Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
DiabloEst

Algaja erinevad küsimused.

Recommended Posts

Kas vee sisaldus suureks ei lähe kui mõlemas baasvedelikus on vesi sees juba,ühes on 15% ja teises 10% või see ei loe sellise asja puhul?

 

Kuna plaanis spezzist omale kogukupatus tellida siis millise firma maitsestajaid oleks soovitav kasutada?

 

Eelnev lugemine teemale veel http://www.e-suits.eu/topic/3849-vedelike-valmistamine/page-2


Kui ma spezz.ee lähen tuleb mul mingi chat lahti alla nurka kas see on toimiv asi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ta suuremaks ei lähe. Kui neid kahte baasi pooleks segad, on tulemuses veesisaldus 12,5%.

Kui veel pikemas perspektiivis parimat hinda taga ajada, siis abiks võtta ilma veeta PG ja VG ning apteegist destilleeritud vett. Mina lisan seda 10%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ma spezz.ee lähen tuleb mul mingi chat lahti alla nurka kas see on toimiv asi?

 

Chat on toimiv jah - kui keegi on online siis saab ka asjatundlikku nõu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chat on toimiv jah - kui keegi on online siis saab ka asjatundlikku nõu :)

Täiesti OT, aga kus see chat seal on? FF ega chrome ei näita ei sisselogituna ega sisse logimata. Isiklikult võin muidugi skype kaudu ka nõu küsida, aga see on ju väheste privileeg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nähtavasti ei müüda, google ei leia midagi. Jääb muidugi väike tõenäosus, et mõnel poel on flash baasil või muidu eriti haige leht, mida otsimootor ei leia ja mille kasutamine vihastab ka kogenumat kasutajat, iseasi kas tahaksid sealt tellida kui selline leht olemas on :D

Aga võid Spezzi või mõne muu müüja käest, kellel muud Vaporesso kaupa sees on, küsida ehk saab tellida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...