Jump to content
E-sigareti foorum

olari

Tavakasutaja
 • Postitusi

  78
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Valveseadmed, IP kaamerad,analoog kaamerad, NVR ja DVR salvestid. Nas serverid,telerid jpm. Kui on mingeid erisoove, siis on kõik küsimused oodatud: info@rackler.ee Kõikidele foorumi inimestele soodsamad hinnad www.rackler.ee kodulehelt. Foorumi kasutajatele sooduskood: 58483383 Tootegrupid mille puhul koodi kasutada saab. http://rackler.ee/valvekaamerad/wifi-ja-IP-kaamerad http://rackler.ee/valvekaamerad/analoog-kaamerad http://rackler.ee/valvekaamerad/HD-SDI http://rackler.ee/valvekaamerad/IP-salvestid-NVR http://rackler.ee/valvekaamerad/analoog-salvestid-DVR Sooduskoodi kasutamis juhend Et sooduskoodi kasutada peab olema klient registreerinud meie kliendiks kodulehel www.rackler.ee ja, siis saab oma konto ostukorvis sisestada valikusse (kasutage sooduskuupongi koodi) oma koodi.
 2. Hea Apirele coile keerata https://www.fasttech.com/p/1573600 pole paremat lahendust leidnud.
 3. Tegelt pole asi nii vaid täidan aspire nautilust korra paari päeva tagant.
 4. Sa oled asjast valesti aru saanud, seda ei jooda
 5. 25-100 ml päevas. Kas keegi teeb järgi?
 6. Kondekas on see mis teeb töö ära kui on sitt aku.
 7. Aga see reguleerimise põhimõte ongi see ,et kui sa paned enda vajaduste järgi asjad paika siis peaks toru ise tegema nii ,et need ka püsiksid seal ja kui ei jõua hoida seal siis peaks pilt kotis olema ja akut vaja laadidida.
 8. Jah arvatavasti oli viga lihtsalt minu evic torus. Kogu jutu lõpuks ütleksin ikka ,et soovitan kõigile Aspire Nautilus.
 9. Ega tegelikult ei soovinudki vaidlust tekitada siis vaid panna pilt ja natukene infot. Loogiline on see ,et ilma kivita suits mehaaniline mod ei saagi reguleerida kui ainult aku abil ehk kui paned parema aku on ka parem tulemus. Ja reguleeritav peaks olema nii ,et kui paned paika oma watid ja voldid siis peaks need ka nii olema mitte ,et võim kaob ära kui aku hakkab lõppema nagu evic Minul oli.
×
×
 • Create New...