Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
EHRG

Hastur RDTA by Cthulhu

Recommended Posts

Mulle tuli pool tundi tagasi sõnum, et võin järele minna. Õhtul seda teengi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tuli pool tundi tagasi sõnum, et võin järele minna. Õhtul seda teengi :)

i hate you    (lamp)

Nuh tripp, pane siis vesistama, mis sa mängid seal omaette    :razz: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i hate you    (lamp)

Nuh tripp, pane siis vesistama, mis sa mängid seal omaette    :razz: 

Kujunes nii, et postkontorisse täna ei jõudnudki :(. Jääb homseks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vikat, Tripp, Jeesus? Muljetage nüüd pisut, nägin et teist kahel juba see ati müügis? Miks ei meeldi?

Uurin, kuna review'de ja speccide põhjal tundub endale küll suhteliselt apetiitne tükk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vikat, Tripp, Jeesus? Muljetage nüüd pisut, nägin et teist kahel juba see ati müügis? Miks ei meeldi?

Uurin, kuna review'de ja speccide põhjal tundub endale küll suhteliselt apetiitne tükk :)

1. Aur on hea, tõmme on vaba.. väga vaba nagu ei olekski midagi ees, kui tõmbad (ehk esimene ati, millel mina isiklikult ei saa täiesti avatud õhuaukudega tõmmata, vaid 1/3 on ainult avatud). Tänu sellele on ka maitse lahjem ja minu niigi lahjade omakeedetud mahlade puhul muutub maitse ja kangus liiga nõrgaks. Kangemaid mahlasid ma ei ole enam nõus tegema ja ainult Hasturis tõmbamise mahlu ka mitte.

2. Täitimine ei meeldi. Nõelpudelid on eilne päev minu jaoks.

3. Ja ma ei saa aru, kas olen mina loll või peavad kõik seda tüüpi atid täitmise ajal lekkima. Zephyrust ma ka ei osanud nii wickida, et täitmise ajal ei lekiks, teised mehed aga täidavad ja kiidavad taevani. Hastur on ka üks selline, millega ma hakkama ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellele meeldib sellega mängida, siis neile see sobib. Sinna saab igasuguseid loomi sisse ehitada, ruumi rohkem kui küllaga.

Mina ei saanud vati panekuga hakkama, kas liiga vähe ja lekkis või palju ja mahla absoluutselt peale ei tulnud. 

Kuna ma käin ringi modi taskus, siis igapäevaseks kasutuseks mulle ei sobi.


Täitmine iseenesest polnud eriline probleem, nn walci pudeliga saab aeglaselt  täita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...