Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
jeesus188

CTHULHU V3 RTA

Recommended Posts

Jälle see vati toppimine nagu hasturil?  

3mm augud on ikka tõsine overkill, see rohkem nende 3-5 kordsete jaoks mõeldud

tavaline 0,4mm traat upub sinna ära :D

 

Ühistellimust vist pole mõtet teha, hinnas ei võida. V'hemalt hasturiga ma küll mingit hulgi nuppu ei näinud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Single coil decki õhuava 3,5mm. Suhu-kopsu poisid võivad ka sellest aurustajast suu puhtaks pühkida :/

 

Single deck'i õhuava on lausa 5,5 mm  (mis ei ole oluliselt vähem dual coil'i kahest ovaalsest avast)   :)

... kuid selle saab ju rõnga abil kasvõi täielikult kinni keerata.

 

Kuna ise põskeimeja ei ole ja hingan vabalt, siis konkreetseid kogemusi selle rõngaga trimmides ei oma, kuid minu mitmel aurutil sulgeb rõngas õhu täielikult ja sellest ei ime oluliselt miskit ka parima tahtmise korral läbi    :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah, õhuvoolu saab reguleerida, aga tegelikult see ei aita. Mahv on õige ikkagi siis, kui küttekehale tuleb õhku väiksemast avast. Kui õhuvool peaaegu kinni keerata, tuleb õhku küll vähem peale, aga mahv on ikkagi selline... "seest tühi" ja võib väga kergelt köhima ajada jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimane aeg on cucumeestele põsketõmbajate mured ära rääkida. Äkki mõtlevad sinna mingi adapteri välja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ma olen 99,99% kindel, et mingit ühistellimust minu poolt ei tule, see sebimine pole lihtsalt seda väärt :)

Jess, 0,01% on ikkagi ka võimalus, seega pane siis mulle ka üks kinni kui tellimiseks läheb :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jälle see vati toppimine nagu hasturil?  

3mm augud on ikka tõsine overkill, see rohkem nende 3-5 kordsete jaoks mõeldud

tavaline 0,4mm traat upub sinna ära :D

 

Ühistellimust vist pole mõtet teha, hinnas ei võida. V'hemalt hasturiga ma küll mingit hulgi nuppu ei näinud

 

Sellist "hulgi" nuppu neil polegi, neile tuleb otse kirjutada ja uurida hinda. Hinnas võidab kindlasti (20-40% odavamalt), kuid tavaliselt MOQ on suht kõrge.

 

 

Jess, 0,01% on ikkagi ka võimalus, seega pane siis mulle ka üks kinni kui tellimiseks läheb :P

:P No "never say never", aga ma olen ikka 100% kindel, et ühistellimust ei tule minu poolt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellist "hulgi" nuppu neil polegi, neile tuleb otse kirjutada ja uurida hinda. Hinnas võidab kindlasti (20-40% odavamalt), kuid tavaliselt MOQ on suht kõrge.

 

 

:P No "never say never", aga ma olen ikka 100% kindel, et ühistellimust ei tule minu poolt.

No ega midagi, tuleb oodata kuni kloonid väljas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

40€ pole hind, mille peale peaks kloone ootama   :roll:

sama asi ja ei mingit innovatsiooni ju. Ma saan aru, et küsivad selle 40€ peale poole aastast korraliku R&D

aga see siin on ju pm sama mis obs crius, griffin, gemini ja sada muud paaki mis üksteise pealt maha copyitud.

sama asi tuleb ju pm samast tehasest, ühes tehases söövad töölised kanafileed, teises peotäie riisi veega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19,8mm building deck viitab sellele, et paagi läbimõõt on 25mm. Mulle need suured paagid ei istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19,8mm building deck viitab sellele, et paagi läbimõõt on 25mm. Mulle need suured paagid ei istu.

Tegelikult 26mm, kodulehel neil kirjas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neid üle "22 mm"-seid näeb netis enamuses rx200 või DNA200 otsas.
Ja eks see ka tõsi on, et mida suuremad deck'i avad, seda karmimad coil'id ning seda rohkem "powerit" vajavad ja üheakuliste modide otsas ei ole neil mingit mõtet

 

Seepärast ei pöörata ka M2L harrastajatele selles "pilvevõistluses" tähelepanu

 

Kunagi olid ka ajad, kus vaid muskelautosid aretati ja tavainimestele ei pööratud tähelepanu.

Tulevik on juba ette aimatav, et kui mahlakruvid üleilmselt koomale keeratakse, siis hakatakse säästlikumaid alternatiive rohkem arendama ja ka neile tähelepanu pöörama ning hetkel võetakse turust vaid viimast, mida veel võidurelvastumisega kaasa tormavatelt suurushullustuses klientidelt võtta õnnestub.   :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks olema preorderi ligidal

http://www.cthulhumod.com/cthulhu-rta-v3/

 

Features:

1.Cthulhu RTA III comes with dual coil deck and single coil deck(1 set Cthulhu RTA III = 2 atomizers!);
2.Big building deck(dia.19.8mm/0.78in)
3.Cthulhu two-step-chimney, improving flavor.
4.Top refill,liquid flow control,and 5ml capacity
5.Huge air flow (Cross-sectional area of free air holes = Cross-sectional area of chimney)
6. Bigger wire holes (dia.3mm ).
7.Side air flow design and bigger inner dia. 7.5mm chimney.
8.Cthulhu deck swap system
9.Better industrial design and machining
10.304 food-grade stainless steel and PEEK insulator
11.Customized M3.5 hex screw,say no to strip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...