Jump to content
E-sigareti foorum
Marita

Smok 22 Vape Pen viskab kärsakat

Recommended Posts

Palun abi seoses Smok22 Vape Pen`iga. 
Peale paari tõmbamist viskab kärsakat, eriti kui aku täis laetud. Tühjema akuga laseb natuke kauem tõmmata. Mul neid 2 tükki ja mõlemal sama häda. Proovitud mitme coiliga, nii et vigane coil seda ei põhjusta. Uuele coilile tilgutan vedelikku kõikidesse aukudesse ja keskele ning lasen seista ka. Proovinud ka erinevate vedelikega (50/50 , 80/20). Olen kuulnud, et paljudel veel sama aparaadiga sama probleem. Oskab keegi öelda, milles asi võiks olla või mis selle vastu aitaks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks variant oleks coili vatile nõelaga teha paar väikest auku juurde. Lugesin selle teema kohta redditis ja see pidi aitama. Samas võiks aidata ka see, kui paned õhuavad kinni ja tõmbad paar korda - peaksid nägema kui mullid tekivad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mullitasin ja olen ka nõelaga torkinud, aitab hästi korraks ainult. Kui pealt lahti keeran ja tõmban, siis kõik kohad plägased. Mõistus täitsa otsas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega siin muud teha pole kui lisada vedelikule prooviks 5-10% vett, et vedelam oleks ja rohkem peale tuleks. Võib muidugi lekkima hakata kui vett palju saab, eriti tühja akuga. 
Soovitan soojalt nende pulkade asemele väike mod osta  ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin vedelama vedelikuga, ikka sama jama pluss õhuaukudest hakkab jah välja voolama. Tegelikult on näha et vatt seal sees ilusti märg, ma ei saagi aru, miks kärssab. 

Tegelikult mulle see aparaat iseenesest hullult meeldib, oleks ta vaid normaalselt töökorras 😊

Share this post


Link to post
Share on other sites

Egas sa puhu õhuaukudest pilvi välja? Kui jah, siis nii võib ka õhuaukudest vedelikku välja voolata. Samuti kui coil jääb ülemise osa külge kinni, siis lahti keerates seda korki tulebki õhuavadest vedelikku välja.

Kas selle seadmega teisi tihendeid kaasa ei tulnud? Tundub, et tekib mingi vale vaakum ja seetõttu ka annab kõrbenud maitset.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...