Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kõivu

TFV8 big baby kärsatab

Recommended Posts

Proovi kuidas tahes, olen erinevate küttekehadega, erinevate võimsustega ja erinevate vedelikega proovinud, nii TC kui VW režiimis, ikka on 3 mahvi ja kärsakas, nagu jääks kuivaks, kui paak korraks pealt lahti teha siis saab jälle 3x tõmmata, milles asi võiks olla? Aparaat ise on Smok G-Priv. Suht sarnasel põhjusel sai kunagi üks joyetechi lelu prügikasti visatud, seda nagu väga ei raatsi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun, et tegemist on viletsate coilidega. Proovisin ka tankiga kaasas olevaid coile ning sama lugu. Kasuta rba-d, tegemise rõõm jms. Mina kasutan ainult rba-d ja täitsa rahul, ei mingeid kärsakaid jms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

liiga paks vedelik, üldiselt need valmis coilid on mõeldud mingi keskmise vedeliku peale, pakun nii 50/50 vg/pg.  Et see töötaks kõigil. 

Samas mis töötab kõigil, ei pruugi alati kõige parem olla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen seda paaki 8 kuud erinevate tehasekoilidega kasutanud, vedelik mul 50/50 või 70/30, paar korda ka 90/10, pole kordagi probleeme olnud. Tunne jah selline et ei saa vedelikku peale, aga kuidas see võimalik on, kui paak täis ja kõik nagu toimima peaks, ja millest see võib tulla et pealt lahti tehes jälle toimima hakkab. Nagu mingi vaakum vms tekiks 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seda küll. Pidasin piltlikult silmas et nagu vaakum takistaks vedelikul vati sisse imbumast, hoiaks seda tagasi vms. Et kui peamt õhku juurde saab siis vaakum kaob ja toimib jälle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täida tank vedelikuga, pane õhuavad kinni ja tõmba 4-5 korda (raske tõmmata, kuna õhku väga läbi ei tõmba) -> sellega tõmbab vedeliku ilusasti vati sisse. Võid jälgida iga tõmbega kas vati kohtades on mulle nähe. Kui ei ole näha, siis vedelik võibolla tõesti liiga paks.

 

// Kui arvad et vaakum halb, siis vahetad O-rõngad ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain korda, enne esimese postituse tegemist olin hiljuti tihendikomplekti ära vahetanud ja tõmbasin selle automaatselt potensiaalse süüdlaste nimekirjast maha, eile vahetasin selle suure valge tihendi, mis täitmisava ümber on uuesti ära ja toimib. Küllap oli eelmine tihend miskitviisi vigane. Tänud kaasa mõtlemast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...