud aru palju ta seda sinna toppis , samas ta ise mainis, et see pole päris õige ülevaade vaid tutvustus.

Igatahes minu isend on ikka ootel ja arvatavasti nad veel modivad natukene seda poisikest seal. Uued kruvid tulevad ka, hetkel pidid mingid juustud olema

Tõenäoliselt tuleb seda wickida samamoodi, nagu aromamizerit. Mul üks paha kvaliteediga pilt on olemas sellest, kuidas vatt sinna vahele on pandud, kui coil on vertikaalne

post-268-0-05051800-1456132617_thumb.jpg.

Minu oma on ka ootel veel ja eile küsisin ka, et millal umbes on plaan shippida, aga sellele pole veel vastatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah põhimõtteliselt, sa ei pea tegelikult seda nii täpselt sättima, vaid piisab kui sa otsad lihtsalt coili alla poetad (vastu põhja). Üldiselt on see väga lihtne ning ega sa selle pärast väga muretsema ei pea. Kui kunagi sul asi kohal on, siis ma usun, et sa saad sellega esimese korraga hakkama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videos see tüüp oli ikka jännanud selle vatiga. Pm kui pekki keerad, siis tuleb uuesti panna.

Mu lingil olev tüüp.

Aga eks paista, kardan, et enne kuud ei tule sealt midagi kui sellise tempoga asi jätkub. Samas osad oleks nagu juba saanud, sest edasimüüjatele olla uued põhjad saadetud, krt sellest aru saab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...