Jump to content
E-sigareti foorum

keegiM

Tavakasutaja
 • Postitusi

  356
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About keegiM

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 30.01.1968

Kasutajast

 • Sugu
  Male

Viimased profiili külastajad

5 800 profiili külastust
 1. Kui keegi muu ei aita, siis näiteks Katrin Lust saaks sellest oma teema teha. Talle sellised intrigeerivad teemad istuvad, kus ka valitsuse liikmed tema eest põgenevad ja saab neile järele joosta
 2. Kas on tulemas ka "veipijate paraadid"? Päris põnev, kas suitsetajad selliseid paraade munadega loopima hakkaksid?
 3. keegiM

  Üks artikkel

  Viimasest artiklist: >>> Kui rääkida isevalmistatud (DIY) e-sigarettidest ehk seadmetest, siis see hakkab see Saapar sõnul juba meenutama hobi, nagu mudelautode kokkupanemine. Müüakse traate, vatte, valmis aurustuselemente, akusid ja kõike muud. «Sõltuvalt kokkupanija näpuosavusest ja füüsikateadmistest on siin juba erinevaid ohte hulgim, alustades vedeliku «ülekärsatamisest» ja lõpetades näos plahvatava seadmega,» nentis naine. Isevalmistatud seadmete juures on ohtlik veel see, et need pannakse tihti kokku internetist leitud juhendite või videote põhjal. «Kõik juhendi tegijad ei pruugi ka ise asja tunda või võivad olla suisa pahatahtlikud,» arvas Saapar. <<< Kas TAI hakkab ka interneti kättesaadavust reguleerima, sest nagu mina aru saan, siis sealt võib leida isegi pahatahtlike plahvatavate seadmete ehitamise õpetusi?
 4. "crypto" palun valgusta ka antud juhtumi edasist EMTA vastust ja saadetisega toimuvat.
 5. Ka mind hakkab see urvapin aina enam häirima. Kuna märkan, et ka teistel on ta pinnuna silmas, kas adminni poolt teda siit foorumist kõrvaldada ei ole võimalik?
 6. Eks see üks tühi vaidlemine ole ja varem, kui teema kohtute erinevates astmetes läbi ei ole näritud, ei olegi siin midagi mingite ennastteostavate ametnikega vehelda. Tänapäeval ongi kombeks, et igasugused "vähemused" oma õigused saavutavad erinevate tasemete kohtute kaudu. Veipijad ju samuti hetkel veel "vähemusteks" klassifitseeruvad, kelle inimõigusi piiratakse, et isegi limonaadi ei saa hiina veibipoest tellida. Selge on see, et toidumaitsestaja ei ole veipimisega rohkem seotud, kui puhas vesi, mida samuti e-vedelikest leida võib ja mõnel juhul veel rohkemgi, kui kontsentreeritud maitsestajaid. Iseasi, kas seda, millega täna tarbijaid EMTA ametnike poolt ahistatakse ka hiljem vaitsuse poolt korvatakse? Kas keegi üldse vastutab kunagi nende otseste ja kaudsete kahjude eest, mida täna "jõudu" kasutades riigi reaametnike poolt tekitatakse? ... Sooviksin targematelt teada, et kas kusagil seadustes on selge sõnaga kirjas, et välismaisest veibipoest ei tohi enam absoluutselt mitte midagi tellida??? ... näiteks pisikest ristpea kruvikeerajat või "I love NY" kirjaga rinnamärki või joogitopsi? Või t-särki, millel on Bob Marley pilt või nimi? Kas on keelatud tellida ka välismaistest e-poodidest, kelle kümnete tuhandete muude artiklite kõrval on sortimendis ka mingi e-sigarettide sortiment? Kuidas seletakse EMTA poolt, et näiteks Capella maitsestajad ongi mõeldud toiduainetetööstusele ja näiteks mina tarbingi neid üsna sageli joogivee maitsestamiseks (lisades paar tilka klaasile mullita või mulliga veele annab väga mõnusa maitsestatud janukustutaja).
 7. Lihtsam ja peavalutum on hankida "pildiga mod" ja see "pilditu" samuti tasuta kuhugi ära sokutada, kui sedasi foorumi kaudu pimeduses kobades leiutada.
 8. Baase ju neti kaudu telida ei saa aga neid "muid" VG ja PG vedelikke ei peaks ju e-sigarettide piirangud puudutama
 9. keegiM

  Üks artikkel

  Ei ole ju midagi imestada, sest rohelistele on alati meeldinud naturaalsed loodustooted ning teatavasti naturaalne tubakas ja kanep kuuluvad ju taimede hulka ning kui neid piisavalt palju tarbida tekivadki imelised maaimaglobaalpoliitilised üldistav-loogiised mõtted.
 10. Näiteks Inawera ei pakugi enam e-sigarettide baase ja neil on sortimendis Pharmaceutical Glycerine 99.5% ja Propylene glycol 1.2 99.5% http://www.inawerawinkel.com/Pharmaceutical-Glycerine-99-5/474/ http://www.inawerawinkel.com/Glycol-1-2-Propylene-100-ml/18/ Huvitav, millistest kaubanduskettidest neid peatselt müügis võib loota? Nikotiin mind ennast ei huvita juba mõnda aega ja nende vedelikega saaksin hakkama ilusasti.
 11. Kõik moodid on üldiselt soovitatav kuivad hoida ja seda vedeliku konsistentsist olenemata.
 12. keegiM

  Videod

  WTF??? Teen ettepaneku rääkimine täielikult keelustada või vähemalt ülikõrgete aktsiisismääradega maksustada, sest igas keeles leidub ebatsensuurseid ja veegi suunatuma tähendusega sõnu, mis tekitavad sõltuvuse muutudes sidesõnadeks ja suunavad iga vanusegrupi inimesi ebatsensuursetele tegudele !!!
 13. Oled ikka tõelise kontsentraadi endale kokku seganud. Vähemalt vanasti lisati e-Cig'i maitsestajat 8...12 TILKA 10 ml baasi kohta ja seega keskmiselt 100 tilka (sõltuvalt maitsest, sest neil erinevad tehase soovituslikud normid) 100 ml kohta. Sina aga oled lisanud kordades rohkem Lahjenda nüüd oma segatud mahla 2 korda ja seejärel veel kuni 2 korda ja vaata, kas siis maitseb paremini ehk torma esimesel võimalusel poodi ja osta veel 3 pudelit sama baasi lisaks ning saad 400 ml maitsestatud mahla, mida jätkub pikemaks ajaks
 14. keegiM

  Üks artikkel

  Samuti suitsetamise kahjulikkuse teemaline artikkel: http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/soomlased-on-valmis-suitsuliha-nimel-barrikaadidele-tousma?id=77288930 Kas ka e-suitsuahi on kusagil kaugel maal juba leiutatud ja kasutuses?
×
×
 • Create New...