Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Vapista

Kokkusaamine @Rüütli 18, Tartu 15. Aprill

Recommended Posts

Teeme seda jälle!

 
Toimumise koht: Rüütli 18, Tartu Aeg: 15. Aprill kell 19:00 kogunemine
 
Teised poed ja külalised võivad võtta oma kraami kaasa teistele proovimiseks mõistlikus mahus
 
Näeme varsti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise liigun võib-olla jälle kohale. Kindla vastuse annan kolmapäeval. Vabu kohti: 3. Nagu eelmine kord liigume öösel tagasi.

Vinge. Ma olen ka kohal... ja harjutan ennast juba, et suvel tihedamini seal aega veeta....

Rein mitu X sa ennem mõtlesid enne kui 3 vaba kohta välja kuulutasid?? .... lihtsalt meenutades sinu eelmise korra tagasi sõidu muljeid.

Njah Reinu peaks kuhugile autahvlile panema seoses üritustel osalemise + teiste kohale toomise ja nende korraldamisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka varem :D homme hommikul tööle, mis tähendab pikemat üleval oleku aega :D eelmine kord ärkasin alles peale lõunat

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka varem :D homme hommikul tööle, mis tähendab pikemat üleval oleku aega :D eelmine kord ärkasin alles peale lõunat

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Mis sa nüüd nii vana , et ei saa otse tööle mindud peolt?   (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei teadnud, et ennem on ka shotte tehtud .... arvasin, et väljas ainult need klaasid mis esimese ringi jaoks olid kasutusel.
Väga veider oli pärast klaaside pesemeist see, et esimese ringi ajal mahtusid kõik klaasid vabalt kätte aga teise ringi ajal enam ei mahtunud. Panin selle kokku kuivanud käte (esimese ringi shottide) arvele. Tegelt aga jah, oli üks klaas juurde paljunenud :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...